Bu 4 yerden hangisi sizce turistik açıdan daha ön plana çıkmakta?

Ödevim, sunum var. Bir şehrin tüm turistik özelliklerini tanıtmam ve insanlara beğendirmem gerekiyor, aklımda belirlediğim -lütfen alternatif cevaplar sunmayın, seçeneklerin dışına çıkamam- 4 tane yer var. Size böyle bir seçenek sunulsa hangisini daha cazip bulursunuz? Hangi şehir turistik açıdan ön plandadır?

• Sydney/Avustralya
    33% (4)10% (1)23% (5)Oy Ver
  • Toronto/Kanada
    17% (2)30% (3)23% (5)Oy Ver
  • Kudüs/İsrail
    0% (0)10% (1)5% (1)Oy Ver
  • Madrid/İspanya
    50% (6)50% (5)49% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Toronto/Kanada

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Toronto , kanada.

1|0
    0|0
  • Kanada kış sporlarıyla ilgi çeker.

Kudüs dini merkez olduğundan bu yönden turist çeker.

İspanya ise deniz kum güneş ve istenirse tarihi bir tatil olarak tercih edilebilir. Daha kapsamlı olması açısından ben ispanya derdim.

1|0
    0|0
  • A ve D şıkkı arasında kaldım başta

Ama Toronto diğerlerine göre daha az biliniyor. Az bilinen bir yerin tanıtımını yapmak daha iyi olacaktır senin için.

1|0
    0|0
  • Her zaman avrupa taraftariyimdir. biraz ondan olsa gerek ama ispanya ve portekiz bölgesinin gerek turizm gerek sosyo-kültürel acidan dünya tarihindeki yeri her zaman bende önemli etki birakmistir.

1|0
    0|0
  • Kanada dedim eğer ki yorum yapmamı gerekecekse doğası çok iyi olduğundan dolayı.

1|0
    0|0
  • Madrid tabi :)

1|0
    0|0
  • Her ne kadarda İsraille iyi geçinemesekte Kudüs olabilir ama ödevinin sunumunu zorlaştırabilir. O olmazsa Sdydney olabilir içerik hazırlaman daha kolay olur canısı.

1|0
    0|0
    • Öğretmenim amerikan, gittiğim okulu da yahudiler inşa etmiş. Sorun yaşamam

Kızlar Ne Diyor 5

• B ve C'yi ele ben ünlülere bakarak D diyorum sanırım daha ön planda tuzim açısından.

1|0
    0|0
  • Madrid ön planda.

1|0
    0|0
  • Sydney/Avustralya

0|0
    0|0
  • Sdneyde sahil yuruyusleri guzeldir ve cok guzel bir sanat galerisi var
    madrid futbol asiklari icin en iyi mekanlardan biridir
    kudus tum dinlerin ortak sehridir herkes icin bir tarihi ve dini ozelligi vrdir bu sehrintoronto icin bir bilgim yok :) ama ben madridi secerdim :)

1|0
    0|0
  • Kudüsü ele bir kere

1|0
    0|0
Yükleniyor...