Eğer dünyayı siz yapsaydınız olayların neden sonuç ilişkisi içinde olduğu, her şeyin belirli olduğu bir dünya mı olurdu yoksa tam tersi mi?

Eğer dünyayı siz yapsaydınız olayların neden sonuç ilişkisi içinde olduğu, her şeyin belirli olduğu bir dünya mı olurdu yoksa tam tersi mi? nedeniyle söyleyin.

Güncellemeler:
Sorumu ve cevaplamayı yanlış bulanlar yazmayın sinir bozmayın.
...
öhöm öhöm

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• sebep ve sonuç ilişkisini engelleyemezsin ki

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum sadece her şey belirli olmasaydı nedenlere bağlı olmasaydı nasıl olurdu diye düşünüyordum. neden bunlara ihtiyaç var onu görmek istedim. bir seyin nedenini bulma çabamız neden? :) neden neden var demek de komik oldu

• bir de o kadar atarlandım birkaç cevaba şu an bu sorudan çok utanıyorum. ama kardeşim uyumuyo olsa kahkaha atardım içime içime güldüm resmen. :))

• Telefondan giriyor olmasam mevzuyu uzatir tum yorumlarının intikamini alirdim da yirttin :))
      @Entropiii besik mi salliyon bu saatte capkin, hadi uyudum ben :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Allah yaratır tek. Bu günaha ya da şirke giriyor. Cevap veremeyeceğim kusuruma bakma.

0|1
    1|0
    • Cevap vermeniz için boğazını sıkmiyorum değil mi hayret bir şey

• Neden böyle ters cevaplar veriyorsun? Kafana göre takıl yapacak bişeyyok. bb

• Ben burada merakla bir soru soruyorum pat allah diyorsunuz. Sürekli bu şekildesiniz sıkılıyorum sizden. Yorum falan atma.

• Kurallar gayet basit olurdu...
    Öldürmek, taciz ve savaş yasak! Eğer insanoğlu tek bir damla kanı bile toprağa dökerse gök kubbeyi karartır, yer yüzünü sarsarım.
    Biraz aklı olan kullar bunu dikkate alacaktır.

0|0
    0|0
  • "Tanrı'yı oynayamazsın evlat" repliği aklıma geldi

0|0
    0|0
  • Sonunu bildiğim bir şeyi neden yaratayım ki?
    Kimseye karışmadan insanların yaşamasını isterdim.
    Asıl sınav budur.

0|1
    0|0
    • sorumla alakalı cevap veren bir sensin ama cevabını tam anlayamadım.

• Yaratmak Allah a mahsustur

0|1
    0|2
  • dünyayı yaratmaz sevdiklerimi direkt cennete alırdım. diğerlerini peşin peşin cehennemde yakar cayımı içer onları izlerdim..

0|0
    0|0
  • Ya byle saćma sorular sormayn

0|1
    0|0
  • Felsefi bir açıklama yapmayacağım
    Ama daha iyisi olurdu şimdikinden

0|0
    1|4
    • felsefi bir açıklama yapsaydın nasıl olurdu merak ettim ama kesinlikle ısrar etmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• bilmem acayip bir yer olacağı kesin.

0|0
    0|0
  • Daha adaletli bir yer olurdu. Kimseyi kimseden üstün yaratmazdim. Güçlünün güçsüzü ezmesine izin vermezdim.

0|0
    0|2
Yükleniyor...