Diyarbakır hakkında bilinmeyenler?

Bir Diyarbakırlı olarak çok yanlış tanınan şehrimizi oradaki bayanlar kapalımı , erkeklerin yüzünde jilet izleri var mı diye soran arkadaşlara sahip oldum belki fikriniz değişir arkadaşlar. Reklam amaçlı bir video olarak paylaşmıyorum videonun sonunu kesmek isterdim ama görür görmez paylaşmak istedim https://www.youtube.com/watch?v=kufNz4n9omQ

Güncellemeler:
Arkadaşlar lütfen siyaseti bırakalım birbirimizi kırmayalım boşa kimse tartışarak bir yöne çekemez ki düşüncesini

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yıl oldu Diyarbakır da yaşıyorum bir Sivas'lı olarak çok memnunum insanından baş tacıdır hepsi.

0|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 4

• Icindekiler önemli arkadaşım içindekilerrrrrrrr !

0|2
    1|1
    • Sizi davet etmek isterim :)

• Kurtle isim olmz

• Hâlâ sataşıyosun farkindamisin @Mêrî___Yadê

• Diyarbakır bu kadar büyük ve gelişmiş bir şehirmiymiş ilk defa gördüm şaşkınım

0|0
    0|0
    • Haberlere bağlanıp kötü bir sokağı 5 açıdan çekip medyaya sunmanın yanlış olduğunu düşünüyorum :)

• Gittim gördüm. Yer olarak çok güzel. Bide acili Bulgur Pilavi.

PKK goruslu insanlar da olmasa...

0|1
    0|2
    • Siyaset için sormamıştım yorumunuz içinde ayrıca teşekkürler :)

• Guzel yer ama gelişmiş. Turkiye de gelismemis yer cok az kaldi zaten. Rica ederim...

• Diyarbakir degil Amed orasi =)

1|3
    3|5

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir memleket düsün..
    İcinde onurlu insanlarin yasadigi kimseye boyun egmeden ayakta duran mert ve delikanli durusuyla bakisiyla her yönüyle örnek bir memleket düsün..

İste sana Amed iste sana direnisin ve mücadelenin kalesi.

1|3
    0|0
  • Diyarbakır yerlisini seviyorum, dostlukları adam gibidir.. Canını iste ciğerini verir.. Ama şu provokatörler olmasa çok daha güzel bir şehir olurdu.. Yazık o güzel memlekete..

0|2
    0|0
    • Teşekkürler bilinçli vatandaş olmak lazım herzaman :)

• Ez ji xorte amede me, bizim şehrimiz güzeldir, her sokağı direniş kokar, yaşlılar bile mücadele hırsıyla yanıp tutuşur, işte biz amedliyiz

0|2
    0|1
  • Diyarbakır güzel bir şehir peygamber şehri. insanlarida güzel hepsi bizim kardeşimiz. ama gel gör ki terör yandaslari orda kol geziyor. polis tasliyorlar. peygamber şehrinde yasayan halkin camini penceresini dukkanlari yagmaliyorlar. yakismiyor diyarbakira

0|1
    0|1
    • Eyvallah teşekkürler yorumunuz için :)

• Diyarbakır insanı iyidir merttir. Birçok oyun oynanıyor maalesef :-/

0|1
    1|1
    • teşekkürler yorumunuz için :)

• Diyarbakır tanrının bahçesi

0|1
    1|1
  • O kadar izledim izledim üniveriste reklamı çıktı iyi mi?

0|0
    0|0
    • dediğim gibi reklam amacı gütmeyen paylaşım :)

• Amede le Amede :))) amed ccandr :))

0|3
    0|4
    • Eyvallah Teşekkürler yorumun için :)

• Ayni reklamı yapıp durmayin

0|0
    0|1
    • detayda yazdığım gibi reklam amacı gütmedim :)

• Önyargılarından arınmalısın kendi üniversitem olsa İstanbul aydın ünide okumazdım herhalde :)

• Onyargilarimdan arınmak yerine bu sayede daha çok on yargi besliyorum

• Memleket im :(

0|0
    0|1
  • bayanlar kapalı olunca o şehir kötümü oluyor

0|0
    0|1
    • Hayır direkt yöneltilen sorulardan biriydi paylaşmak istedim :)

• Yıllar sonra, toprakların altından molotof şişesinin çok çıkacağı şehir. Burası Diyarbakır. Burada Cahillik demir, zeka bakırdır. İnsanlar vardır, hayvanlaşan toplumun içinde nefes almaya çalışan ve bu şehrin binaları, teröristleri barındırıyor. Bu şehir de asker olmak zordur, insan olmak gibi. Çaresiz kaldığında, bir tas çorbaya, ırkını sorar buranın insanları.

0|0
    0|0
    • Tek temennim askerliği burada yapmanız ve yata yata askerlik nasıl olurmuş esnaf ve insanlar nasıl insanlık yapıyormuş görmeniz teşekkürler :)

Yükleniyor...