Kitap Okumamanın Zararları?

Kitap okumamanın toplumsal hayatta zararları, kitap okumayan insanın hissedilen eksikleri nelerdir?

Güncellemeler:
Kitap okumanın değil, okumamanın dedim dikkat edin.
Soruyu şöyle güncelliyorum: İnsanın özgüveninin olmaması, konuşurken bir dediğinin bir dediğini tutmaması kitap okumamaktan kaynaklanır mı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendisini tam ifade edemez.
    Ufku genislemez merak duygusu dedikodu bazinda ilerler.
    Asla filmle kitap arasindaki o derin cizgiyi farkedemz.
    Her karaktre istedgi yuzu vermenin zevkini tadamz.
    Kendinden emin ve guven sekilde hareket edip konusma zevkini azcik tadacaktir.
    Tabi bunlar venim fikrim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Derin düşünemez irdelemez bakış açısı dardır biz binlerce hayatı bir arada yaşatken o sadece tek bir hayat yaşar daha sayıyım mı?

0|1
    0|0
    • hayal gücünü kitaplara bağlamanız gerçekten komik olmuş.

• Kitap okudukça insanın düşünme kapasitesi artar ufkunun sınırlarını zorlar su götürmez gerçek

• Diksiyon, kelime darağacı geniş, daha iyi düşünebilme gibi yararları var

1|0
    1|0
  • Bence pek bir zararı yok ama çooook okursan göz bozulması yapabilir sanırım :)

0|0
    1|0
    • Yok kitap okumanın demedim okumamanın :)

• Ay pardon ya :D gözlük takmadan yorum yaparsam böööle olur işte :D

• Kitap en iyi dost olduğu için arkadaşlara, dostlara gerek kalmıyor. Belki de asosyalleşiriyor ,

0|0
    2|1
    • Soruyu yanlış anladım :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Artık günümüzde kitap okumak zararlı hale geldi. Her yolla insanları zehirlemeye çalışıyorlar. İlim kazandıran kitap okursan ufkun gelişir ama ilmi içerikli kitap okuyanlar yok denecek kadar az.

0|0
    0|0
  • ciddi söylüyorum hayatımda hiç kitap okumadım bek zararı da konusu açıldığında suskun kalmam o kadar

0|0
    0|3
  • Kitap okumamak cehaletin bas destekcidir. Ama cehaletin bir baska nedenide her okuduguna inanmatir. Bu ayrimi iyi yapmak lazim. Ozellikle tarih ve siyasi kitaplara dikkat edilmelidir

0|0
    0|0
  • Zararı niye olsun. Okursan başka tabi

0|0
    0|2
Yükleniyor...