Hiç dediniz mi keşke bende ünlü olsaydım? ... benzeseydim? peki ya idolünüz var mı?

Hiç dediniz mi keşke bende ünlü olsaydım? ... benzeseydim? peki ya idolünüz var mı?

Güncellemeler:

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes ünlü zaten bence ben bir ünsüz olarak ünlülerden daha çok dikkat çekiyorum. Beni görenler 'aa ünsüz mü o? Gel bir foto çekilelim' diyorlar sırf ünlü olmadığım için benle foto çekiliyorlar :(( Hep bu sosyal medya herkes ünlü anasını satim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok idolüm var ama en sevdiğim müzisyen ünlü olarak Mark Knopfler ve Michael Jackson var benzemek isterdim :)

0|0
    0|0
  • Hayko.

0|0
    0|0
  • Çıkkkk hayır.

0|0
    0|0
  • Keşke ünlü olsaydım da bana benzemeye çalışan kişilerin sayısı artsaydı :D :D şaka maka yok ya ne ünlü olması hayat mı oda

0|0
    0|0
  • ünlü olabilmek hala elimde ancak elimin tersiyle ittim.

0|0
    0|0
  • ünlü değilde çok zengi olmayı isterdim

0|0
    0|0
  • Ünlü olma Zengin ol

0|0
    0|0
  • Ünlü değil de zengin olmak isterdim

0|0
    0|0
  • hayır yok ünsüz doğduk ünsüz öleceğiz ;)

0|0
    0|0
  • Yok be böyle iyiym

0|0
    0|0
  • Kendimle barisigim ufakta olsa hsyalini dahi kurmadim :) ben bana yeterim :)

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı Musleraya benzetiyorlar beni bazen aaa yaptıkları oluyor o yüzden ünlü gibiyim :D

0|0
    0|0
  • şşu olsaydım diye bir ünlüm hiç olmadı ünlü olayım onlar bana desin o olsaydım diye :D

0|0
    0|0
  • bir ünlü olsaydımda hangisi olursam olsaydım kafasındayım :)

0|0
    0|0
  • özentimiyiz biz

0|0
    0|0
  • Jhony sins :D

0|0
    0|0
  • Ben çok ünlüyüm ama gizliyim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Barbara Palvini beğenirim ama idol olarak görmüyorum. Ünlü olmak istemem ama bir komedi dizisinde rol almak isterdim.

0|1
    0|0
  • Keşke benzeseydim demedim ama idolüm KATRİNA KAİF.

0|0
    0|0
  • Christina aguilera

0|0
    0|0
  • evet tuğba büyüküstün gibi olmak isterdim

0|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=pphopoCD4_A
    Idolüm böyle muazzam insanlar...

0|0
    0|0
  • inşaallah yakında olcam güzel sanatlar okuyorum maydonoz ajansta da kayıtlıyım yönetmen tanıdıklarım en büyük hayalim herkesin rol yeteneğimi beğendiği bir ünlü olmak. idollerim dans konusunda michael jackson var dans kursunda onun dansını öğreniyoruz ayrıca idolllerim toygan avanoğlu ve beyazıt öztürk. benzemeyi hiç düşünmedim ben ben olarak aktirist olmak istiyorum böylede iyiyim.. :D

0|0
    0|0
  • Yıldız Tilbe idolüm ♥

0|0
    0|0
  • Tuba büyüküstün hem idol hem benzesem dediğim.

0|0
    0|0
  • Nicole Scherzinger. Kadında herşey var tam bir sanatçı.

0|0
    0|0
  • Hayir istemezdim. Ama Fahriye Evcen kadar güzel olmak isterdim mesela :)

0|0
    0|0
  • Bazen istiyorum öyle ama sonra geçiyor. Sıkıcı. Hayatının her bokuna bir yorum yapacak dolu insan olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...