Ahmet Kaya'ı sevmeyen varmiydi?

Ahmet Kaya'ya sövecek olan varsa gitsin baska kapiya acik ve net

0|0
15|28

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• atatürkü sevmeyen var mı
    ahmet kaya teröristmi

tartışma platformunu uluşturan bizleriz
    artık bırakın bunları sorgulamayı
    ahmet kayayı sevende sevmeyende kimseyi alaka etmez şarkıyla ön plana getirin adamı

0|4
    0|0
  • Ahmet Kaya teröristir sevmek zorunda da değiliz vatana ihanet edenlerin sonu hep aynı olacak

1|5
    1|3
    • ahmet kayayla beraber hangi dagda catismaya girdin neye dayanarak soyluyorsun terorist oldugunu adam herzaman baristan yanaydi bos bis konusmayin cahiller

• Yazdığın canımı sıktı cevap verdim sana ırkçı olmaktan çok gerizekalisin canini verenlere saygimiz var bizde canimizi vermek için savaştik seninle fazla muhattap olnayacam çünkü dik kafalisin laf yetiştirme oyunu falan oynuyoruz sanıyorsun ben daha çok laf yetiştirecek diyorsun aklın sıra tamam sen daha çok yetiştiriyosun seninle fazla muhatap olmayacağım sen benim seviyemde değilsin senin seviyene inmeyecektim duvara bir kafa at belki düşüncelerin düzelir :)

• Özür dilerim ama terörist olmak için sivil halkı ve hastaneleri bombalamak gerekiyor fikirleri yüzünden insanlara terörist diyemezsin ( ahmet kayanın siyasi fikirlerine katılmıyorum) Ve Deniz Gezmiş Mustafa Kemal den sonra bu fikri taşımış kişidir okumak demişken okumak yetmez bir yaşayış biçimini Deniz Gezmiş silah kullanmayı çok iyi de bilir ama hiç bir zaman ne bir sivil e ne bir polise ne de askere ateş etmiştir tanımadan kimseyi yargılama terörist dediğin Deniz Gezmiş idam ipinde dim dik durmuş ve son saniyesine kadar Mustafa Kemal in verdiği görevi yerine getirdiğini belirtmiştir bu gün terörle iş birliği yapanları teröristleri görmek istiyorsan tbmm tv yi izle iki kelam etmekten aciz adamların ülkeyi nasıl masa başınds pazarladıklarına bak aynı adamların milli bayramlarda hastalanıp gelemediklerine bak çok değerli mabadları daha çok üşümesin diye Deniz Gezmiş vur emri ile aranırken Cumhuriyet bayramına katılmış bif adam lafını bil de konuş

• Sevmeyen siktrsin gitsinn bu kadarr net

1|4
    2|4
  • sevende vardır sevmeyende neden polemik oluşturuyorsunki

1|1
    0|0
  • Severek dinlerim

0|2
    0|0
  • Olmamali..

0|2
    0|1
  • Sevmek zorunda mıyım lan?

0|2
    1|2
  • Şarkılarını çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Seviyorum hatta şu an 'Hiçbirşeyimsin' şarkısını dinliyorum.

0|0
    0|0
  • sorarsan söylerler ya sormuyacaksın ya da sövenlere göz yumacaksın bence sormasaydın

0|0
    0|0
  • Nötrüm ben. Hiç dinlemedim özellikle açıp.

0|0
    0|1
  • Yoktur bence olmamali

0|1
    1|1
  • Sevmeyenler de vardir olsunda herkes bir olucak diye birsey yok adami kişilik olarak hic sevmem ama sarkilari iyi iste

0|0
    1|2
  • Sevmiyorumm

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 28

• Terör örgütü bayrağının önünde, ''Apo'yu özledim'' ve ''Arabamı şerefsizlerin ülkesinden bıraktım'' diyerek konser veren ve o demokrat (!) kimliğini Swissotel de, Harika Avcı ile sergilemiş bir merhumdur alt tarafı..

Müzik, siyasete alet edilemeyecek kadar özel bir şeydir.
    Bu yüzden hep aynı tonlamalarla ve aynı tavırlarla söylediği şarkılarının da edebi bir değeri yoktur.

Kutsi, bundan daha değerli bir sanatçıdır
    O kadar diyeyim..

