Into The Wild filmini izleyenlerin görüşleri nelerdir?

Ben bir doğa aşığı olduğum için çok hoşuma gitmişti.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu film bütün gündelik hayat alışkanlıklarını, o saçma düzeni ve gereksiz olduğunu sonradan bir kısmımızın anca anlayabildiği rutin gidişatı bozan bir film. İnsan yaşam ezberini şaşırıyor izlerken.

Film boyunca sürekli Chris Mccandless rolündeki Emile Hirsch'un tercih ettiği yaşam tarzını yadirgadim durdum; sonra hak verdim, sonra tekrar yadırgadım. Bu iki duygu arasında gittim de geldim. Çünkü Chris'in seçtiği yaşam tarzı gereksiz toplum yığınından uzak, para, kariyer, şan şöhret kaygısından arınmış, ön yargısız, korkusuz bir ortam. Kendi deyimiyle, kariyer, para, vs... hep 20. asrın zararlı buluşlarıdır ve insanlar bunlardan ne kadar uzak olursa o kadar mutlu olurlar.
    Chris de öyle yaptı ve mutlu bir yaşam sürdü.
    Bu marjinal hayatında acılar çekmedi mi? ÇOK! Peki biz sıradan yaşamlar sürerek hiç acı çekmiyor muyuz?

Zaten marjinal veya normal yaşamak nedir? Çoğunluğun aynı tarzda yaşaması o yaşam tarzını doğru ve normal mi kılıyor?
    İşte bu film, izleyenlere tüm bunları sorgulatıyor. Mutlu yaşayıp, istediği gibi yaşayıp, mutlu ölmek. Kendi seçenekleri doğrultusunda bir yol çizip kendi kaderini çizen bir insanın biyografisi diyebiliriz.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Film bittikten sonra "F**k the system i * going to the alaska" demiştim.
    Gerçekten insan filmi izledikten sonra çekip bu diyarlardan gidesi geliyor. Gerçek bir hayattan alıntı diye biliyorum hatta bu kare de hikayenin gerçek sahibinin son karesi...

followbrolly.com/.../into-the-wild.jpg

0|1
    0|0
  • tavsiye edermisin on üzerinden kaç verdin

0|0
    0|0
  • İzledim. Mesajı olan güzel bir film ama hiç gaza gelmedim.

0|0
    0|0
  • Ben çok sıkıldım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...