Yabancı dil için interpals'a girdim. Ama kendi milletimden utandım.. Nedir bu?

http://i.hizliresim.com/q9z3OV.png

site yabancı dil öğrenmek farklı kültürleri tanımayı amaçlamış olduğu halde bazı türk erkeklerinin malum mesajları yüzünden bizi sapık olarak tanıdıklarına şahit oldum ve üzüldüm doğrusu...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Googleye Turkish Men yaz neler neler çıkıyor bir görsen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• omegle diye benzer amaçla kurulan bir site daha var. aslında farklı milletten insanlar ingilizce konuşuyor lakin sitede web cam'de var. giyinik bulduğuna dua ediyorsun ve 10 insandan 11'i türk. benzer bir durumu bir de şöyle yaşadım: rusya ile bazı görüşmelerim oldu. bir eğitim programı için katılacağım. baya ciddi bir ortam. kadın bana yardımcı olacak, yurt murt olanağı gibi şeyler soracağım. kadına öncelikle adını sordum. aldığım cevap: "söyleyemem. benim adım senin ülkende or ospu anlamına geliyor." ulan dedim adı her nataşa olanı nasıl etiketlediysek... hale bak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dayı sende 28 yaşındasın 18lik çıtıra mesaj atıyon. Senin gibiler yüzünden bizde bulamıyoruz sende farklı değilsin

0|0
    0|0
    • Ben atmadım. bu eksisozlukten alıntı. bir siteye üye olmadan eksisozlukten yorumlara bakarım. ayrıca sitede amaç dil geliştirmek. bunda yaşın bir önemi olduğunu sanmıyorum. bir dili öğrenmek istiyorsanız genci değil yaşlısıyla konuşmalısınız ki tane tane konuşsun. konu o değil, abazanlık terbiyesizlik diz boyu

Yükleniyor...