Aşkın gururuuu, olmazaolamaaaaz..
    Dırıdırıdırım dırıdırırım

0|1
    0|1
  • zamanında ona vatan haini diyen serdar ortaç askerden kaçıyordu o vatan haini değildi ama vatanını seven Adamı vatan haini ilan ettiler bu ülkede bukadar kolay harcanıyo insanlar ve ona vatan haini diyen serda ortaç ise programlara çıkıp özür diliyo ve pişmanlık duyduğunu söylüyor...
    Adama gibi Adamdır Ahmet Kaya yürekten seviyorum ve herzaman bıkmadan usanmadan dinliyorum mekanı Cennet olsun.

0|0
    0|0
  • Adamın siyasi görüşü ya da etnik kökeni beni alakadar etmez. Seslendirdiği şarkılar Yusuf Hayaloğlu kaleminden edebi ve anlam derinliği bakımından zengin ve ses tonuyla mükemmele ulaşan eserlerdir. Bende bir yazar ve şarkıcı olarak bu konuda sanata bakarım ve geçerim.

0|0
    0|0
  • Bak iste Bu sitede hep ahmet kaya seviliyormu sevilmiyormu tartismasi yapiliyor neden murat boz tarkan Mustafa sandal tartismasi yapilmiyor tabi harbi sanatci acaba ahmet kayami yoksa me oldugu belli olmayan nnerden cakma sanatcilarmi Bu ulkeye bir daha ahmet kaya gelmiyecek ama cook cakma sanatcilar gelip gececek

0|1
    0|0
  • Ben seviyorum

3|1
    1|0
  • Ben adamin siyasi durumuyla ilgilenmiyorum önemli olan sesi ve 10 numara sesi var

0|1
    0|0
  • Eşsiz bir sanatçı, adam gibi adam, yürekli, mert, cesur, korkusuz büyük ustaydı. Mekanı cennet olsun..

0|0
    0|0
  • Sevmem tabi katilleri eğlendiren şahsiyeti

0|0
    0|0
  • Ahmet kaya adam gibi adam

2|0
    1|1
  • ben sevmiyorum

1|0
    3|1
  • Dostum kimseye sovmem , bilmedigm bisey icinde kesim kelime kullanmam ama bir sure dinledikten sonra siyasi yonden biraktim.. Adi bahtiyar parcasindan sonra senelerdir dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Adamn dibi o ya

1|1
    1|0
  • Var..

0|0
    2|1
  • Kendisini sevmem. Umarım mezarında taklalar atıyordur.

0|0
    0|0
  • Sarkilarini iyice dinlerseniz ve bazi sözlerinin altinda yatan manalı sözleri bilirseniz terörist oldugnu iyi anlarsaniz ve keşke apo benim babam olsaydi sözü de dahildir buna...

0|0
    0|1
    • Bikere siz kafaniza kazimissiniz sizin zihniyetiniz degismez ole devam edin

• Bunlar yaşanmis olaylar mesela, agladikca, müjgan parcalarindaki sözler. Ve apo suriyedeyken ona yardim etmesi...

• Keşke bunu buraya sormasaydın. Ahmet KAYA'ya Küfür ve hakaret eden densizler dolu çünkü..

0|1
    0|0
    • Bilip bilmeden konusanlar var biliyorum ama o insanlarada cevap vermek gerek sevmem de olsun bitsin ama soverek eline ne geciyor cahil millet krds bunlar cahil

• Şarkıları harika ve eşsiz bir ses

0|1
    0|0
  • Sanatina saygim var

1|1
    3|1
  • Sevmiyorum pkklı köpeği

0|0
    0|0
  • Ahmet kaya sevmeyen insan yaşama küsmüş insanlardır

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum

1|1
    3|2
  • Kişiliğini sevmiyorum tarafsız olarak şaekılarını dinlerim yorumları sesi güzel fakat

0|0
    1|1
  • o kimki tanımayız etmeyiz

1|0
    2|3
  • sarkinin siyaseti olmaz ayrica kimse kimseyi sevmek zoundada degil

0|0
    1|0
    • Sevmek zorunda degil tamada Kimse kimseyi sövmek zorundada degil sövemezde zaten

• durupdururken niye seovsunler arkadasim adama o teroristmis bilmem neymis beni alekadar etmez bn sarkisina bakarim ayrica herkez kndi giricek mezara

• S. ktir et o p. çi!!!

0|0
    1|2
  • sevmiyorum

0|0
    1|1
  • Sarkilarini dinliyorum diye sevmek zorunda degilim

0|0
    2|1
  • Ben ona neler söylerim de öldüğüne dua etsin.

1|1
    3|2
Yükleniyor...