Sesini ve oyunculuğunu beğenmediğiniz sanatçılar kimler?

Artık magazine anlayışıyla her önüne gelene sanatçı deniyor, karga gibi bağırıp çağıranlara binlerce kişi bilet alıp dinlemeye gidiyorlar, yada oyunculuğun O sundan anlamayanlar manşetlerden inmiyor, sizce bu tanımlara uyan sanatçılar kimler?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• millet beren saatin oyunculuguna bayilio ama ben hiccccc begenmiyorum ve hazal kayaninda hic begenmiyorum millet nsl begenio gercekten bilmiyorum bana cok itici geliolarrrrrr ve rolün hakkini vermediklerini düsnüyorum ama tabi ben sadece izleyici olarak yorum yapabilirim o isten anlamiyorum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hadise, Demet Akalın, Sinan Akçıl müzikten soğuyorum bunlar yüzünden. Hadise'nin Beyonce özentiliği falan.

0|0
    0|0
  • arka sokaklarda melek diye bi kız vardı. Heh onun sesini hiiç beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • dinle sevgili diye çok saçma bi dizi varya orda sarışın bir kız var Allah ım bir sesle dış görünüş bu kadar mı çelişkili olur travesti gibi ses

0|0
    0|0
  • dinle sevglideki bayan oyuncalrın genc olanları o ne bee yapmack aglayıs yapmack içten olmayan konusus. aaa cok gzel dyo ama üzülr gbi.

0|0
    0|0
  • Sinan Akcil sadece söz yazari olsaydi iyiydi.

1|0
    0|0
  • Krem dizisinde güzel kızı oynayan kız rüya mı neydi adı oyunculuğu çok kötü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Oyuncu ve şarkıcılıkta eskileri genelde beğeniyorum. Ama yeni nesil oyuncuların çoğunda hiç iş yok, Cemal Hünal, Melis Birkan, Berrak Tüzünataç, Beren Saat, bunları oyuncudan saymam zor. Tarkan dışında bütün popçuları müzik katili görürüm. Arabesk rap, techno ve hiphop yapanlar da öyle. İsim isim yazsak çok uzun tutacak

0|0
    0|0
  • mustafa ceceliye uyuz oluyom ya tam dayaklık bi tipi var adamın çok gıcık şarkıları var

0|0
    0|0
  • hadise

sinan akçıl

0|0
    0|0
  • Hürrem sultan rolünü oynayan kız, baştan gıcık oldum ama sonra baktım başarılı.

0|0
    0|0
  • Hadise bence o kadar da iyi bir sanatçı değil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...