11 Eylül saldırıları komplo mudur?

Her şeyin yıl dönümü hakkında soru açarsınız da...Ben de 11 Eylül saldırıları hakkında soru açayım dedim.Düşünceleriniz nelerdir?Sizce komplo mudur, yoksa gerçekten de bir saldırı mıdır? Bununla ilgili bir belgesel bu akşam saat 10'da bir kanalda verilecektir.

0|0
4|36

En İyi Erkek Görüşü

• El kaide cia in bir oluşumudur 11 eylül komplonun şahıdır yalnız bu sefer kendi topuklarına sıktılar ABD de iki uçak kaçırılacak dünya ticaret merkezini vuracak imkansız anında indirirler ki çarpma anını izle uçakların uzaktan konrol edildiğini farkedeceksin hiç bir pilot çığlıklarla dolu bir uçakta o kadar sakin olamaz yalnız hizaladığı için sorti yapıyor dikkat et ABD itediği zaman o uçakları uzaktan konrol edebilir ister inan ister inan ma. O uaçkların çarpmasıyla o gökdelen yıkılmaz Abd de gökdelen yapacaksan mutlaka bilimsel onaylı bir yıkım planıda sunman gerekir . Nükleer çekirdek yer altında patlarsa gerşey toz buz olur plazma etkisi bütün beton çelik konsiruksiyon herşey o çarpmanın etkisiyle tuz buz olamaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beklenen soru geldi..1 Eylül Dünya barış günü içinde bir soru açılmasını beklerdim ama sanırım daha önemli problemlerimiz var.Neyse lafı daha fazla uzatmadan 11 eylül saldırılarına değinmek istiyorum..Amerikan yetkililerinin haberdar olduğu bir saldırıydı,müslümanlara karşı gelmek adına oynanan bir senaryoydu..Oynayanlarda güzel oynadı.Çünkü müslümanları yok etme projesi bir şekilde isimlendirilmeliydi.

1|1
    1|0
    • Şiddet barıştan daha çok dikkat çekiyor ve bunu kullanmayı bilenler de dünya hakimleri oluyorlar. ;)

• Amerikalı bir arkadaşım, petrol için kendi kendimizi vurduk demişti. Bin Laden ve Bush ailesi Texas'ta büyük bir petrol firmasına ortaklarmış...

0|2
    0|0
  • Benim için 11 Eylül'ün önemi Bursa'nın Kurtuluşu olması...

İkiz kuleler umurumda değil şahsen.

0|3
    1|1
  • ikiz kuleler eskimisti afganistana falan saldirmak gerekti. irak da arada kaynadi iste.

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 35

• saldırı sadece bahaneydi biz iyi niyetimizden bir işgal için o kadar kişi öldürmek ya da bir ülkeyi işgal etmek için böyle bahane uydurmak zor geliyor ama dünya insanları bu kadar acımasız işte saldırı sadece küçük bir plandı. Amerika ve nato nun orta doğuya bir şekilde girmesi gerekiyordu onuda bu şekilde yaptı. Sırada Biz varız !

0|1
    0|0
  • amerikanın oyunu bunlar

1|1
    0|0
  • abd ne olursa olsun nasıl yaparsa yapsın orasını tartışmıyorum ancak adamlar uzun soluklu hedefleri planları stratejileri var. Bir doktrin benimseyip onun gerçekleşmesi için bir zaman belirliyorlar ve adım adım uyguluyorlar. 100lerce yılda sürecek olsa bile.bunu herzaman görüyoruz. helal olsun diyorum gerçekten süper güç boşuna olunmuyor. bir abd sempatizanına yakışır bir yazı oldu sempatizan değilim ancak dediğim gibi ben adamların felsefesine hayranım yoksa öldürülen insanları, adı kirletilen öcü olarak lanse edilen dinimiz islamiyet adına yaptıkları yenilir cinsten değil.

0|0
    0|0
  • Steve Coll Hayalet Savaşları isimli kitapta terörist grupların nasıl oluşturulduğu, nasıl büyümesinin sağlandığı, nasıl yönlendirildiği ve kullanıldığına dair gerçek isim ve olaylarla anlatılıyor. Asıl komik olan ne biliyor musunuz, bu tekniklerin hala inatla çok güzel tutması. Amerika, İsrail, Rusya, İngiltere ne yapsa yeridir. Dünya'nın burnu yanmıyor, onlar da hiç taktik değiştirmeden sürekli aynı senaryoları oynatıyor. Sazandan daha sazan bir dünya topluluğu var.

0|0
    0|0
  • Degildir. Dunya uzerinde son yillsrds gerceklesen hemen her darbede, ihtilalde, teror orgutunde ucundan kiyisindan veya tamamen parmagi olan abd gibi bir ulke herhangi bir yeri isgal etmek ya da benzeri sebepler icin kendi ulkesine bu sekilde kesinlikle zarar vermez, halkini paranoyaya suruklemez. Boyle bir bahaneye ihtiyaclari yok bak kimyasal silah dediler girdiler Irak a canlari isteyince de ciktilar gik diyen oldu mu olmadi. Vakti zamaninda osmanli nin caninin istedigi yere yurumesi icin bahaneye mi ihtiyaci vardi? Cihan padisahi nereyi isterse oraya yururdu ordu, kapalicarsiyi mi kundaklatmis orduyu yurutmek icin. Ulen bir acayip baglanti oldu ama aksam aksam bu kadar idare edin

