Bir İmkan Sağlandı , Hangi Ülkeye Ve Neden Gitmek İsterdiniz?

Soru Açık :) Mesela Ben Amsterdam a Özgürlüğü SOnuna Kadar Yaşamak İçin , Bangkok a İllegal Bir Tatil Yapmak İçin , Birde Cap d'Agde e gitmek isterdim :)

• Amsterdam
    11% (1)40% (4)26% (5)Oy Ver
  • Paris Veya D'agde
    22% (2)10% (1)16% (3)Oy Ver
  • Bangkok
    0% (0)10% (1)5% (1)Oy Ver
  • Diğer
    33% (3)30% (3)32% (6)Oy Ver
  • Özel Vize Sorun Olmaz Bende Hacı ( Amerika , İngiltere )
    22% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
  • Mısır
    12% (1)10% (1)10% (2)Oy Ver
  • Afrika
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Milliyetçi Kanları KAbaran İnsanlar Türkiyemden Başka Yerde Harcamam falan Demişlerde , Konuyu Çok Yanlış aNlamışsınız Siz Moruk , Soru Milliyetçilikle Değil Sınırlarla Alakalı.

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• Hindistana giderim aşırı bir merakım var ölmeden nasip olur inşallah ;)

0|1
    0|0
  • New york, Dubai, Hawaii yi merak ediyom

0|1
    0|0
  • Kuzey Kore'nin herhangi bir yerine gitmek isterim

0|1
    0|0
  • Fransaya dili için macaristana tarih için almanaya teknik bilgiler için japonyaya tekmoloji için americiya güç için ve tekrar türkiyeye hepsi için dönerdim tekrar :)

0|0
    0|0
    • :) eee Dağıtmak eğlenmek falan yok mu :)

• boşversene hepsini fazlasıyla yaptım düşünki 3 ay boyunca turist bir kafile ile yat turu yaptım dağıtmak falan diyon ya en az 30 ye yakın 5 yıldızlı otelde tatil yaptım :) 7 tane ülke gezdim yeter hepsi boş :)

• italya tabiki

0|0
    0|0
  • Japonya

Yurtdışında 4-5 ülkeyi gördüm ama mutlaka Japonya'ya gitmem lazım.

Adamın aldığı 1 aylık maaş TL bazında 6000 TL. TR'de nasıl adamı harcıyorlar.

0|0
    0|0
  • Canada vize vermedi Amerkaya geldim Canada ya gidecegim yinede.

0|0
    0|0
    • Amerika verdiyse Canada da verir:S

• Benim bildiğim Amerika Ve İngiltere.

• 6 ay arastirma yaptim dil okullarini ara sor istersen her gun onlarca kisi gonderiyorlar.

• ülkeme hizmet ederim bu aynı ananı babanı terketmek gibi bişey bu vatanın hepimize ihtiyacı var

0|0
    0|0
    • Moruk O Ülkenin Hizmetine Girmicez Gidicez 2 hafta tatik yapıcaz sen çok yalnış anlamışsın :)

• fark etmez imkanımda var ama ben ülkemi gezdim hep ve yine ülkemi gezicem param ülkeme gitsin düşmanlarıma para harcamam bu konuda aşırı milliyetçi bir insanım belki biraz tuaf gelebilir ama :)

• Amsterdam

0|1
    0|0
  • Japonya Tokyo :) çıtır kızları yemek için :)

0|0
    0|0
    • Şıklar Yetse Onuda Yazacaktım :)

• Japonyaya Gitmedim hiç aslında çokda gittiğim ülke yok toplasan 5 6 kere çıkmışımdır

• Ahh benim hayalim japonyays gitmek :( bir hitsem var ya çatur çutur :( ama fakirlik napcan.

• Uçuş hostuyum gezmediğim ülke kalmadı en beğendiğim yer isveç kasvetli havası insanı çok kolay depresyona sokuyor :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...