Genel kültür eksikliği sorun yaratır mı?

Sevgilimle ben öğrenciyiz benden 6 yaş büyük fakat ona göre bazen eksikliklerim oluyor mesela şu nasıl biliyor musun dediğinde hayır diyorum ve dinliyorum asla bunu yüzüme vurmaz zaten aşırı derecede yok ama beni tedirgin ediyor acaba soğur mu benden bugün de çok safsın dedi gülerek bana ama tamamen farklı bi konu için demişti bunu sizce ne yapmalıyım?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• yaratır, kültürünle ezıceksın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kültür farkını ortadan kaldırmak için çekinmeden ortaya bi konu at kendi dalar zaten sende açığını zamanla kapatmış olursun :==)

0|0
    0|0
  • Doğru olanı yapmışsın...

Bilmediğin birşeyi sorduğunda evet biliyorum demen yanlış olur ve o zaman soğurdu.

0|0
    0|0
  • bişey olmaz canım kızların çoğu ztn cahil ve kültürsüzdür

erkeklerle yarışamazsın ztn uğraşma boşuna

0|0
    0|0
  • evet büyüksorunlar yaratır. amaerkekler saf kızsever.buda birdipnot.

0|0
    0|0
  • Hayir deyip dinlemek bence cok erdemli bir davranis, tebrikler

0|0
    0|0
  • kültür çatışması ikili ilişkilerde önemli bir etken beynin frekanslarının uyuşması lazım...

0|0
    0|0
    • onda bi problem yok zaten ikimiz çok eğleniyoruz ve uyumluyuz

• problem yok o zaman anlaşıyorsanız şayet mutluluk neden olmasın...

• Genel kültür eksikliği çok büyük sorun yaratır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Baslarda sorun olmaz gıbı gelır sonra sorun olmaya baslar

0|0
    0|0
  • bence bi sorun olmaz hatta ii bile olabilir o sana bişeyler öğretir durur sen öğrenip gelişirsin.hatta bi süreden sonra konuşmak için konu bulmak zorunda kalmazsınız sıkıcı olmaz yani

0|0
    0|0
  • bence sorun yaratmaz senin iyi bildiğin onun bilmediği çok şey vardır emin ol herkes her şeyi bilmek zorunda değil :)

0|0
    0|0
  • o sorun etmediği sürece olmaz ee ne demişler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

0|0
    0|0
Yükleniyor...