Kpop ne ara bu kadar meşhur oldu?

Yani neden bir Fransızca degil ve ya Ispanyalca, italyanca degil de Kpop?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Koreliler reklam sektorunu cok iyi biliyor. Yaptiklari isleri iyi pazarliyo fransa gibi ulkeler pek tenezzul etmiyo onlar gibi şebeklige. Bide ırk olarak sempatikler diye de ilgi goruyo olabilirler:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 7

• Sahsen ben kore dizilerinden duydugum kadariyla biliyorum kpopu ayri bir hayranligim yok ama adamlar guzel sarki yapiyor 😄

0|0
    0|0
  • Çünkü hem dans ediyorlar hem şarkı söylüyorlar rap yapıyorlar şarkıları güzel... agsgaj

1|0
    0|0
  • Belki yapmacik olmadiklari icindir veya kpop sadece sarki degil kostum dans herdey ozenle yapiliyor ve bircok eglence programlari var bu sayesinde daha cok kpopu tanitiyorlar ve aklinda kalan sarkilar felan yapiyorlar tabi bunlar benim goruslerim

0|0
    0|0
  • Hic dinlemem

0|0
    0|0
  • Çünkü yetenek (şarkı yazma, dans, ses, rap) bütün gruplarda mevcut. Ve müzik zevki olan, müzikden de öte birşey isteyen kisiler çoğunluktaki kpop da bu kadar seçiliyor ve meşhur ;)

0|0
    0|0
  • Guzel pop yapiyorlar cidden

0|0
    0|0
  • Adamlar çok iyi dans ediyo, müzikleri çok iyi, kıyafetler şahane ve yakışıklı ve güzeller

0|0
    1|0
    • 1ay

Dans önemli değil önemli olan yetenek ama ses olan yetenek hani müzikleri dediğin şirketleri hazırlıyor şarkılarını kendileri birşey yapmıyorlar kıyafetleri de şirketleri veriyor bunu giyeceksin bugün diye yakışık ve güzellikse makyajlarından dolayı

Yükleniyor...