Grinin Elli Tonu için hazır mıyız?

Hey ! Grinin Elli Tonu filmi için kimler bilet aldı? Ve Bursadan kızlar gidicekseniz bir selam çakın da beraber gidelim :D

0|0
17|23

En İyi Erkek Görüşü

• O filmden çıktıktan sonra, karakterinizin önemli kısımlarına reset atılacak.
    Bir daha asla eskisi gibi olmayacak; belki de ayar tutmayan arızalı-depresif kadınlar olacaksınız..

Davulun sesi uzaktan hoş gelmesin; kişiliğinizin system32 dosyalarıyla oynanmasına izin vermeyin..
    Gitmeyin..

2|0
    0|0
    • Olucak olsa kitaplarını okuduktan sonra da olurdu. Kitaplar filmden daha etkilidir.

• Yıl 2015

Kapitalizm satabileceği her şeyi tıka basa sattı insanlara; satacak bir şey kalmadı artık.
      Şimdi de insanların psikolojisine oynuyorlar ve sonuçları çok acı olacak.

Başlangıç bu sadece.

• Gerçekle hayali karıştırmayacak kadar bilinçliyim. Eroinle dans kitabını okuduktan sonra o zaman benim eroinman olmam lazımdı. veya secret kitabını okuduktan sonra gidip farklı şehirlerde adamlarla yatıp bir örgüte veya derneğe üye olmam gerekirdi. Kendi çapında belki haklısındır ama bende kendi düşüncemde haklıyım. Kendini kaptıran insanlar da zeminini ona göre hazırlasın ne diyeyim.

Erkekler Ne Diyor 22

• İyi güzel hoş film olacağa benziyor. Fragmanına göz attım netten. Filmin başrol oyuncusu Christian Greey tam biçilmiş kaftan gibi duruyor. Seksi ve çekici bir görüntüsü var kitabın konusundan yola çıkarsak. Fakat Anastasia Steele rolü başkasına verilebilirdi derim. İlk bakışta bumu l*n demiştim :) ama izlemeye değer derim. Gişede fiyasko dahi olacak olsa sonu filmin. Fakat kitabın vereceği tadı vermeyeceğinden eminim.

2|0
    0|0
    • Çünkü böyle düşünmenin sebebi herkesin kitabı okurken hayalinde istediği gibi canlandırmasıydı. Ve oyuncuları gördüğüm zaman dedim ki. İşte bu tam kitapta anlatılan ve hayalimde canlandırdığım karakterler. Bilmiyorum ama dakota johnson'ın tam uyduğunu düşünüyorum. Çünkü aynı ana gibi saf temiz görünüş olarak.

• @ minnakbebekk bugün izleyebildim filmi. Oyunculukları güzel. Ana karakteri güzel olmasada filmin havasını değiştirmeye yetmiş oyunculuğu

• Türkiyede abaziye çok mu anlamadim a. k sinemaya gitsem mi karar veremedim. Salonda herkes birbirine atlayacak bu gidisle :D

1|1
    0|0
  • Türkiye bunun için hazırmı :D ben olsam film çıkısı prezervatif satarım filmden sonra herkes sexe :D

2|1
    0|0
  • Gidecegim bakalim. Yas sinir varmis sanirim ilk defa bebelerin giremeyecegi bir filme girecegim cok iyi

1|0
    0|0
  • Hemde nasıl!

1|0
    0|0
  • ne griymiş arkadaş fılm cıktı kızları aldı bır heyecan

1|0
    0|0
  • eveett

1|0
    0|0
  • hazırııız gitmicez :D

1|0
    0|0
  • Al işte kitabı yetmedi mk

1|0
    0|0
  • Kizlar o filme erkekle gitmeyin..

0|2
    0|0
  • Bayan Stella!

1|0
    0|0
  • Umrumda bile degil. konulu alman gibi olmuş

1|0
    0|0
  • Neden kızlar? :(

1|0
    0|0
  • Once kitabını okuyayım da

1|0
    0|0
  • millet kitabını okumaz ama filmine gider zaten :D

0|0
    0|0
  • gece seansından çıkışta eli çükünde bekleyen abazalar olacaktır. kız kıza gitmeyin bence.

0|1
    0|0
  • bursadan erkek var gidecek!!!

0|0
    0|0
  • Hayatta sinemaya tek gitmem ama o filme tek gidecem 😅😄

0|0
    0|0
  • sapıklarrrrrrrrrr çok ayıpp

0|0
    0|0
  • O ne yaaa :))

0|0
    0|0
  • Senin yaşın kaç? Filme alıyorlarmı seni

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsaydı asla götürmezdim, tek başımada gitmiycem.. Ahlakımı bozar o benim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• o değil de adam çok yakışıklı yaa

2|0
    0|0
  • bu hafta sonu düşünüyoruz gitmeyi

1|0
    0|0
  • merak ediyorum ve büyük ihtimalle gidicem :)

1|0
    0|0
  • Tek gidicem malesef ama tek çıkmam inşallah :))

1|1
    0|0
  • Cinsel açlık napacan.

1|0
    0|0
    • Ah tatlış biz ona cinsel açlık demiyoruz ama neyse. O zaman Türkiye'nin yarısı ve Bir çok avrupa ülkesi cinsel açlık çekiyor. Bir okunma oranına filmden sonra da izlenme oranına bakmanı tavsiye ediyorum.

• Asla gtmem

2|0
    0|0
  • Ben gitmem o filme l*n :D sinemada kotu seylere şahit olmak istemiyorum

1|0
    0|0
  • Kitabini okusan flmine gitmene gerek kalmaz bence. :Dd

1|0
    0|0
  • Eeeeeewwwwwwweeeeettttt :)

1|0
    0|0
  • Ne filmmiş arkadas , herkesin dilinde

1|0
    0|0
  • HAZIRIZ!!! Ama Bursa'dan değiliz :D

1|0
    0|0
  • Tek gitmek istemiyorum sevgilimle de gidemem pfsss n'apcam bilemedim

1|0
    0|0
  • Gitmeyi düşünmüyorum. İğrenç bir zihniyet..

1|0
    0|0
  • ben sinema günü alacagım biletimi :D

1|0
    0|0
  • 3 kitabı da okudum ve filmine gitmiycem. O bir aşk hikayesi ve çoğu insan okumadan sırf erotik olduğu için izleyecek. Ben bunu kabul etmiyorum buyuk saygısızlık.

1|0
    0|0
    • Bende okudum kitaplarını ve okuduğum için gitmek istiyorum. Ayrıca filmde yaş sınırı var zaten.

• Yaş sınırı olsun. Abazalar dolacak salona

• İlk gün o kadar abaza olmaz be :D Bir bilete öncede 50 tl vermeyi göze almazlar :D

• Ne cins insanlarsiniz ya

0|0
    0|0
  • Gidicem ama fragmandan filmin pekde beklenen bir film olmadığı kanaatine kapildim.

0|0
    0|0
    • Bence oyuncular mükemmel ve layıkıyla oynadıklarını düşünüyorum.

• Beklentimin altında benim

Yükleniyor...