Neden kültür kategorisinde en çok yabancı müzikle ilgili soru var?

Arkadaslar, Sanırım kültürün anlamı ne demek tam öğrenilmemiş anlamadıkları yabancı şarkıları ezberleyip bundan da zevk almak için kendini kasıp, sonra da soru haline getirildigini gördüm günlük sorulan soruların %80'i bu kategoride sadece yabancı müzikle ilgli bu kadar mı kendi müziğimizi sevmiyoruz.

Sadece bu da değil adam sormuş en sevdiginiz aktör herkes yabancı birini söylemiş Türkler in suyu mu çıktı? Sanırım kültür'ün yozlaşması böyle oluyor

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ... Kabuğunu beğenmeyen civciv !

0|1
    0|1
    • ... Teşekkür ederim.

• sizin cevabınızı 10 kere daha en iyi cevap seçmek isterdim buradakiler adamın asabını bozuyor ya

Kızlar Ne Diyor 4

• neden böyle güzel bir soruyu sorarken kendini gizledin? kimden bu korku?

2|2
    0|1
  • O zaman siz spesifik olarak Türk müziğiyle ilgili sorular sorabilirsiniz. Eminim cevap gelecektir.

1|5
    3|3
  • haklsin ama bizim muzigimiz cok guzel ama yetrli tanitimimi yapilmiyor nedendir bilmiyorum bide sezen aksu muz var baska yere niye gidiyorsunuzki

0|1
    0|0
    • almanca hocama sezen aksu gelsin hayat bildigi gibiyi dinletip tercume ettim hayran kaldi .kaliteyi ille amerikadan avrupan aramak zorunda degiliz.ararsak özenti ve sonradan görme oldugu,izu gösterir

• cok teşekkürler ilgin için!

• bende küçükten beri öncelikli türk müziği ve türk filimlri oldu ,herzaman için...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok komiksin gerçekten.. burda çemkirmekle ne elde edeceksin. Burası sadece sanal bir forum.

Senmi sahip çıkıyorsun kültürümüze. kültürüne böyle çemkirmekle sahip çıkamassın.bu ülke için çalışacaksın, kültürünü yüceltmek için birşeyler ortaya koyacaksın. ben bunu yaptım diyeceksinböyle gelip milleti sen yabancı müzik dinliyorsun sen tu kakasın demiyeceksin.buradaki insanlara fikirkerini soruyorsan her fikre saygı göstereceksin. sen kim kültürümüze sahip çıkmak kim. yazıklar olsun sana.

0|3
    0|1
  • Müzik evrenseldir, eğer kendi vatanına ait kültürün yozlaşmasını istemiyorsan çalışıp bileğinin hakkıyla eserler verirsin, dünya senin adını da hatırlar.

1|2
    0|0
  • insanlar herzaman kendinden ileride olan kültüre özenirler. İletişimin bu kadar kolay olduğu bir çağda bu gayet doğal. bu böyle olsun demiyorum, keşke bizim kültürümüz onlarınkini bastırsa ama durum bu iken don kişotluk yapmaya gerek yok.

0|2
    0|0
  • Bazı insanların müzik zevki bu yönde. Siteyi de onlar götürüyo zaten.

1|2
    0|0
  • Avrupa'nın köpeğiyim, o yüzden Türkçe müzik dinlemiyorum.

1|3
    3|3
  • Arda Turan İspanya'dan Türkiye'ye transer olsaydı bu denli bir fırtına kopmazdı.

0|2
    0|1
Yükleniyor...