Yatırım yapmak için ne en mantıklısı şu anda?

Altın
Dolar
Euro
Borsaya girmem asla

0|0
14|54

En İyi Kız Görüşü

• Ben borsa fonu almıştım gayet iyi kazandırdı. Gezi olaylarında zarar etmiştim. Sonra biraz toparladı uzun süredir de durağandı. Şimdi gayet iyi gidiyo kardayım. Dolarım da var biraz ama ondan çok büyük karım olmuyo yinede yükselişte bakalım. Altın sürpriz yaptı yıllardır zarar ettiriyordu bir yıl bankada altın hesabım durdu zarar etmiştim bir daha girmedim altına. Ama sanki çok yükseldi bir düzeltme hareketi gelecek gibi hissediyorum hiç altın almadım. Euro daha da düşebilir ama yükselmiycek avrupa ekonomisi iyi durumda değil .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 54

• şu anda hiç bir şey alınmaz yatırım için çünkü hepsi el yakıyor altın rekor kırmak üzere dolar rekor üstüne rekor kırıyor euro normal seviyede şu anda ne olacağı hiç belli değil yani yatırım için müsait bir zaman değil biraz beklemekte fayda var şu anda çok fazla yükselme ihtimalleri de var fakat düşme gibi bir ihtimalde var çünkü zaten çok fazla yükseldiler zaten şu dakikadan sonra alsan da sana pek bir şey kazandıracaklarını da zannetmiyorum...

0|0
    0|0
  • Altın iyi olabilir çünkü yaz yaklaşıyor yazın dügünler daha çok oldugu için altının fiyatları fırlıyor

0|0
    0|0
  • 1+1 Daire al..! 2 yılda %100 kar sağlıyor. Kiradı da canası

0|0
    0|0
  • tl de kal derim şu an için dolar sermaye piyasası araçları şu an çok kötü
    ama kanada doları ve rus rublesini bir araştır derim

0|0
    0|0
  • Toprak tabiki. 2015 avrupa krizi kapıda. Elinde nakiti olan beklesin. Zor durumda kalanlar kriz gelince topraklarını satmaya çalışacak. Krizde voleyi vurursan birkaç seneye çok büyük kar edersin benden demesi

0|0
    0|0
  • dolar

0|0
    0|0
  • Sana bir tavsiye para ilerde degersi z bir element olacak cunki para savaslari basladi cebinde degerli maden ve altinda ayagini basacagin bir arsan olsun apartman dairesi zamani oldurur tas yikilnca arsaya donersin yani altin ve arsa.. herturlu yatirim danismanliginda bulunulunur.

0|0
    0|0
  • Bu konuda profesyonel bir tavsiye istersen öncelikle ne kadar vadede yatırım yapacağını kazanmak istediğin oranı ve kaybetmeyi göze alabileceğin oranı belirle sonrasında yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • Suanda Tl mantikli

0|0
    0|0
  • altın

0|0
    0|0
  • şu an dolar ve eurodan uzak dur. altın olur seçeneklerin arasında ama bna göre borsadan saşmayacaksın

0|0
    0|0
  • Hicbiri degil. Hepsi risk. Hepsi seni kazandirir hepsi seni batirir. Ben iktisatci olarak sana soyluyorum.

0|0
    0|0
  • Ne altın ne borsa en iyi yatırım arsa :)

0|0
    0|0
  • Borsa endeksi çok şişti
    Seçim var önümüzde.
    Sağlam bir olay çıkmazsa şaşırmam
    Zira artık savaşlar cephede değil, her yerde yaşanıyor. Ekonomide, sokakta...

0|0
    0|0
  • her zaman en karlısı ev dir... yeni bina ve ön cephe alacaksın sonra her sene değerleniyor ve kira getiriyor

0|0
    0|0
  • Euro bir daha dusmez bu kadar. baharda tavan yapacaktit. bilginize

0|0
    0|0
  • Herzaman gayrimenkul diyorum

0|0
    0|0
  • Vadeli Tl hesabı ac Finans banktan su an icin en iyisi o görünüyor

0|0
    0|0
  • Altin en iyisi bozulmaz asla

0|0
    0|0
  • şuanda dolar gibi gözküyor ama euro dan şaşma

0|0
    0|0
  • Çocuk yap büyüyünce bakar sana ::D

1|0
    0|0
  • Eğer maddi imkânın musaitse kesinlikle arsa al derim

0|0
    0|0
  • TOPRAK

0|0
    0|0
  • altın.

0|0
    0|0
  • p*rno sektörü

0|0
    0|0
  • dolar

0|0
    0|0
  • Dolar tabiki

0|0
    0|0
  • Her zaman dn mantıklısı gayrimenkuldür.

0|0
    0|0
  • Dolar

0|0
    0|0
  • Parana göre toprak al.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24
Yükleniyor...