Kapat

Erkekler sorum size, hangi filmler sizi ağlattı?

Erkekler sorum size, hangi filmler sizi ağlattı?

Güncellemeler:
güncel
güncell

2|3
13|509

En İyi Erkek Görüşü

• 3 İdiots filmindeki doğum sahnesinde ağlamıştım.
    "Erkekler ağlamaz." önermesi,
    sözüm meclisten dışarı, ergence, aptalca ve gereksiz bir önerme.
    Atlar, köpekler bile ağlıyorken, yerine göre biz erkekler neden ağlamayalım?

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 508

• eskıya ile babam ve oglumda gozlerım dolmuştu ama aglamadım erkegım ben:D

4|1
    1|6
  • Çınar ağacı, savaş atı bu iki film gerçekten de çok duygusaldı.. hele savaş atın da resmen hüngür hüngür ağladım..

0|0
    0|0
  • ben hemen hemen bütün romantik filmlerde ağlıyorum ya, eski sevgilim erkek gibi değilsin diye suçlardı beni..
    ne yani duygusal olmak suç mu.. empati yapmadan film izleyemem ki ben

1|0
    0|0
  • Terminatör 2,
    en sonunda T - 800 (Arnold Schwarzenegger) kendini lavların içine bırakıyordu, hatta John Conner'a "artık neden ağladığınızı biliyorum ama ben bunu asla yapamayacağım" diyordu

Alien 4 Diriliş
    Ripley kendisini annesi sanan yaratığı uzay boşluğunda parçalamak zorunda kalıyordu, yaratığın yüzünde ki hayel kırıklığı çok üzücüydü.

0|1
    0|0
  • Öncelikle erkeklere sesleniyorum buradan. Bu ben erkeğim ağlamam tavırlarınız insanlık dışı bence. Her insan ağlayabilir. Erkeklerin ağlamasında da bir sakınca görmüyorum. Zaten bilimsel olarak ağlamak da insanları stres gibi kavramlardan bir nevi rahatlatmıyor mu? Bu yüzden geçin şu erkeğim ben ağlamam tavırlarınızdan. Açık ve cesur olun azıcık. Bu sizi küçük düşürmez sadece dürüst olduğuzu gösterir.

1|0
    0|0
  • Kucukken bir film izlerdim bir kaplan yavrulari sonra anneleri avcilar tarafindan oluyordu sonra yavrulari ayiriyorlardi flan yavrularilan yasadiklarini anlatiyordu filmin sonuna dogru kaplanlar buyuyordu sonra bu yavrular filmin sonunda sans eseri kaplan dovusturulen bir yerde yavrular karsilasiyor ama yavrular birbirlerini taniyip kavga etmek yerine birbilerine sariliyordu flan. Film boyuncayavrularin yasadiklari cok acikliydi

1|0
    0|0
    • Edit:birde bir film vardi bir kopek vardi sahibi yolculuga cikiyordu trenle sonra sahibi yolculuk sirasinda oluyordu kopekte yillarca tren istasyonunda sahibini bekliyordu. Bu 2 filminde ismini unuttum bilen varsa soyleyebilirmi

• -Aşk tesadüfleri sever-

Aglamadim cunku erkekler ağlamaz çünkü vijdonsiziz biız. Kim uyduruyorsa bu laflari.

0|0
    0|0
  • maalesef her filmde aglıyorum neredeyse

0|0
    0|0
  • çok duygusalım heralde ayrım yapmıyorum hepsıne aglıyorum hatırları kalmasın yonetmen yapımcı mutlu olsun yeterkı :D

1|0
    0|0
  • Babam ve Oğlum, One Day, The Fault in Our Stars, çok etkileniyorum aslında,
    1 hafta tripten tribe giriyorum filmler yüzünden :)

0|0
    0|0
  • gözlerim dolmuştur en fazla. hatırlamıyorum

0|0
    1|1
  • çağrı , hz hamzanın şehit olduğu an , ilk defa gözyaşlarıma hakim olamamıştım

0|5
    0|4
  • amelie filmi

1|0
    0|0
  • Hangi filmlerin ağlatmasından ziyade hangi sahnelerin ağlatması bence daha mantıklı olabilir.

