Kara büyü ve ayin kitapları var mı bildiğiniz?

ağır dil olmazsa ingilizcede anlayabiliyorum. yani yabancı kara büyü veya ayin kitabı da biliyorsanız amazon. com danda alabilirim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• kara büyü denilen şey papaz büyüsüdür. kur'anla tuvalete girlip ayaklarının altında çiğneyip yakıp o büyüyü musevi hristiyan cinlerle gerçekleştiriyorlar büyünün en basiti için bile önce 4 yıldızname seviyesini atlaman lazım diğerlerini henüz bile saymadım... aklın varsa girme o işe hem dinden çıkarsın hemde aptallığınla kendin çarpılırsın o büyü sana döner ifritleri başına musallat edip canınla ödersin !

0|1
    0|0
    • Nerden öğrenionuz bunları yahuu?

• :( dua et olurmu? Bol bol dua et. Ve rabbine sığın. Elbette seni koruyacaktır. Bulaşma o insanlara. Dularim seninle...

• @dörtyapraklıyonca
      çok teşekkür ederim sağol.
      korunmak için efendimizin mührünü taşıyorum. benimde dualarım seninle olsun...

Erkekler Ne Diyor 8

• Kabala

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir düşünce nasıl bir ahyalle kurmalarki böyle şeyler peşinde kosanlar var mı yazık insanlıgına.

0|0
    0|0
  • The Vampire Diaries kokusu alıyorum.

0|0
    0|0
  • hay senin kitabını...

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum böyle şeylere,, insan beyni herşeyi üretebilir de

0|0
    0|0
  • Sana burdan cinlerle alakalı çok büyük bir tüyo veririmde başına iş alırsın gerek yok bence...

0|0
    0|0
  • Büyüyle ugraşma masalah 3 harflilere kestaneye cızdirirsin

0|0
    0|0
  • ben karşılaşmadım öyle kitapla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok gunahhh buyuuu

0|0
    0|0
  • töbe bismillah

0|0
    0|0
  • Arkadaşim uğraşma o tür şeylerle yaa :( ne biliyim bilim oku ask oku... Büyü falan :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...