Bu nasıl adalettir, bu nasıl Devlet !

Kaç çocuk yapmamız lazım şimdi ? Kaçı erkek kaçı kız oLsun ? Kızların kaçı tecavüze uğrayıp sussun , erkeklerin kaçı şehit olsun ? Ve onların uğruna hangi VATAN sağolsun..!

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hep beraber vatan sağolsun yerine insanlık sağolsun dediğimiz vakit bunlar son bulacak. Vatan dediğimiz bir toprak parçasıdır ama biz insanoğulları bir toprak uğruna binleri feda ettik ve ediyoruz. Birbirimizi öldürmeye ve birbirimizden nefret etmeye devam ediyoruz. Ve bunu en çokta bize ailelerimiz, öğretmenlerimiz, siyasetçiler ve medya öğretiyor. Bence haberleri izlememeliyiz artıkbize nefretten başka bir şey öğretmiyor. İnsanlık sevgiyi hiç tatmadığı için birbirine acı çektirmeyi hep deniyor maalesef!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bunları bu hükümete oy vererek gencecik askerlerin şehit olmasına, onların kanının dökülmesine neden olan %52'lik kesime sormak lazım...

0|0
    0|0
  • "Eğer nüfusumuzun azalmamasını istiyorsak her ailenin en az üç çouğu olması lazım. Yani bu matematik bi olay"

RTE

link

0|0
    0|0
  • Sağolacak tek vatan var TÜRKİYE CUMHURİYETİ... Kızına sahip çıkmak sana bağlı Türkiye son 30 yıldır zaten iç savaş içersiinde o bitene kadar böyle ...

0|0
    0|0
  • 30bin lirayi bas kimse sagolmasin ayrica tevavuz sonrasi dogan cocuga tayyip bakacakmis merak etme

1|0
    0|0
  • LANET OLASICA ! DÜZENNN LANET OLSUN BÖYLE DÜZEN !

0|0
    0|0
  • Bunu bize değil Hökümetimize sor :)

0|0
    0|0
  • Çocuk yapmazsan sorun olmaz sanırım senin için

0|0
    0|0
  • birileri ölecek diğerleri hayata tutunacak, birileri acı çekecek diğerleri ders alacak.

0|0
    0|0
  • Ülkemiz ilerlemiyor bu yüzden daha aydın ve ileri görüşlü olmak gerek..

0|0
    0|0
  • Haklısın. Devlet politikası , daha düzgün olmalı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunlar ABD nin büyük ortadogu projesinin sancıları,mazur görmek lazım.Ortadoğuda kontrol tamamen israil dolayısıylada ABD elinde olacak.Ülkemizle ve başbakanımızla gurur duyuyorum,çünkü o koskoca büyük ortadoğu projesinin eşbaşkanı.Ülkemizde bütün büyük kamu kuruluşları ardında israil sermayesi olan şirketlere 3-30 paraya satıldı.Çünkü özelleştirme çoq iyi bişeydir.Koskoca devlet örneğin telekomu işletip darphane gibi paramı kazanacak.Amaaaan,ver hariri'ye gitsin.Hariri kim sizce?Amaaan kimse kim,boşver sat kelepir paraya gitsin...Tv de dizi yada sinema izzleyemez olduk sürekli reklam koyuyorlar.Anaaa,reklamları dikkatli izledim,reklamı yapılan tüm ürünler ya israil,ya abd yada AB ürünü mallar.Bitane bile yerli üretim bişi yok.Herşeyi onlar yapıp bize satıyor,oh be ne güzel..kim uğraşacak üretimle falan...Bu sabah alış verişe çıktım,seç beğen al ne güzel.Metroya git almanların,carrefura git fransızların,migros ingilizlerin,Bim market ve şok market sevgili başbakanımızın oğlunun...Bundan güzel ne olabilir yaf,bizim ülkemizde bize ekmegi,sigarayı,nohutu pirinci onlar satıyor...Biraz insaflı olun ya,duymayım hükümetimizi devletimizi eleştirdiğinizi,len yoksa siz ergenekoncumusun?Tamam ya,gönderin bunları silivriye,BAGIMSIZ YARGI'mız! üstesinden gelir bunların...

0|1
    0|0
  • tayyip karisi veya kizi tecavuza ugrasa dogur diyicek sanki..

tayyip sanki kendi oglunu askere gonderirmis gibi..

baskasinin evladina gelince vatan saolsun ..

hayvan herif, nefret ediyorum tayyipten

turkiyeye yararsiz bir adam.. Amerika kopeginden baska birsey deyil

0|1
    0|0
  • Herşeye vatan sağolsun diyen zihniyete ne denilebilir ki?

0|1
    0|0
  • burda gel devlete söv ve kendini gizle hani nerde senin özgüvenin ? Sen gibiler yüüznden bu ülke zaten bu halde

1|0
    0|1
  • Adalet mi var ? Devlet mi var ? Hangi Devlet ? Hangi Adalet ?

0|0
    0|0
  • Vatan sağolsun? Hangi vatan? Bizim vatanimiz mi kalmis Allah askina. Bize vatan mi birakmislar :)

0|0
    0|0
  • Dram edebiyatı yapmaya bayılıyorsunuz. Olaylara gerçekçi ve objektif bakın mantığınızı kullanın. Sonra çıkıp ülke sorunlarından konuşun. Oradan buradan öğrendiklerinizle değil.

0|0
    0|0
    • bence sen önce anonim olmaktan vazgeç ;)

• Senin gibi beyinlere komik gelir hiç şaşırmadım çünkü beynini kullanmayı bilmez. Oradan buradan aşırdığı yazılarla bir halt ettiğini sanır. Küfrederek kendini tatmin eder. Ancak karşı tarafa ne zararı ne yararı vardır.

• ergen kokuları alıyorum defol şimdi sayfamdan.

Yükleniyor...