Çünkü Ağlamanın bir çok çeşiti vardır 1 Sevinçten , 2 Üzüntüden yani filmle bir bağ kurduğunda orada yaşanan sahnelerin sana birşeyi hatırlatması gibi. Çoğu duygusal insan bana kalırsa her filmde ağlayabilir gözleri dolabilir.

Bir çok film arşivim mevcut fakat beni en son hüzünlendiren film "Yıldız Geçiti" Bakın ağlatan demiyorum Hüzelendiren diyorum :)

Her film sahnesi bizleri anımsatıyor olabilir benimde düşüncem bu şekilde.

0|0
    0|0
  • Filmler çoğunlukla ağlatmıyor animeler daha etkili ;)

0|0
    0|0
  • şimdik naruto diyeceğim, ama bilen yoktur sanırım japon mangası desen mesela?, yok sanmam japon müzik grubu sanırlari animesi desen çizgi film izliyo bu ya 25 yaşında ama büyeyememiş derler :D
    Ama umrumda bile değiller ;)
    1. Naruto 2. Doctor who 3. Alan Wake (bir pc oyunu ama senaryosu gerçekten harika) vs vs

0|0
    0|0
  • Babam ve Oğlum'da bir sahne beni çok duygulandırdı ama ağlatan film olmadı..

0|0
    0|2
  • erkekler ağlamaz bilmiyormusun..

0|0
    2|0
  • en son mr. nobody. izle anlıcaksın.. aglamak degılde uzulmek gozler dolma gıbı flan cok sey yapmada :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    488

Kızlar Ne Diyor 13

• Bende gayım olur mu abla?

1|1
    1|1
  • erkekler neden ağlamasın onlar insan değil mi *

1|5
    0|3
  • Beyleri bilmem ama benim grinin elli tonu nu izlerken ağlayacağım kesin çok az kaldı vizyona girmesine

0|0
    0|0
    • Konusu ne acaba ne tur bir film o? Kitabimi vardida sinemasi cikacak?

• Emin misin bu filme ağlayacağına?

• Ilk kitabın sonunda Christian Anastasia yı kırbacliyo sonra ana diyo ki sence böyle mi olmalıyız acı çekmeden zevk mi alıyorsun diyo kusuyolar ama kitaptaki kadar dramatik olmazsa ağlama ihtimali düşük

• Banane bende cevaplicam. Sinemada izlemiştim. Birleşen gönüller aglamaktan bir hal olmustum hüngür hüngür aglamamak için kendimi cok fena kasmistim. Evde olsaydim 24 saat aglardim 2 gun etkisinden cikamamistim :)

0|1
    0|0
  • Erkekler ağlamaz

0|1
    1|3
  • Nişanlım mucize filmine ağladı :)

0|1
    0|0
  • Erkek olmasamdaa cevap vercem bananeeee. Hemen her filmde aglarim ben en ufak ayrilik sahnrso kafi bana 😳😳

0|0
    0|0
  • Daha bir filmde aglamadim

0|0
    0|2
  • odun onlar ağlayabiliyor mu

0|0
    0|3
  • Onları hiç bir film aglatmaz

0|0
    0|7
  • O değilde Ben hangover'da bile ağlamıştım

0|0
    0|2
    • Saka bir yana oturdum hangoverda üzücü sahne var mı diye düşünüyorum :D

• Sonunda mutluluktan ağlamıssındır, kıyamam mutlu sonlara sevinçte ağlayan biri var aramızda :))

• Aynen son sahnede ağlamıştım 😂

• Bnce yalns soru cunku hic agladinzmi diecm o da yanls oldu :)

0|0
    0|5
  • hücre 7 mucizesi cok duygusaldı
    bayanım ama cevap vereyim dedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...