Bir bayanın size izin vermesi onu gözünüzde küçük düşürür mü?

Henüz sevgili olmadığınız, fakat tatlı tatlı flörtlerde bulunduğunuz bir bayan düşünün.

Evine film izlemeye gittiğiniz gün, çıkmadığınız, sevgili olmadığınız halde, öpmenize, ufak dokunuşlarınıza izin vermişse, bu bayan gözünüzden düşer mi?

Yani o an çıkmadan bana izin verdiyse, çıktıklarına ohoo ne izinler vermiştir dermisiniz siz erkekler ? :))

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• dürüst olmak gerekirse, bir erkek her ne kadar "ben kesinlikle öyle düşünmem, diğer erkekler gibi değilim ben" desede, yok kardeşim bir erkek eğer bir kızı çok kolay bir şekilde eğer elde edebiliyorsa kesinlikle bu duyguları taşıyor ve kesinlikle karşısındaki kızı pasif ve basit görüyor. O kızdan ayrılmanın kendisinde bir kayıp olmayacağını düşünüyor ve değer vermiyor.

Zaten geçmişten günümüz göz gezdirirsek eğer, dönemimizde boşanmalar çok fazlasıyla yaşanıyor. İşte bu, henüz birbirini daha tanımamış insanların yada birbiri ile evlilik öncesi birçok şeyi yaşayan insanların, evlendiklerinde yaşayacakları heyecan ve zevk bırakmamasından kaynaklanan soğukluk neticesinde olmaktadır. Ama eskiden öylemiydi? Hayır.. Eskiden bir erkek, bir kızın elini tutmak ne kelime, onu uzaktan görebilmek için sesini duyabilmek için nice zahmetlere katlanır, nice fedakarlıklar yapardı. Kızın, erkeğin gözünde bir o kadar değeri vardı.

Şuan ise... aslında bir erkek olarak ne kadar hoşumuza gitmiş olsada bir kızı dize getirmiş olmak, yinede çok üzülüyorum. Çünki bu durum beni evlilikten korkutuyor.Çünki, evleneceğim kız içinde koskoca bir ACABA sorusu kazındı beynime.

O nedenle, bir kız ne olursa olsun bazı örf adetleri herzaman korumalıdır. Neticede kız istemedimi, erkek bunu asla yapamaz...

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Ciddi düşünecek kadar salak değilim herhalde. Böyle bir olay benim başıma da geldi. Daha teklif etmemişim elimi tutması dudağını dudağıma bir iki cm kadar yaklaştırıp geri çekilmesi... Kızla başka türlü düşündüm ve öyle bir birliktelik kurdum sonuç olarak ta ayrıldık. Ben artık bu tip insanları görünce midem bulanıyor.

0|0
    0|0
  • Adamına göre değişir. Kimi o üstün sorgulama ve sonuç çıkarma yetileri sayesinde aklında oluşturduğu "kaşar" profiline uygun görür, kimi aynı yetileri kullanarak "eğlenilecek kız" profili çizer kendi aklında. Bazısı da hoşnut olur, bir yaftalamaz kimseyi.

Değişken.

0|0
    0|0
  • önemli olan senin ne istediğin ve ne düşündüğün değilmi? onun ne düşünmesini istiyorsan ona göre davranmak yerine dürüst olmalısın. başkalarının düşüncesine çok önem veriyorsun.

1|0
    0|0
    • o başkası değil ama. aşık olduğum erkek olduğu için izin verdim yanımda yokken öpüşünü hatlamak güzel çünkü. ama o ters düşündükten snra bn iyi düşünmüşüm bunun bi önemi yok bence

• o senin korktuğun gibi ters düşünüyorsa hakkında zaten ayrılmanlazım ondandan karektersizliktir bu bence. erkeklerde birden fazla kızla bişeler yaşıyor iz kalmıyor diye masummu oluyorlar. kızlık kalite kontrol noktası değil kadınlığın ve doğurganlığın sembolü olabilir ancak.

