Ankara neden İstanbul ve İzmir kadar sevilmiyor?

Yazılanlara ve anketlere bakıyorum.. Ankara , İstanbul ve İzmir kadar sevilmiyor.

0|0
19|37

En İyi Kız Görüşü

• Ankara sevilmez mi? Ankaraya gelip de koparmayan o kadar çok insansız ki ben de bunlardan biriyim. Anlatilmaz yaşanır Ankara .

5|3
    0|2
    • hiç gitmeyen bile sevmiyorum diyor Ankarayı. gidip görse neyse diyeceğim

• Evet deniz yok ılık bir hava yok belki.. Bozkirin ortasında yavan duran bir şehir olabilir. Ama Ankarada öğrencilik yaşadıysan mesela giderken berbat halde olursun üzülürsün. Bence biraz anadolu biraz avrupa=Ankara :)

Erkekler Ne Diyor 37

• Hiç bir yer İzmir ile bir tutulamaz. :):

http://i.hizliresim.com/MP4Agk.gif

1|0
    3|2
  • Denizimiz yok ondandır... Birde memur şehri her yer devlet dairesi falan. bir Kızılayımız var işte dolanıp duruyoruz. Ha birde unutmadan Melih Gökçek tabii ki...

1|0
    0|0
  • kardes sen ızmırı ıstanbulu gorup sonra ankarayı gordun mu hıc denzı yok bısey yok nefes alıcak bıseyı yok sadecec yokusları ve bın tane avm sı var adam gıbı bır sey yok eglencelı bırsey yok!!!

0|0
    0|0
  • izmiri bilmem ama bence hiç biyer İstanbulla kıyaslanamaz bile.

0|1
    0|0
  • Ankarada ömrümün tamamını bitirmek istemem. Pek sevmiyorum. 5 yıldır buradayım bir 5 yıl daha buralarda olacam gibi.

0|0
    0|0
  • ankarılar harici ankarayı seven yok nerdeyse..

ankarayı farklı kılan bir yeri yok en azından dışarıdan öyle gözüküyor.

0|0
    0|0
  • denizi yok

0|0
    0|0
  • Bir Deniz'i yok ama yollarda rafting yapılır

0|0
    0|0
  • Deniz de önemli bir etken diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İzmir ve İstanbul daha güzel tabiki ama ben Ankara'da doğdum büyüdüm yaşıyorum burası daha yaşanası benim için

0|0
    0|0
  • @BayanGoogle cevap ver :Dd

1|0
    0|0
  • neden olcak bır betonarmeden baska bısey degıl Ankara bı guzel yerı anıtkabır gerısını salla gıtsın ızmır ıst gezılcek yer cok yesıl doga denız :) ondandır belkıde :)

0|0
    0|0
  • yeni mahalle, çankaya hariç barzo yuvası

1|1
    0|0
  • Meclis yüzünden...

0|0
    0|0
  • Denizi yok. Biz Angara'yı denizssiz sevdik.

0|0
    0|0
  • Ben şu an Ankara'dayım, normalde Edirne'deyim.
    Gitmeye gün sayıyorum.

0|0
    0|0
  • Ankara'da yaşamayan Ankara'yı sevmiyor nedense. Denizi yoktan havası kötüye yok efendim soğuğa kadar bir sürü şey çıkacaktır. Ama yaşayan için yaşanmışlıklar şehridir Ankara . Özledim be :)

0|0
    0|0
  • Cnku Ankaada deniz yok :D

0|1
    0|0
  • Birisi demiştir ankaranin sokakları denize çıkana kadar sevicem seni diye hala çıkmayı bekliyodur

0|0
    0|0
  • deniz olmadığı içindir herhalde bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ankara sevilmez mi be..

1|0
    0|0
  • Neden çünki biz balık değiliiz yaşamak için denize ihtiyacımız yok ama milletin var o yüzden

0|0
    0|0
  • İnsanlari kaba saba cevre kupkuru arazi parklari disinda ise yarar bir sey ve ahlaksiz insan cok

0|0
    0|0
  • Bilmem aslında sevilmesi gereken bir şehir sonuçta Atam orda yatıyor

0|1
    1|1
  • istanbulunda bir numarası kalmadı

0|0
    0|0
  • Siyasi hava cok kisitliyor ankarayi ;)

0|0
    0|0
  • Canlı yayına çık bence orda daha çok duyurursun sonuçta memleket sorunu olmuş

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ankarayı

0|0
    0|0
  • Ankara bir başka. Bu yahudilik gibi herkes sevmesin zaten

0|0
    0|0
  • Ankara anlatılmaz yaşanır;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben sevmiyorum cunku; deniz yok, insanlari soguk ve caddeleri burokrasi kokuyor..

0|0
    0|0
  • Çünkü denizi görerek yaşamaya alışmış insanları denizin olmadığı bir yerde yaşatacak hiç bir şey yoktur

1|0
    0|0
  • Bende nedense sevmiyorum ankarayı.. Nedenini cidden bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Istanbuldan nefret ediyorum. Ankarayı pek bilmem ama deniz yok yaşanılası gelmiyor... İzmir <3 memleketim. Ama en güzel marmarisssssss

0|0
    0|0
  • Denizi olmadığı içindir muhtemelen.

0|0
    0|0
  • Hic kimse sevmiyor harbiden uniyi ankarada istiyorum diyorum yuzler bir burusuyo iyhh ankarafa hayatmi var be yazma pisman olursun hepsi ayni tepkiyi veriyor. Istiyirumda istiyorum nolcak insallah tabi:) hvasi kuru bitek o ters bana

0|0
    0|0
  • kim demiş sevilmiyor. Ankara candır can.

0|0
    0|0
  • Soru mu bu? Mavi yok mavii

0|1
    0|0
  • İstanbul'u anladık da, İzmir mi seviliyormuş... :)) Ankara benim çiçeğim.

0|0
    0|0
  • Hayat enerjisini sömürüyo insanın 😃

0|1
    0|0
  • Ankara sevilmez mi la :)

0|1
    0|0
  • Denizsiz yapamayan insan ankarayi sewemez.

0|0
    0|0
  • Ankarayi sevmeyen ölsün be :) insanlarına soğuk diyorlar çok sıcak kanlilardir

0|0
    0|0
  • Deniz yok ondandir

0|0
    0|0
  • Ankara çok farklı çok güzel ama çok çirkin. Hani derler ya anlatılmaz yaşanır ben anlatırım da dinleyen görmeden yaşayamaz. Ama bir türlü sevemedim gitti

0|0
    0|0
  • Ankara bebesiyimm heryerdee carpisirim uleynn

0|0
    0|0
  • Geçen yaz ankaraya günübirlik gitmiştim bursadan. Altı saat yolculuk sonrası bitek kızılay güzel gerisi idare eder ama İstanbul gibi semtler birbirine baya uzak. Bursa candır hemen dönmek istedim acikcasi bide sanirım deniz yok diye beğenilmiyor ve siyaset kokan bir şehir olduğunu soylememe gerek yok sanırım;)

0|0
    0|0
  • Ankara guzel bir sehir ama siyasi yonden baskin bir sehir bu yuzden sevilmiyor olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...