Sinemada yasadiginiz anilari anlatir misiniz?

Sinemada yasadiginiz anilari ilginc ya da komik olanlarindan anlatir misiniz?

Güncellemeler:
Guncel
guncelll

0|0
1435

En İyi Erkek Görüşü

• Fundamentalste bir espriye hayvan gibi gülmüştüm kendimi tutamayıp bütün salon ben gülerken sustu , ben susunca bütün salon aynı anda bana gülmüştü. Öyle saçma nedense yazdım asdfhjj

4|1
    0|0
    • Yoo iyiki yazmissin bende guldum :D

• Niye :)

• Anlayamazsınız..:D O anki duygu çok başka , kadınlar kendilerini Güldüren erkeklerden hoşlanır dediler yıllarca yaptım koca 200 kişilik salonu güldürdüm ama gidiş yolum yanlıştı galiba :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Film izlemiştim bir kere.
    Sinemaya gitme amacın ne ki senin? :):

http://i.hizliresim.com/MP4Agk.gif

0|0
    0|0
    • Benimkide film izlemek :)

• Ne bekliyorsun anı olarak bakalım?

• Hepimizin vardir komik biseyler :) komik seyler yazanlar olmus gercekten o en arka koltuklarda olan kisiler haric tabi...

• Yanımda oturan kız beni de filmin ortasında iyice korkuttu bir den bana bir sarıldı dedim ne oluyor ya? :)
    Sonuçta tanımam etmem zaten korktun da çığlık atmıştı bende çığlık atmasına korkmuştum 😂

1|0
    0|0
  • ışıklar açıldığında gözüne fener tutulmuş tavşan gibi kalmıştım uygunsuz durumlarda :PP

0|0
    0|0
    • Ne yapiyordun?

• Gömlek önü açılmış vaziyette kalmamışsındır umarım :PP
      sevgili koltuğu vardı rahattı işte :P
      @ungesellig

• abi karanlık zaten gömlek falan görmedim içiyle uğraştığım için. tamda doruğa ulaşıyordukki srfsz el fenerine gözüme tuttu :D flash gözümde patlamış gibi hissettim :D aslında başka yerimde patladı :DDD

• Perdeye hareket çekmek en arkadan :D

Herkes dönüp bakıyor :D

1|0
    0|0
  • Semum diye bir film vardı ona kız arkadaşımla gidecektim kız ekmişti beni bende filme girdim kızın biri korkuyorum yanına oturabilirmiyim dedi film boyunca sarıldı bana öyle anlatıyım dedim :)

2|0
    0|0
    • Yuh sevgilin e yazik degil mi?

• Sevgilim olsa asla yapmam zaten böyle birşey bu yüzden yok zaten.

• Tmm:D

• İnanmassın ki bir keresinde patlamış mısırı aldım kolayı aldım oturdum koltuguma tam film başladı arkama iyice yaslandım o sırada reklamlar girdi birde ne göreyim en sevdiğim reklam o sırada arkadan bir ses geldi kız kolasını yere düşürmüş neyseki ağzı kapalıydı sonra film başladı izledim çıktım

0|0
    0|0
  • Orta sırada oturuyordum ve 2 solumda bulunan kız karanlıkta takıldığı için kucağıma düşmüştü, en sevdiğim tişört battığı için uyuz olmuştum. =/

0|1
    0|0
  • Bir kere sinemaya gitmiştik. Bilet satın almıştık. Sonra içeri girip koltuğumuza oturduk. Sonra ışıklar söndü falan... Film başlamıştı. Çok ilginçti gerçekten.

0|0
    0|0
  • yanımda kız varsa hiç film izleyemedim =(

0|0
    0|0
  • karanlıkta yanlış kıza sarılmışım, valla o da ses etmedi :)

0|1
    0|0
  • En yakın kız arkadaşımın doğum günüydü. Onun için sinemada salon kapatmıştım.
    Şaka şaka filme kimse gelmemişti. İkimiz tek vardık. Zaten film de çok kötüydü :D
    Sıkıntıdan koltuk değiştiriyorduk sürekli ayaklarımızı uzatıyorduk :D

0|0
    0|0
  • korku flimlerinde genel olarak gülüyorum millet amaçsızca çığlık atarken. ya da uyuyorum felan bu kadar bb

0|0
    0|0
  • ne anıları l*n sınema orası gıdersın mısır yersın fılm ızlersın sktr olup evıne gıdersın sen ne olsun ıstıyorun :D

0|0
    0|0
  • Kız arkadasimin eteğinin arkası kulotun kastı yine sıkışmış ışıklar yandı ayağa bir kalktık gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • Eskiden sinemaya kaçak girerdik çok zevkli olurdu :D

