BLUE JEAN diye bir müzik dergisi vardır aranızda bağımlısı olan ve hala okuyan takıp eden?

doksanlı yıllarda genç olanlar bilirler BLUE JEAN diye bir müzik dergisi vardır aranızda bağımlısı olan var mıydı ve hala okuyan takıp eden?

Güncellemeler:
evet hala yayınlanıyormuş:)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden okurdum son hatirladigimin kapak fotografinda avril lavigne vardi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 10 yıl öncesi filandı herhalde ya, gençlik işte :) hey gidi günler. sanırım hala devam ediyorlar ama eh, kim alır ki yani şimdi.

teşekkürler hatırlatma için :)

1|0
    0|0
    • saklardım o dergılerı sonra da attım keşke atmasadım diyorum:) rıca ederım eskıyı özleyenler olarak

• zaten at gitsin yahu, kalabalıktan başka bir şey değil. çok beğendiğin bir kaç yazıyı saklasaydın diyeceğim ama, belli bir yaştan sonra hepsi o kadar manasız geliyor ki :)

• evet sadece hatıralarda anlamlılar:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Hala var mı ya Blue Jean?
    Hiç olmazsa eskiyi yad etmek için alınır aslında, zamanında oldukça kaliteli ve güzeldi...

1|0
    0|0
    • bende var mı bılmıyorum.. cok zevklıydı eskıden hersey

• Zamanında sadece posterleri için almış olmaktan utandığım bir dergidir, sonradan evde bulduğum birkaç sayıyı okudukça anladım ki o zamanlar Türkiye'de eşine rastlanmayacak derecede kaliteli müzikal yazılar, eleştiriler ve sunumlar yapan bir dergiymiş... Açıkçası hala yayın hayatlarını sürdürüyorlarsa, o günlerde bize kattıkları adına şu an da elimden gelen desteği verebilmek isterim...

• evet çok bağımlıydım ben her seyı okurdum.. hala da devam edıyormus

• 15 senedir almıyorum ama takipçisiydim onun. :)

http://i.hizliresim.com/MP4Agk.gif

0|0
    0|0
    • ordakı şarkıları fılan ezberlemeye çalışırdım:) cok sevınırdım dergıyı alınca:)

• albümün ismini mi diyorsun patıence dı galıba

• Anladım. Teşekkürler.

• Bir keresinde Michael Jackson posteri veriyor diye almıştım daha da almadım :D

1|0
    0|0
  • 15 yıl önce alırdım ben de Türkçe rap sayfası için

0|0
    0|0
  • kere elime almıştım o dergiyi taa orta okuldayken. sonra görüünce koşarak uzaklaştım. ne salak bir ergen dergisiydi o

0|0
    0|0
  • hala vamı odergi :/

0|0
    0|0
  • eskiden müptezelleri çok fazlaydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 10 yıl öncesinde kaldı

1|0
    0|0
  • Bayağı eski o.

1|0
    0|0
  • Eskiden alırdım ama şu an takip etmiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...