Ben bir deistim ve toplum baskı uyguluyor Ne yapmalıyım?

Deist: Allah'a inanır Müslümanlığa inanmaz dinsizdir bir nevi bazı cahil kitle bana baskı uyguluyor ne önerirsiniz? (Tüm din kitaplarının meallerini okudum)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sagol aciklama icin bitek sen biliyorsun cunku inanclari...

Kulak Asma..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Toplumsal baskıyı boşver çünlü dinde zorlama yoktur onları önemseme sen kendin düşün Allaha inanaman yani bir yaratucı olduğuna inanman güzel hiç bir şeyin tesadüfen olmadığına bir yaratıcısı olduüunda hem fikiriz peki ben sna bir soru sormak istiyorum (bir baskı ya da iğneleme değil) ttüm din kitaplarını okududun çok güzel bir şey ama hepsini reddetme sebebin ne

0|0
    0|0
  • Din hassas bir konu, içime girdiğinde çıkılması biraz zor oluyor. Hele ki karşındaki sana katılmak zorunda olmayışını bir fırsata çevirip saygısızca davranıyorsa. Böyle insanlardan korunmak için görüşünü belki de her ortamda dile getirmemelisin, yine de tercih senin tabii ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ama sende topluma gerizekalı muamelesi yapıyorsun. deistin ne olduğunu biliyoruz. insanlara kulak verme yoluna devam et.

0|0
    0|0
  • Neysen osun. İnsanların senin hakkında ne düşündüklerini önemsemek zorunda değilsin. Sen sadece onlardan farklısın ve daha derin düşünüyorsun. Senin gibi olan çok insan var ama çoğu cesaret edip kimliğini açığa vuramaz.

0|0
    0|0
  • Deist bir yaratıcıya inanır dinlere inanmaz aracılara inanmaz. İnanan kesime cahil demek yanlış bayım. Bırak baskı uygulasınlar sen araştırmaya devam et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...