Gitar çalmak için müzik okuluna yazıldım ve?

Gençler sadece gitar çalmayı öğrenmek için müzik okuluna yazılmıştım hoca ilk önce masaya kalemle vurarak ardından aynı sesleri çıkarmaya çalıştığım küçük bir ritim sınavı yaptı sonra piyanodan notaları hangisi ince hangisi kalın diye sınav yaptı en son ses çıkarma sınavı yaptı na na na diyerek kalından inceye ve inceden kalına vs ritim kulağın çok iyi ama ses çıkarmada sıkıntı var sesin açılmalı bol bol şarkı söylemen lazım dedi ben normalde çok şarkı söyleyen seven biriyim ama çok ince olduğu sesime güvenmiyorum utanıyorum ses çıkarırken zaten bu yüzden gitar kursuna yazılmak istedim ben. sorum şöyle olacaktı ki gitar kursunda sesle ilgilenilmesine şaşırdım ileride grup falan kurduğumuzda ses çıkarmam şarkı söylemem gibi bir görev verilir mi bana da? yani ben sadece gitar kursumu alıp çıkmak istiyorum sesimle çalışacak mıyız gitar kursunda? bu konuda sadece bilgisi olanlar cevap yazarsa çok sevinirim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gitmeden öğrendim #D gitar basit ya #D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hocaya bagli genellikle sesinlede calistiriyolar

0|0
    0|0
  • tam okumadim ama muzik kitabi al not ogren oyle basla

0|0
    0|0
  • ne güzel :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitar kursuna başlıyosun ritim kulağına bakmaları çok normal hocanda doğal olarak sende eksik gördüğünü ve yapman gerekeni söylemiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...