Bir kitap alacksnz?

bir kitap alacaksiniz nelere diklat edersiniz mesela 15 yasinda bir yazarin ilk. kitabi ilgi cekermi sizce

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Kapak stillerine bakarım ilk önce. İçini açar rastgele bir kaç sayfayı okurum. Cümlelerin yazımı imla kuralları vs. Fiyat önemli değil. Benim için şu geçerlidir. Acaba yazar anlatmak istediğini düzgün ve seçici bir şekilde ojuyucuya empoze edebiliyormu. Bir cümle bitip diğer cümlede hissiyat önenini kaybediyorsa aynen rafa koyarım geri. Değmez almaya benim için.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• 15 yaşındaki daha çocuk demektir yazdığıda muhtemelen çocukça şeylerdir.. kendime değilse bile küçük bir çocuğa okuması için alabilirim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çekmez.. Yazar dediğin zamanın içinde yoğrulmuş olmalı, cümlelerin içinde ruh gibi gezmemeli.

0|0
    0|0
  • Cekmez

0|0
    0|0
  • buradan senin 15 yaşında olduğunu anlıyoruz.
    modlar alın bu veleti buradan !

0|0
    0|0
  • sana burdan ekmek cıkmaz

0|0
    0|0
  • yok tabiki nazım hikmet gibi olucak etkilicek bir çaylaktansa bir efsaneyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • 15 yaşında bir velet ne yazabilir ki, almam herhalde.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kitaplar ah aşklarım benim. Açıkcası en çok beğenilen ve konusu hoşuma giden kitapları tercih ederim mesela kitap alırken asla 300 sayfanın altında almam siyasetse almam ağır dili varsa (10 kere okuyup anca anlaşılınırsa almam) 15 yaşındaki bir yazarın ilk kitabına gelince konusu hoşuma giderse alırım tabi ama önce çok satması lazım yoksa nerden haberim olacakki o kitaptan.

0|0
    0|0
  • Arka kapakta yazan konuyu okurum ilgimi cekerse alirim yasla bir ilgisi yok benim icin kitap seciminin 😊

1|1
    0|0
  • hayır almam

0|0
    0|0
Yükleniyor...