Seyfi Dursunoğlu hakkında görüşleriniz nelerdir?

evet arkadaşlar huysuz virjin hakkında düşünceleriniz nelerdir böyle bir usta birdaha gelirmi

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• kesinlikle bayılıyorum duygusal ve sempatik oluşu süper bir insan ikisini bir arada bukadr güzel taşıyabilr

0|0
    0|0
  • kendisini işine adamış çocukluğunda çok çekmiş bir ustadır o, huysuz virjin kılığında tepki almış hatta en sevdiği kadın tarafından terkedilmiş ama mesleğinden vazgeçmemştr yalnız kalma pahasına onu ayakta bile alkışlarım

1|0
    0|0
  • yalarım hakkatten.

0|0
    1|1
  • bip seyfi bip bip seyfi :D konuşmalarına hastayım. örnek alınacak biri o aslında

0|0
    0|0
    • son bölümde yakışıklı biri gelsin dediğinde çıkan adama gözlerinmi görmüyor yoksa evde aynamı yok dediğine kopmustum ya :D

• :) ahah aynen

• severim:)

1|0
    0|0
  • Huysuz Virjin hali çok gereksiz ama her nekadar ağzı biraz fazla bozuk olsada komik biri.

1|0
    0|0
  • ben küçüklüğümden beri severim ve gülerim de helal olsun bence bu yaşa gelmiş ve hala işinin hakknıı veriyor

0|0
    0|0
  • o huysuz bir cindir

1|0
    0|0
  • Severim.

1|0
    0|0
  • ağzı bozuk ama komik :)

0|0
    0|0
  • çok itici komik bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Adam başarılı, sempatik :))

0|0
    0|0
  • Çok saygısız biri. Hoşlanmıyorum

0|0
    1|0
  • Seyfi Dursunoglu. Enerjik,komik,gayet tatlı biri :) Giderse yerine biri gelmez , gelemez :)

1|0
    0|0
    • taklitleri çok olmuş ama kimse yerini tutamaz o zeka o hazırcevaplılık falan :)

• taklitler her zaman aslını yuceltir :)

Erkekler Ne Diyor 13

• terbiyesiz , ahlaksız yaptığını marifet sanan insanlarla alay eden görünüş itibariylede bir hayvan türlerine benzeyen ( bukalemun ) gibi bir yaratık. Allahın yaraktıklarıyla dalga geçilmez ama bu dangalak fazlasıyla hak ediyor. Dışarda görsem ağız burun dalarım o ib..ye. soytarının teki işte

0|1
    0|0
  • Çok iyi bir tiyatrocudur. Giderse yerine başka birisi gelemez.

1|0
    0|0
  • Hiç ilgimi çekmedi hiçte komik gelmiyor tam aksine çok itici geliyor

0|0
    0|0
  • Gelmez ya :(( Çok seviyorum kendisini adamım ya.

1|0
    0|0
  • tek o yapıyo zaten o işi

0|0
    1|0
  • ben bir erkegin o şekil davranışlarını hoş bulmuyorum

Seyfi dursunoğlu kadın kılıgına girmeden küfür falan etmeden de şöhret olup tanınabilir

0|0
    0|0
  • inş gelmez.

0|0
    1|1
  • eskıden daha komık mı reklamları cok kotu bu arada öldü mü bidaha gelir mı dıyosun

0|0
    0|0
  • Çok fena çook.. :) Onu izlerken ona küfredesim geliyor :D

0|0
    0|0
  • Çok severim,çok doğal,çok içten ve sempatiktir Seyfi amcacım.

0|0
    0|0
  • Pek iyi değil.

0|0
    0|0
  • Bana komik gelmiyor

yine de bir izleyici kitlesi var kendine göre..

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

Görüşüm olumsuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...