Bilgisayar'da müzik yapabilmek için program önerebilir misiniz?

Merhaba,

Haftasonları ya da akşamları boş vakitlerimde müzikle ilgilenebilirim diye düşündüm. Bilgisayar üzerinde müzik üretebileceğim bir program önerebilir misiniz? En iyisi olsun mümkünse, kullanmayı öğrendiğim zaman birçok tını'yı kendim üretebileyim.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• yapmak istedigin muzigin tarzina vee muzik bilgine gore degisir...ornegin bir enstruman calacak ve bunun uzerine soyleyeceksen...dier cevaplarda oldugu gibi acid pro ve ableton live gayet mantıklı...ama ben pc uzerinden remix tarzi bisiler yapcam diosan ya da enstruman calmıorm pcde halletcem herseyi diosan..._biraz zorlayabilir amaa cikan is zamanina degiyor...- reason kullanmanı oneririm tabii klavye caliorsan midi ozellgini kullanabilirsin...bunu disinda daha profesyonel isler yapmak istersen cubase kullan derim cesitli vstlerle mukemmel isler yapabilirsin...bunlarin yanında eger ses kartindan iyi performance almak istersen hele de midi klavye kullanacaksan (tabii ses kartin onboardsa) asio4all die bir yazılım var...midi gecikmesini en aza indiriyor...cok rahat calisiyorsun...ses kartın creative se kxdriver asio4all la aynı isi yapıyor ama profesyonel bir ses kartın varsa hicbirine gerek yok...kısaca benim onerim reason ve cubase !

0|2
    0|0
    • Nickte Mikael akerfeldt e gönderme var sanırım ya da ben uyduruyorum.Pehh bunun yanında bizim cevap ana sınıfı seviyesi kalmış.Bilgilendirici olmuş,tebrikler

• ancak soyle de bir gercek var ki cubase icin cok daha fazla ses secenegi mevcut ... ornek olarak bass icin trilian die bir vst var mukemmel bir bas simulasyonu..piyano icin alicia's keys yine vst ...klavyeler icin elektronik bisiler dusunuorsanız nexus bicilmis kaftan...davullar icin de superior drummer,ez drummer,bfd gibi vstlerden faydalanabilirsiniz...cubase kurduktan sonra vstleri tek tek temin edip kurmak gerekiyor ..dedigim gibi biraz zahmetli

• reason'ın ise basit ama kendince herseye temel olarak yetebilecek bir ses bankası mevcut icinde zaten...tabiii bir alternatifiniz daha var cubase kullanıp icinden reason'ı da kullanmak ;) secenekler sınırsız :)

bu arada evet nikte mikael akerfeldt'e gonderme var :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Q-base

Reason

0|1
    0|0
  • Rave ejay var eskilerden

Başka pek bilmem.

Online siteler var zaman geçirmelik

link

link

0|1
    0|0
  • Fruity Loops iyi bi programdır... FL Studio da demiş arkadaşlardan biri doğrudur... İyi sonuçlar için kendi kullandığım programlardan önerebileceklerim, Acid Pro, Abelton Live, Reason, Cubase olabilir, MacBook gibi bişi alırsan aslında en iyisi bu işlerde (benim de şu an kullandığım) Logic Pro ya da ProTools 8 olabilir... Sana sample'ları olan bişi lazım, enstrüman çalmıyorsan... Ama benim tavsiyem, Cubase yükle, XLN Addictive drums araştır, ya da Superior Drummer 2.0 güzel drum machine'lerdir, bass gitar için en iyisi bu güne kadar gördüğüm Broomstick Bass VST'sidir... Real Guitar serisi vardır bunlarla da akustik gitar ve ya elektro gitar sesleri yaratabilirsin, klavye için zaten içlerinde mevcut olan VST'ler yeterince kullanışlı.. Başarılar, uzun bi yoldur, 10 yılımı yedi! =)

0|0
    0|0
  • Virtual DJ var ama serialini de bul... ben antalyada çalışırken DJ imiz onu kullanırdı...

0|1
    0|0
  • Kullanabilirsen fl studio

0|1
    0|0
  • sony acid programı

0|1
    0|0
Yükleniyor...