Hangi tür film seversinizz?

En çok hangi tür film seversiniz?

• Aksiyon
    24% (5)25% (3)24% (8)Oy Ver
  • Bilim kurgu
    33% (7)25% (3)30% (10)Oy Ver
  • Dram
    10% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
  • Diğer ( Belirtiniz )
    29% (6)17% (2)24% (8)Oy Ver
  • Ortaya karışık, ne olursa artık.
    4% (1)33% (4)16% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
17|4

En İyi Kız Görüşü

• Bilim kurgu gerilim (Ör. Cube)
    Bilim kurgu aksiyon (Ör. Terminatör)
    Psikolojik dram (Ör. Mar Adentro)
    Bilim kurgu fantastik. Fantastik demek daha hayalci anlamına geliyor benim için.(Ör. Azınlık Raporu: Filmde gerçekte mümkün olmayan bir olay kurulmuş, işte polisler geleceği görüp cinayetleri engellemeye çalışıyorlar vb. Tabi işin içinde bilim-kurgu öğeleri de var. Mesela Terminatör'de mümkün olmayacak şeyler olduğunu düşünmüyorum. O yüzden ona fantastik bilim kurgu demiyorum. Biraz da izleyicinin hayal gücüyle ilgili. Sonra Cube serisinin 3. filmi Hypercube da bilim kurgu fantastik segmentine girebilir. Çünkü hypercube teorikte mümkün olsa da pratikte öyle bir cisim yapılamaz. Filmde, yapılsaydı nasıl ilginç şeyler olabilirdi, bunu hayal etmişler. Tabi mesela Hypercube'un içinde olduğu için karakterler zamanda yolculuk yapıyor. Gerçek dünyamızda hypercube yapsaydık, zamanda yolculuk anlamına gelmeyebilirdi. Tamamen ihtimaller ve hayaller üzerine kurulmuş bir fantastik dünya diyebiliriz.)
    Fantastik (Ör. The Hunger Games <3 ) :)
    Bu tür filmlerden hoşlanırım işte. Diğer türleri izlemek anlamsız geliyor. Yani banane ki gerçek bile olmayan bir anı. Aşk filmi bilmem ne. Gerçek bile değil orda geçen olay. Yani tamamen zaman kaybı ne bileyim..
    Bir de tersten çekilmiş filmleri severim. Geçen bir Fransız filmi izledim, ters çekim, ismi İmkansız mı ne öyle bir şeydi. Fransızca olduğu için hatırlayamıyorum, aklımda kalmamış.. Rectum Bar falan gibi mekanlar vardı, Google'a yazarsan çıkabilir belki. Filmde en ufak ayrıntı bile önemli. Mesela kadın duştan çıkıyor, hamilelik testi yapıyor. Aslında ilk önce test yaptı, sonra duşa girdi. Film ters çekim yani. Duştan çıktı saçlar kuru, çünkü ters çekim bir film. Önce kuruydu saçlar yani.. Memento da ters çekim başarılı bir yapımdır. Severim böyle filmleri de, türü fark etmiyor. Çünkü çekim şeklini seviyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Aksiyon

0|0
    0|0
  • seri katil konulu gerilim filmleri ve komedi

0|0
    0|0
  • Ortaya karışık

0|0
    0|0