Bu zamana kadar yakından gördüğünüz ünlü kimdi?

Yakından görüp, resim çekildiğiniz olabilir... Kimi gördünüz ünlülerden?

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• Atiye Deniz, Yusuf Güney, Turgay Başyayla, Gökhan Tepe.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• gökçe yanardağ; ekrandan çok çok daha güzel

kıvanç tatlıtuğ; adamı yakından görmeden önce hiç beğenmezdim ama, konuşması ve duruşu o kadar farklı ki tam bir ateş parçası aldığı ünü hakediyor..

erkan petekkaya; çok çok uzun boylu ve aynı ekrandaki gibi sıcak, samimi ve mütevazi.

hüseyin turan; çok çok efendi bir adam çok farklı bir havası var..

hülya avşar; gözleri güzel yaşına göre hoş bir kadın ama, çok abartı bir yanı yok bence.

tuğçe kazaz; tam bir baby face avucumun içi kadar yüzü var ve gerçekten çok uzun boylu.. türkiyenin avrupa standardında ki tek mankeni bence..

murat yıldırım; çok zayıf hem de çok zayıf gerçekten.. yüzü ve bakışları ise çok büyülü bir adam.. kocaman ip iri gözleri var..

hatırladıklarım bunlar..

0|0
    0|0
  • hic kimse

0|0
    0|0
  • funda arar:D

0|1
    0|0
  • Mehmet Ali Erbil'i görmüştüm en son havaalanında

0|1
    0|0
  • Bir sürü hangisini sayayım sana

0|0
    0|0
  • Gülben Ergen'le birini karıştırdım, belki de oydu.

0|0
    0|0
  • çook gördüm antalyada

ama izmirde necati şaşmazı gördüm

antalyadayken nerdeyse tüm canlı ünlüleri gördüm festivalde

0|0
    0|0
  • cok gordugum icin sayamicam :) odul gecesine gidin hepsi bir arada

0|0
    0|0
  • Burak Kut

Yusuf Güney

Kıraç

Tan

0|0
    0|0
  • çok ünlü gördüm muahbbet ettim fal baktım cart curt. Onlarda insan ve çoğu boş insan

0|0
    0|0
  • Demet Akbağ'ı gördüm

0|0
    0|0
  • Ankaralı Turgut u gördüm görmemezlikten geldim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kenan doğulu , hayko cepkin ( sevmem hiç ) , Yıldız tilbe , emre bölezoğlu. (foto çektirmedim yalnız)

0|1
    0|0
  • Canlı konserlerini izlediğim ünlü çoktur, Tarkan'dan İbrahim Tatlıses'e kadar.

Ama yanyana, omuz omuza geldiğimiz tek ünlü Barış'tır. (Allah'ın rahmeti üzerine olsun).

0|0
    0|0
  • Raci Şaşmaz, Pelin Karahan, Özgür Can Öney, Hayrettin, Tamer Karadağlı, Okan Bayülgen, Necati Şaşmaz, Meltem Cumbul, Eylem, Pınar Altuğ, Ajda Pekkan, Kaan Tangöze, Müjdat Gezen, Hakan Altıner, Ata Demirer, Aydilge, Hakan Altun vs. vs.. :)

0|0
    0|0
  • Orhan Baba

0|1
    0|0
  • Candan ERÇETIN, Onur AKIN, Sümer ILAC, Musti, Abdullah GÜL, Ebru ŞALLI, Laz Ziya :) [ismini unuttum], hiç sevmesemde RTE

0|0
    0|0
  • link evet o hayko bende kulisdeyim. Gördüklerim çok fotoğraf yok.

1|0
    0|0
  • KIRAÇ'ı gördüm. Yani gördüklerimden en kalite kişiliktir Kıraç.Sesi ve yorumlarıyla büyüleyici, müziğe gönğl vermiş gerçek bir ünlü bence.

0|0
    0|0
  • Ebru Gündeş:) Öperken falan da resimlerim vardır ayıptır söylemesi:) Sarılmış bir vaziyette falanda var;) Daha ayrıntıya girmeye gerek yok sanırım:)

0|0
    0|0
  • murat boz. .sıla . hayko. hayrettin. ceyhun yılmaz . gülşen . duman . yoldız tilbe. bi zenci adam vardı ismini bilmiorum. aref ..vzorlasam 2-3 tane daha çıkar

0|0
    0|0
  • Bi tek Hülya Avşar'ı küçükken Ayvalıkta görmüştüm.

0|0
    0|0
  • aynaya bakıyorum çoğu zaman görüyorum :)

0|0
    0|0
  • Epey ünlü gördümde kimle fotoğraf çekildim... Mmmmm, hatırlayamadım.

Teoman

Cem Y.

Okan B.

Cenk (Cenk ile Erdem'in Cenk'i)

Ara Güler

Şebnem Ferah

Nazan Öncel

Candan Erçetin

Kampüsistan dizindeki bi' kaç oyuncu.

Tarkan

Hayko C.

Mor ve Ötesin'den Harun

Duman (İzmir Ooze Venue'de. Venue'ye selamlar buradan bu arada.)

...ve yerli, yabancı bi' kaç isim daha.

Bu arada Tarkan'ı nasıl hayal ediyorsunuz bilmiyorum ama boyu kısa kızlar haberiniz olsun. =(

Aa unutmadan Muse'den Matt'i de fotoğraf çekilecek kadar yakından görmüştüm. Rock'n Coke'ta.

0|1
    0|0
    • Cem Adrian ile Fazıl Say'ı da görmüştüm. Aklıma geldikçe yazarım diyeceğim ama üşenirim şimdi bu konuyu tekrar tekrar bulup yazmaya.

Yükleniyor...