0|0
    0|0
  • 11 eylül tamamen bir komplodur şu linkteki video 1 saatten saha fazla ancak ilk 4 dakikasını bile izleseniz bunun amerikanların komplosu olduğunu anlarsınız.Hem dünyadaki herkese korku saldılar hemde müslümanları terörist olarak gösterdiler başka daha ne çıkarları var link

0|0
    0|0
  • bizene arkdaş ya 11 eylülden mk türkiyede problem üstüne problem varken amerikada bi patlama olmuş diye konuşmaya hiç gerek yok

1|0
    0|3
    • Madem Türkiye'nin problemi değil neden askerlerimiz hala Afganistan'da? Demek ki Türkiye'nin de problemiymiş. 9 milyonluk kıç kadar nüfuslu İsveç'in bile istihbaratı bu olaylarla çok ilgileniyorsa, kıç kadar ordusuyla ve tarafsız haliyle bile burnunu sokuyorsa, bir zahmet ortadoğunun ortasındaki Türkiye'yi de ilgilendirsin bu işler.

• Amerika'dan insansız hava aracı ile orta doğu da operasyon yapanlar,burunlarının dibinde ki ticaret merkezini nasıl olur da göz göre göre harabeye dönüşmesine izin verir? Komplo

0|1
    0|0
  • Bak Çok Güzel Bir Şarkı vardı . İkiz kulelerde 4000 Bin Musevi Hiç Biri Görmdi kocum nigga Kefeni

Hemn kulagının pası silinsin hem bişeyler kaparsın :D link

0|0
    0|0
  • Tamamen komplo teorisi abd nin afganistan daki taliban a veya el kaideye saldirmak icin boyle bir sebebe gerek zaten yoktu abd su an dunyada super guc istedigi herhangi bir teror orgutune saldirmasi halinde dunya ulkeleri ya kinar yada sessiz kalir herhangi bir siradan ulke bu tur yontemlere basvurur

0|0
    0|0
  • Güç sahiplerinin, daha fazlası için yeri geldiğinde kendi halkını nasıl katlettiğinin kanıtıdır.

0|0
    0|0
    • Güzel ama muhafazakar Bursa'mın da kurtuluşunu unutmamak lazım :)

• o konu bence komplo çünkü sonrasında adeta haçlı seferleri yeniden başlatıldı...

0|1
    0|0
  • Eğer bir işin içinde amerika varsa orda hertürlü hile düzenbazlık vardır...

0|1
    0|0
  • kesinlikle komploydu.arkadaşlar dünyanın düzenini ve sistemin nasıl işledigini ögrenmek istiyorsanız zamanın ruhu adı die bir belgesel var 3 bölümlük kesinlikle izleyin..

0|1
    0|0
  • islamiyeti hedef gösterme saldırısıydı o. halkı arkalarına almak için. o kadar vergi veriyorlar nato ayağına.

0|1
    0|0
  • ABD derin devletinin ve bazı lobilerin bildiğnii düşünüyorum ama Ordunun ve hükümetin haberi olacağını sanmıyorum !

0|1
    0|0
  • Elbette Amerika'nın klasik komplolarından biridir.11 Eylül saldırıları gerekçesiyle zaten Afganistan'a girilmiştir.Hatta 11 Eylül saldırılarında ikiz kulelerde çalışan 2000 İsrailli o gün işe gitmemiştir.

0|0
    0|0
  • Bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız Zeitgeist: The Movie isimli belgeseli öneririm. Sadece bu konu değil bu konu haricinde de bir sürü fikir ve belge sunan bir belgeseldir.

0|0
    0|0
  • dotum tabi komplo adamlar soygunculuk için her boku yapıyorlar

0|1
    0|0
  • canım türkiyem öyle değişik insanlar ki nerye çekersen oraya gelir istediğin gibi oynanan yerin adı türkiyedir

0|0
    0|0
  • bence kesinlik ile komplo idi ..

o kadar şeyden haberleri oluyorda bundan mı olmamıştı ?

0|0
    0|0
  • tamamiyle bir yahudi düzmecesi bob projesi için ortadoğudaki yeraltı kaynaklarını ele geçirmek için kurulan bir komplo kapitalist sistemin yeni dünya düzenini oluşturmak için kurguladığı dahiyane bir komplo...bu arada o belgeseli neo da izledim...

0|0
    0|0
  • komplodur kendi kendilerine yapmışlardır youtube da uzunca bi video izlemiştim detaylarıyla o binaların 2 uçak çarptı diye yıkılması imkansız hadi yıkıldı diyelim etrafındaki binaların üstüne devrilmeden olduğu yere çökmeside çok zor.

0|0
    0|0
  • Televizyondan canlı olarak izlemek amerikan filmlerini aratmıyordu doğrusu. Bir saldırı olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle komplo

0|1
    0|0
  • Yeah babe ;) Tabii ki komplo.

0|1
    0|0
  • komplodur. yalan dolandır. koca dünyayı kandırdılar.

0|0
    0|0
  • herşey komplo değilmi

0|0
    0|0
  • o 2 bitane değil ucak güdümlü füze ile bile yıkılmazmış belgeselde izlemiştim

0|0
    0|0
  • zevkle izlemiştim saldırıyı,hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...