Arkadaşlarla selamlaşma yöntemleri nelerdir?

Özellikle erkeklerin kadınlara nasıl yaklaşması gerekir sadece elini mi sıkmalı yoksa yanığından öpmeli mi?

0|0
714

En İyi Kız Görüşü

• Yolda karşılaşmışsam ben selam vermeden bana selam vermemeleri gerekiyor , gerekli kişilerle sadece merhaba der elini sıkarım , yanaktan öpüşmem kismeylen . Sadece kız arkadaşlarımla o da samimiysem yanakyanağa gelirim ..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• çok samimi değillerse elini sıkıp nasılsın napıyorsun tarzı selamlaşmalar iyi olur

2|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • selam.

0|0
    0|0
  • enseye tokat atarım

0|0
    0|0
  • zaten nezaketen de bayan uzatmadan erkek elini uzatmaz..

0|0
    0|0
  • yaa beni hocam ble öpse kızı gbi bile grse ben huylanıyorum sadece sevglm öpsn.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İlk defa tanışıyorsam sadece elini sıkarım. Samimiyet artarsa elini sıkmakla beraber yanadığımı onun yanağına deydiririm(öpme değil) Samimiyet daha da artarsa sarılırım bir yanağını öperim diğer kafamı öbür tarafa geçirirken yanağımı çevirir, onun öpmesini beklerim.

Anlatım birazcık garip oldu ama böyle yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • enseye tokat...şeklinde olmalı.

0|0
    0|0
  • Cevabı basit. Karşındaki ile olan samimiyetine bağlı. Bazısının elini bile sıkmazsın bazısını görünce yanağından makas alırsın :)

0|0
    0|0
  • bence yanagından operken kulak memesine hafif bi dil atmalıyız

0|1
    0|0
  • El sıkışmak kafi.. Hele bi de son zamanlarda erkekler arasında kafa tokuşturma çıktı. Anlam veremedim buna bi türlü...

0|0
    0|0
  • Çoğunlukla el sıkışmam..tebessüm ile selamlarım.. belli derecede samimi ve yakınsak üzerime yüksek bir nida ile üzerime atlanıyorsa (selaaaaammm...) bir kolumla bel hizasından nazik bir şekilde sarılabilirim..

0|0
    0|0
  • Ben bayanlara yaklaşırken daha doğrusu selam verme söz konusu olduğu zaman ilk hareketin karşı taraftan gelmesini beklerim, el sıkma konusunda da bayan elini uzatmadıkça ben asla elimi uzatmam.

1|0
    0|0
  • " Selam baby " şimdi burdan tuhaf gelicek ama deneyince kızların nasıl iyi tepki verdiğini anlicaksın.

0|0
    0|0
  • abi zaten yanaktan öpülmez sadece değdirilir :)

0|0
    0|0
  • dudağından öp

0|0
    0|0
  • selamünalyküm de yeterli

0|0
    0|0
  • elini sıkmak kafi, gerisi yılışıklıktır bana göre.

0|0
    0|0
  • Samimi biri değilse öpmek abes olur..

0|0
    0|0
  • En iyisi merhaba deyip gülümsemek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...