Tatil için nereleri önerirsiniz?

uzun bir tatil sürem var nereye gitmeliyim bilmiyorum bana deniz kenarı gidilecek yerleri önerirmisiniz lütfen

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bartın / Amasra . Hem sessiz sakin . Tam bir yaz sonu tatil şehri sabahları hoş bir sıcaklık akşam tatlı bir esinti . Samimi insanları, çok pahalı olmayan piyasası ve az yoğunluyu nedeniyle en iyi tatil tercihlerimden biridir .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bence karadenize git her hafta başka bir güzel ilde kal yada amasra tarafı olabilir sabit bi yerde kalıcam diyosan

1|0
    0|0
  • Kesinlikle tatilden ne istediğine bağlı.. Bütün sene çalıştım artık bi güzel dinleneyim mi diyorsun yoksa ulen senede bir kere tatil yapıoruz onda da gezeyim göreyim yardırayım mı diyorsun? bunlar çok önemli tabi bir de tatile ne ile gideceğin yani araç imkanın olacak mı tatilde? Saygılar..

0|0
    0|0
    • bütün sene yoruldum dinlenmek ve eğlenmek için araç olarak araba var ama araba kullanmak çok sıkıcı işte böyle baya sorunlu biriyim yani

• e yalnız gitmicen herhalde tatile? beraber gittiğin kişi kullanır sen de bakınırsın etrafa o vakit;)

• yalnz gidicem

• mersin güzel ama iyi ve temiz yerine gidersen tabi. bu arada bende gelecek yaz bodrumu denemeyi düsünüyorum ins pisman olmam :)

0|0
    0|0
  • Kuşadası

0|0
    0|0
  • imkanın varsa milano

0|0
    0|0
  • Çeşme dedik ya.

0|0
    0|0
  • Kırklareli vize kıyıköy, hem orman var hem deniz.

0|0
    0|0
  • Antalya bence. akdeniz en iyisi derim..

0|0
    0|0
  • Mavi tura çık.

0|0
    0|0
    • iyi fikir ama nerden kiminle ?

• Dene yani en azından bir yere tıkılıp kalmazsın :)

• tamam seçeneklerimin arasına ekledim

Kızlar Ne Diyor 2

• bodrum katı

0|0
    0|0
  • ayvalık ve çevresi uzun süreni hergun korfezın baska bı yerınde gecırebılırsın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...