1|1
    0|0
  • Herşeye gülen adama denk geldim. Ağlanacak yerde gülüyordu

0|0
    0|0
  • anlatırımda reglden bır hafta oncekı donemındeysen fecı canın ceker o yuzden bosver :) cok merak ettıysen ozel yazman sana bısı kaybettırmez ama :)

0|0
    0|0
    • Sende duzenli olarak regl oluyosun galiba :)

• Valla bende ilk kez goruyorum boyle birini :D @ungesellig

• üstelik şey yazmış yukarıda beni nerden tanıdın falan gibi birşey demiş. bu özgüvenle en öndeki olman bariz ortada zaten :D ama değilse muhtemelen g*t olacağım :D

• Patlamiş misir yerken karanlik yüzunden arkadaşin elini tutmustim :Ddd misir ondaydi.

0|0
    0|0
    • Haha :D Arkadasinin suratini dusunemiyor um bile :D

• Niye buyultulecek birsey degil ki :)

• Komiğimize gitti baya gulduk ondan :) yoksa filmi izledik yani.

• ya anlatırdım aslında çok komik bir olay gelmişti başıma ama üşendim

0|0
    0|0
  • hacı korku filmi diye gitmiştik kore filmi idi katil vardı tutuğunu s... yodu bide benim kız vardı düşün artık

0|0
    0|0
    • Ciksaydiniz

• Anladim

• Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 14

• Bir elimde kola, diğerinde mısır... Salak gibi bir sahnede güldüm.. O sırada öne doğru hamle ettim ve ikisi de üstüme döküldü..:D Gözlerim yuvalarından fırladı sandım..:) Yanımdaki arkadaşımla göz göze geldik rezil oldum...

0|2
    0|0
  • 4sebe önce kız arkadaşımla gıdıcektık oda sevgılısınıde çağırmış hani olurya bnde bos kalmıyım die birini daha getrmısler sinemaya gırdık çocuk yaklaşıp durup rahatsız oldum sinirlendim mi dedim ki ayağı bir kalk bnde kalktım tokat atıp çıktım herkese rezil oldu aptal😁😞😞

1|1
    0|0
  • bir defasinda kiz arkadasimla gitmistik sinemaya, onde 2 kiz oturmusdu biriyle goz goze geldim ve bakistik , sonra o gozunu cekmedi bende cekmedin sonra da kavga ettik popkornumu kafasina doktum ve kolami da uzerine atdim , kizda boksyormus maleesef beni bir guzel benzetmisdi 👿

0|2
    0|0
    • Bende nerde olursam oluyum bana bakana hep bakiyorum insallah oyle birsey gelmez basima :D

• Ben artik bakmiyorum 😃

• Bende bu gidisle bakmiyacagim gibi :D

• en ilginç şey üzerime sos dolu nacho tabağını dökmem olmuştu :(

0|2
    0|1
  • üç sene önce ergenken kız arkadaşlarımla sinemaya gitmek için izin almışştım babamdan gittik sinemaya girdik filme annemle babam en köşe koltuktalarmış ve film bitti öyle gördük takip ettiklerini öyle anladık tabi takip ettik demiyorlar bizde bir değişiklik olsun dedik sizdemi bu filme girdinizçfelan böyle

0|0
    0|0
    • Yok artik :))

• Sinemayi neye cevirmisler :/

• sevgilim göğsüme felan dokunmustu cok heycanlanmıştım. bazen kimse olmuyor bazen salon dolup taşıyor ama biz yinede yapıyoruz yapacaklarımızı:)

0|2
    0|0
  • bir tane kız vardı yanında meteor gibi bir sevgilisi yani öyle bir yakışıklılık yok hasedimden ojeyi kızın saçına sürdüm saf farketmedi zaten ojede saçta siyahtı nasıl farketsin :D kopmuştuk arkadaşımla arkadaydık kimsede göremedi :D

1|1
    1|0
  • ne yaşamamız gerekki?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum bende size sordum :D

• Birisinde çok ağlamıştım diğerinde çok korkmuştum

0|0
    0|0
  • Sadece film izliyorum :) adamin biri bir ara popcorn ile boguldu

0|1
    0|0
  • Film izledim işte ne yapılır başka

0|0
    0|0
  • Bir çocuk yanında sevgilisi olmasına rağmen bacağıma ritimle vuruyordu. Ilk başta farkında değil sandım ama kasten yapıyormuş. Bir vurdum ayağına sonra arkadaşımla ileri koltuklara oturduk

1|1
    0|0
  • sevişirken basıldık kovulduk

0|4
    0|1
  • Sevgilim vana oral bile yapmıştı ama çok zevk aldım anında boşalmıştım harikaydı

0|2
    0|0
Yükleniyor...