Slow rockla Arabeskin arasında çok ince bir çizgi yok mu?

Ben çok ince bir çizgi olduğunu düşünüyorum. Aynı moda sokuyor bile olabilir. Aşşağı yukarı

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• düz mantığa bak.. aynı moda sokuyormuş..
    düz mantık nedir la? diyenler için;

Temel bir gün yolda yürürken bir adamın elinde düz mantık adlı bir kitap görmüş.
    Temel:Pardon uşağum, bu düz mantık nedir çi?
    Adam:Bak şimdi senin akvaryumun var mı?
    Teme:Hee var idur.
    Adam:O zaman içinde balıkta vardır.
    Temel: Öylee.
    Adam:Sen balık besliyosan hayvanları seviyosun.
    Temel:Valla severum.
    Adam : Sen hayvanları seviyosan insanlarıda seviyosundur, insanları seviyosan karını da seviyosundur, o zaman sen i*ne değilsin.
    Temel:Valla bildun daa.
    Daha sonra temel, Dursun'u bulmuş ve düz mantık ne demek olduğunu biliyor mu diye sormuş ama Dursun bilmediğini söylemiş.
    Temel:Ula Dursun senin akvaryumun var midir daa?
    Dursun:Yoktur daa.
    Temel:Haçan o zaman sen ibnesundur!

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Alakası olmadığını düşünenlerdenim, ne melodileri, ne riff'leri, ne hissettirdikleri benziyor bence...

0|0
    0|0
  • Arabesk müzik çaresizlik aşılıyan b*ktan bir tür

0|0
    0|0
  • arabesk çaresizliği öğretir rock veya metal acının en derinine inerek enleri yaşatır ve acıyla kendini aşmayı öğrenirsin... arada dağlar kadar fark var.

0|0
    0|0
  • Yalnız olmadığımı bilmek sevindirici. Bu benzerliği düşünen tek benim sanıyordum.

0|0
    0|0
    • Ben de varrıım

• belki

• Hiih bitti her sey :/

• Arebesk rockmu varmis trklermj cukardi bu turu

0|0
    0|0
  • İyi tespit, aynı moda sokabilir ama hikayeleri çok farklı. bir kere rock sosyalizm ve toplumu içeren sözler ile namelenir ama arabesk genelde aşk teması üzerine oturtulan melodilere dayanır

0|0
    0|0
    • o kadar ayrıntılı degil zaten çizgi var arada vverdigi hisler kafası

• Yok artık. :D

0|0
    0|0
  • İkisini de dinlerim ama farklı geliyor şunu dinledin mi the do to ininstent

0|0
    0|0
    • Hiç böyle oturup dinlemedim ama melodisini hatırlıyorum. Sadece türkçede kıyaslama yaptım ben.

• Bence aynı duyguya hitap ediyor. Tam olarak aynı noktaya farklı şekillerde ince çizgide orda başlıyor yani.

• arabesk : henüz 3 yaşında bir gardaşım vaaaaaaaar seni ondan bile kıskanıyorum...

slow rock : Geceler zehir, geceler kara Uçasım gelir, kanadım yara Yaralar derin seneler kadar Açılın geri Sabah olmuş gün doğmuş

ne ince çizgisi yaaa arasında uçurum var :)

0|0
    0|0
    • Verdiği duygu

• yok beee arabesk dinlenmez ağzı yaya yaya söylüyor acıtasyon yapıyor ama seven var zevk meselesi

• Pekála..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...