Sevdiğiniz şarkı sözünü yazın?

Sevdiğiniz şarkıdan sevdiğiniz bir bölümü yazın kankiler

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Ne sen leyla' sın ne de ben mecnun
    Ne sen yorgun ne de ben yorgun
    Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu
    Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan

3|0
    0|0
  • Hiç tanımadan özlüyorum seni ne garip...

Sen benim hiçbirşeyimsin yazdıklarımdan çok daha fazla hiç kimse misin bilmem ki nesin... Sen benim uykumun arasındaki çocukluk sesimsin..

Soytarılık etmeden güldürebilmek seni Ekmek çalmadan Doyurabilmek ve haksızlık etmeden doğan güneşe bütün Aydınlıları içine süzebilmek gibi mülteci isteklerim oldu Arasıra biliyorsun Şimdi iyi niyetlerimi bir bir Yargılayıp asıyorum Bu son olsun bu son olsun...

ben seni geceyle gündüzün arasında sevdim yar kaybolan yılların, doğanın o acımasız kanununda sevdim ben seni kahretsin işte öyle sevdim öyle yandım ben sana yar bilsen ki sana olan sevgiyi anlatacak bir başka kelime bulsam bıkmadan usanmadan yılmadan namerdim ki onu söyler onu yazardım yar kahretsin ben seni gece ile gündüzün arasında sevdim yar bedenimi almaya gelen azrail’in pençesinde sevdim ben seni kahretsin işte öyle sevdim öyle yandım ben sana yar bazen prometheus oldum çarmıha gerilircesine bazen spartaküs oldum aslanlara yem olurcasına bazen cem sultan, ilmiği boynunda pir sultan oldum yar bazen şems’ini arayan mevlana bazen mevlana’yı arayan şems dinginlerde yunus, yokluğa kanat geren bir garip mutlu bir yusufçuk gibi sana özgürlüğüne koşarcasına geldim yar.

0|0
    0|0
  • "Olmadığım zaman bile yanında olsam
    Uzaklarda aklına takılsam
    Senle olduğum her rüyadan
    Yatağımda senle uyansam
    Tamamlandı bütün yarımlar
    Aptal aptal gülmekteyiz
    Hiç hesapta yokken bunlar
    Bak neyin içindeyiz "

(:

0|0
    0|0
  • All these words i don't just say
    And nothing else matters

0|0
    0|0
  • Seni bir tek zamansiz bir ölüm bizde son bölüm bitmeden alır benden seni birtek bu yollar anlatır sen yeterki kal benle.. sözleri karıştırmış olabilirm :-)

0|0
    0|0
  • Bir yol görünse uzaklarda
    Işıklar altında son bulan
    Melekler alsa beni götürse
    Karanlığa teslim olmadan..

:))

0|0
    0|0
  • Bir derdim var artık, tutamam içimde. Gitsem nereye kadar, kalsam neye yarar? Hiç anlatamadım, hiç anlamadılar. Herkes neden düşman?

0|0
    0|0
  • Dünyada ölümden başkası yalan..

0|0
    0|0
  • Senin küçük bir elvedan böyle büyük bir aşkı bitirebilir mi? Ne sanıyorsun? Bazen Kanlıca Sahili bazen yalnız Kız Kulesi, yani Sen İstanbul'sun.❤️

0|0
    0|0
  • Etrafımızi sarıverecek
    bir boşluk ki asla bitmeyecek
    hersey bir anda anlamsız gelecek
    işte biz ogün düşünecegiz...

0|0
    0|0
  • Sondurun kalbimi
    Gidiyor gonlumun efendisi
    Durdurun onsuz olamam artik
    Yaktin gururumu
    Uzaktan uzaga dayanamam
    Hic kimselere yaramam artik
    ( BITIYORUM YAA :D )

0|0
    0|0
  • bir gün anlayacaksın neden sessizce gittiğimi
    senden vazgeçmek uğruna nasıl bir savaş verdiğimi

0|0
    0|0
  • you got a pussy, i have a dick yeaa , so whats da problemm, lets do it quick-rammstein

0|0
    0|0
    • ya da bebekte 3 5 ttuuur atarım, olmadı bir de sigara sararım gördüğün gibi çook unuuutkanımmm

• Gel yarim ol, sevdalım ol Sultanım ol, fermanım ol Dertlerimin dermanı ol Hercai..

0|0
    0|0
  • 17 milyon olsun şehir, boşver. Sen kaç metrekare yalnızlıktasın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...