Yolda gidiyorsunuz köşeyi döndünüz ve karşınıza siz çıktınız ne yapardınız?

Yolda gidiyorsunuz köşeyi döndünüz ve karşınızda siz varsınız ne yapardınız? Ben durup ona soru sorardım ve dokunurdum.

Güncellemeler:
Kendinizle bir yüzleşin..
İyi şeyler olmazdı galiba

0|0
20|13

En İyi Kız Görüşü

• Boynuna yapışır boğardım, ısırıp vurup falan bayıltır sonrada öldürürdüm, öldüğüne emin olmadan ordan uzaklaşmazdım ama. Benden bitane yeter.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 13

• Sasirirdim

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bir yığın facia

0|1
    0|0
  • bu tarz olaylar bazen bana olur oda cinlerle başın belaya girebilir.

0|2
    0|0
    • Vallaha mı la

• tek. mantikli cevap veren sensin kardesim tebrik ediyorum +1

• teşekkür ederim biraz gerçekçi düşünmekte yarar var malesef bizim insanlarımız hayalperest ve komedi olarak bakıyor halbuki göremedğimiz ve olduğunu bildiğimiz bir çok varlık var bu sadece din ve bilim işlerinde geçerli değildir. Çoğu olayları yakın dostlarımız yaşıyor görüyor ya da eski yaşamış dedeler atalar yaşıyor anlatıyor tabi bu anlatılanlar kulağa boş gelebiliyor. Bizim millet 2 dabbe filmi ve ammar filmi izleyince korkudan uyuyamıyor ama o film biraz abartı gibi olsa da küçük bir kısmını yaşayan bir çok arkadaş gösterebilirim.

• Valla tasmayı taktıhım gibi eve götürürdüm. Bazen herşeye tek yetişemiyorum bana yardım etsin hergele

0|0
    0|0
  • Kafa atar yığardım yere, benden başka olamaz çünkü, kesin bir katakulli var bu işte :)

0|0
    0|0
  • dokunurdum ilk baş sonra konusurdum

0|0
    0|0
  • bundan sonra onunla takılırdım. ayı teddy gibi :D

0|0
    0|0
  • Kardesimmm... Nerelerdeydin tam zamaninda geldin...

0|0
    0|0
  • selamun aleykum hacı naber gel tavla atalım derim

0|0
    0|0
  • Kendimle Sevişirdim

0|0
    0|0
  • gel beraber kız kesmeye bir mekana gidelim derdim kafa dengi olur bence :D

0|0
    0|0
  • Güzel soru birini olmam gereken yere birinide olmamam gerken yer gönderirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...