Eskişehir'de Yaşam?

Sorumu olabildiğince açık şekilde yazıyorum. Arkadaşlar Eskişehir'de öğrenciyim. Hayatım kısır döngüde resmen çıldıracağım. Adalar, Barlar, 222, sinema. Başka hiç bir şey yapmıyorum neredeyse. Operaya gitmek istedim bir kaç defa lanet olsun hiç bir zaman bilet kalmamış oluyor. Allegori'ye gittim bir kaç defa ama o da çok eğlenceli değil. Bir de şimdi Barlar Sokağı iğrenç bir yer halini aldı. Pavyon falan açıldı zaten ben de Memphis taraflarında takılıyorum. Siz ne yapıyorsunuz? Gına gelmedi mi size de?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Barlara takıl. One night falan ordamıydı oralara git :D

0|0
    0|0
    • Ben zaten Muğla'dan geliyorum. Marmaris, Fethiye, Bodrum'da ki gece hayatı ile Eskişehir'deki gece hayatı arasında çok fark var. Eğlenemiyorum bile artık :/

• Okulun bitene kadar dayanıcaksın kardes yapcak bişey yok :D

• Aynen öyle oldu. Makinede ders kalmadı alttan, sen düşün :D :P

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Eskişehir'de yaşıyorum yapılacak herseyi yaptım bişey kalmadı :Dd

0|0
    0|0
    • Belli bir süre sonra aşırı bayıyor dimi :)) Sen nerede oturuyorsun bu arada? Kira ne kadar ödüyorsun :P :D

• Mühendislik :D

• Aa ne güzel:)

• kardeşim de eskişehirde okuyor ve aynı durumdan şikayetçi ayrıca ortamın iğrenç olduğunu söylüyor bir de

0|0
    0|0
  • Eskisehir iyi sehirdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak kardeşim. önemli olan senin hangi şehirde oldugun ya da ne yaptıgın degil. önemli olan kafa dengi bir ortamın bir çevren olmasıdır. ben yeri geliyor arkadaş çevremle evde takılmayı en kral eglence mekanlarına degişmiyorum. yeri geliyor arkadaşlarla Up'n Downdan olsun 222 den olsun çıkmıyoruz. sabahlara kadar egleniyoruz. Ya eglenebilecegin kafa dengi ortam yap ya da ortamını degiştir.

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim orası öyle de kafa dengi elemanlar gitti ya :/ Eksik takımla da muhabbet dönmüyor.

• Bilader eskşehire ayak basmamı mı bekledin geldim tabi :D

• fflgkjfgldfaadksojf imkan varsa geri dön hava çok soğuk :D

• eskişehiri bilmeyenler yapılan reklamlar üzerinden çok iyi bir şehir olduğunu zannediyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...