Tarihte şu ana kadar gelmiş geçmiş en acımasız diktatör sizce kimdi?

Sizce şu ana kadar hangi diktatör yaptığı katliamlarla dünyanın kara lekesi listesinde en başta yer alır?

• Jül Sezar
    6% (3)4% (2)5% (5)Oy Ver
  • Joseph Stalin
    2% (1)28% (15)16% (16)Oy Ver
  • Adolf Hitler
    65% (32)52% (28)58% (60)Oy Ver
  • Saddam Hüseyin
    16% (8)6% (3)11% (11)Oy Ver
  • Diğer
    11% (5)10% (6)10% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|23

En İyi Erkek Görüşü

• Stalin.. Onbinlerce Kırım Türkü'nü sistematik bir biçimde öldürmüştür. Diğer cinayetlerini daha saymıyorum.

Hitler en azından Büyük Almanya için savaştı, saygım vardır. Bize de lazım böyle lider, Musul, Kerkük'e girecek, Ermenistan'a dalacak, Dağlık-Karabağ'ı işgal altından kurtaracak, Kıbrıs'ın tamamını alacak, İsrail'in imiğini sıkacak, içimizdeki ayrık otlarını(!) temizleyecek..

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 15

• valla hepsi birbiriyle kapışır sanki ama cengiz han diyorum ben. adam o kadar insan öldürmüş ki boşaltmış asyayı hatta çevreci cengiz han diye bi yazı okumuştum:) o kadar cok insanı katletmiş ki karbon salınımını azaltmış insanlar gidince ormanların tekrar asyayı sarmasını sağlamış.

0|0
    0|0
  • ABD .

1|3
    0|0
  • Hitler ve Stalin eşdeğer bnce ama oyumu Hitlere verdim

0|0
    0|0
  • Hitler

0|0
    0|0
  • kesinlikle hitler...

0|0
    0|0
  • Hitler olabilr :D hani aldıgımız sabunlar falan genelde alman markası oluyo ya acaba o yaktıgı adamlardan mı yaptı diye şüpheleniyorum bazen :D:D

0|0
    0|0
  • miloseviç ve pol pot (isimlerinin baş harfini büyük yazma gereği duymuyorum)

0|0
    0|0
  • hıtler

0|0
    0|0
  • evet oy kullandım ama stalin, hitler ve miloseviç'i de unutmamak gerek...

0|0
    0|0
  • hitler...vahşi herif 0.o

0|0
    0|0
  • tanimiyorum hic birinide ya

0|0
    0|0
  • açık ara farkla hitler sonrada cengiz han

0|0
    0|0
  • pol pot ayy aklıma gelince bile ürküyorum

0|0
    0|0
  • Hitler.

0|0
    0|0
  • Hitler bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Hitler ve Stalin'dir bana göre...

Hitler savunmasız, sefil yahudileri sistematik bir şekilde öldürmüştür, isviçre bankalarıda bu kaçan yahudilerin altın dişlerini söküp almıştır. O dönem gerçekten çok acı çektiler. Stalin ise Mesket, Kırım Türklerini öldürmekten ve sürmekten kendini alı koymadı. Sibirya'daki Tuva, Altay Türkleri üzerine de nükleer testler yaparak çoğunu yok etti. Geri kalanını maden ocaklarında çalıştırarak öldürdü. Hitler ve Stalin çok hastalıklı ruhlardı. Kendilerine reva olan şekilde ölmeleri lazımdı.

Julius Caesar'a gelirsek. O adam dünyanın en merhametli diktatörlerinden birisidir. Benim takma ismim ondan gelir anlayacağınız gibi. Kendisine muhalif olanları bile savaş sırasında affetmiş, büyük karakterli bir komutandır. Ama o affettikleri onu sayısız yerinden bıçaklamıştır.

Aslında kendisi tam anlamıyla bir diktatör değildir, yani bugün ki anlamıyla diktatör değildir. Roma Cumhuriyetinde Senato zor durumlarda Diktatör seçebiliyordu. Bu adamda iç savaştan faydalanarak kendini diktatör yaptırdı. Sonra savaş bitince ömür boyu diktatör oldu. Sonrada geberttiler işte zavallı adamı.

0|0
    0|0
  • hitlere hak veriyo değilim ama kaçınız hitlerin hayat hikayesini biliyo araştırıyo sonrada acımasız diyo tamam biraz aşırıya kaçmış olabilir ama...

0|1
    0|0
  • Evet Pol Pot da var.. Ayrıca yakın zamanda 200.000 Bosnalı müslümanı öldüren Bosna kasabı Miloseviç..

1|0
    0|0
  • cengiz han onun üstüne yoktur

0|2
    0|1
  • Saddam diğerleri ile yarışamaz ama birinci kesinlikle Adolf olurdu.. ardından da Stalin gelirdi.. E Jül'e de 3. lük kaldı.. Bence başka isimlerde katılabilirdi.. ama bu ankete göre bence sıralama bu şekilde :)

0|0
    0|0
  • ama benim bildigim kadarıyla adolf hitler olmaması lazım cnkü o hastalıklı bulaşıcı hastalıkları olan sakat olan insanları öldürtmüşki ilerki nesillere hastalıklar nesilden nesine gecmesin diye

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Bush. tam 8 sene neler yaptığına herkes şahit.

0|1
    0|0
  • o benim babam oluyor :D

0|1
    0|0
  • Adolf Hitler dünyanın en kanlı olanı

0|0
    0|0
  • hitler demek istiyorum ben

0|0
    0|0
  • hitler... etik olmasa da, tıp konusunda gerçekten önemli dışsal faydaları olmuş... bireysel değil, toplumsal düşündüm.

0|1
    0|1
    • Hitlerden ziyade Hitler'in doktoru Josef Mengele sayesinde genetik bilimi ilerledi.Japonların unit 731'i var bir de

• konsorsiyum halayı bırakıp, kardeşe baksın diyorsun, açlık sınırımdayın diyorsun:) mesajı anladık ama duyarsız kalıyoruz:)

• büyük balık küçük balığı hep yutar ,kaptalıs sistem işte açlıktan ölmekte olan çoğu ülkenın içini boşaltan da avrupa ,abd zaten abd nın dost yaklaşımlı olmadığı her halıkarda acık aslında

en son ermenı soykırımıyla tanımakla bunu açıkca ortaya koydu

• İdi Amin ve Pol Pot kelimler kifayetsiz kalır bunlar için.

Dünya berbat bir yer

0|0
    0|0
  • hitler cengizhan timur ve yezid...

0|0
    0|0
  • cengiz han kaç kişiyi biçmiş bilseydin onu ilk sıraya yazardın yani cengiz han

0|1
    0|1
  • miloseviç

bol pot

franko

hitler

0|0
    0|0
  • C: Adolf Hitler

0|0
    0|0
  • Cengiz Han,

O zamanki bilinen dünyaki nüfusun üçte birini öldürmüş.

0|0
    0|0
  • Hitler.

0|0
    0|0
  • nede güzel sabın yapmış israilleri ADOLF HİTLER DOSLAR

0|0
    0|0
  • adamı eritip sabun yapıyo, hitler tabi.

daha ne vahşiler vardırda ölüp gitmiştir.

0|0
    0|0
  • Favorim Pol Pot.

0|0
    0|0
  • Jül Sezar

0|0
    0|0
Yükleniyor...