• fazlasını bile düşünürüm ama ruhu duymaz sevmıyorsam işime bakarm..

0|0
    0|0
  • Sekse nasıl baktığın önemli. Benim gözümde düşmez aksine yucelir:) sadece kadın olarak düşünme erkek te mi basit asla ben sekste eşitlikten yanayım :)

0|0
    0|0
  • kızla muhabbetime bakar... hani tatlı tatlı flört demişsin de onun bile şekline bakar... hani kimisi bi senede ısınamaz kimisi de 3-4 günde birbirine ısınır... ruhları uyuşması... ama sanırım gerçekten uyuşursak kötü bişey düşünmem... saygılar...

0|0
    0|0
  • sevinirim ben, rahat kızmış derim ama kaşar mı diye de aklımdan geçer, olmadığına emin olursam sevgili olurum

0|0
    0|0
  • Çıkma nedir ?

İşte flörtün sevgili olma evresine geçmişsin?

illa merasim mi gerekiyor ?

0|0
    0|2
    • yo hayır bu yaşandı geçti fakat şu an bi adım öteye gitme gibi bi durum yok. arkadaşız :/

• Anlık etkileşim o zaman öyle der.

• alakası olmaz... iki taraf birbirinden hoşlanmışsa gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • ohoo ne izinler vermiştir derim çünkü yapılan iş tecrübeyle alakalıdır. daha cevap alma !

0|0
    0|0
  • İlk günden bu durum düşündürücü ancak ön yargılı olmamak lazım,sonucunun ne olacağı belli olmaz

0|0
    0|0
  • ben benden hoşlanıyor diye daha çok bağlanırım

0|0
    0|0
  • bende sevinirim aksine öyle düşünmem çok da hoşuma gider :p

0|0
    0|0
  • sevgili değilse evimde ne işi var..he evime gelmişse de dokunuşlar olması normaldir:)

0|0
    0|0
  • düşürür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben demezdim.diyeni de var demeyeni de.burada çoğu cevap "demem" yönünde olsa dahi senin kafandaki erkeğin demeyeceği anlamına gelmez.bu nedenle bence sen o kişiyi izle bakalım zihniyeti hangi yönde :))

0|1
    0|0
  • Adı konmadan bu şekilde yaşaman onun gözünde b,r eksi yaratmış olabilir.Yarın hiç yüzüne bakmasa o insan sen kendini kötü hissedersin.

0|0
    0|0
  • ilk günden öpmek koklamak bence biraz kötü.neden dersen insan önce karşısındakinin sırılarını çözümlemeli.Bana bunu yapmayı deneyen bir arkadaşa sağ kroşe çakmışlığım var.Herkes hadiini,yapacağı hareketin yerini ve zamanını bilecek.

0|0
    0|0
  • Ben erkek olsam derim bu kızla eğlenilir diyorlar ya işte öyle olduğunu düşünürdüm.Erkeğinde ilk günden öpenine güvenmemek lazım aynı şey erkek kadın diye ayırmıyorum.

1|0
    0|0
  • Ben de merak ettim var mı öyle öküzcanlar hala diye :))

0|0
    0|0
  • ben bayan olarak sölüyorum senin bahsettiğin yaş sınıfı erkekler bunu bu şekil düşünür.

0|0
    0|0
  • Kiminin düşüncesi olumsuz olur kimininki olumlu olur.

0|0
    0|0
  • bence sen bi birliktelikten önce izin verme,

0|0
    0|0
  • bırak izin vermeyi evime bile davet etmezdimm...

0|0
    0|0
  • bana gore eger ben gercekten seviyorsam o kisiyi ama daha aramizda iliski baslamasa AMA gercekten siril siklam asiksam bir opucuk ve el tutulmasini cok mahsum gorurum., bence erkekler benim gibi dusunen kizlara "kasar" dememeli...bence bu cok cesur kadin profili benim gozumde ciziyor ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...