En çok hangi türlerden müzik dinlersiniz?

Misal ben Türk sanat mûsıkîsini ve Türk halk müziğini severim çevremde bu tip müzik dinleyen insanlar çok az var mı başka bunları seven varsa bende sevdiğim birkaç parçayı tavsiye edeyim müzeyyen senar dan gazedeyim deva bulmam, akşam oldu hüzünlendim ben yine zeki mürenden seni sordum yıldızlara , türkü olarakta cengiz özkandan keklik dağlarda şağılar bende tavsiyeler bekliyorum

Güncellemeler:
Türk sanat mûsıkîsi dinleyen başka kimse yok mu dinlemeye değecek parçaları gidip hep babamamı sorayım ben

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben küçüklüğümden beri Türk sanat müziği dinliyorum :D

0|0
    0|0
    • Ben küçüklüğümde hep ilahi dinlerdim abim imamhatipte okuduğundan beni uyuturken çok söylemişti kendisinin sesi pek guzeldir sonra bir gün edebiyat öğretmenimiz derste akşam oldu hüzünlendim ben yineyi söyledi sonra tsm ye başladım bende

• Benim annem ve babam sevdikleri için ben de 7. Sınıfa kadar tsm leri ezbere söylüyırdum. Sonra baş kaldırıp rock parçaları dinlemeye başladım şimdi ise her telden dinlerim =)

Kızlar Ne Diyor 13

• müziğe göre değişiyor...

0|0
    0|0
  • Normalde pop severim ama mmoralim bozikken yani cogu zaman hep arabesk :(( bir suru sanatci biliyorim arabeskle ilgili

0|0
    0|0
  • Hint filmlerine çok takmış olmam sebebiyle
    Hint film müziklerini dinliyorum.
    Çok iyi yapıyorlar.
    Aradada toygar, ferhat, mustafa ceceli, candan falan denk geldikçe dinliyorum

0|0
    0|0
  • Genelde pop dinlerim

0|0
    0|0
  • pop, rock

0|0
    0|0
  • Ben rap dinlerim genellikle t-rap dinleyende cok yok cevremde fakat guzel ve anlamli :))

0|0
    0|0
  • Türkçe rap

0|1
    0|0
  • Rock ve kpop dinlerim sık sık

0|0
    0|0
  • ruh halime bağlı

0|0
    0|0
  • Rock - Pop

0|0
    0|0
  • Türk sanat müzigi candir

0|0
    0|0
  • Yabancı pop

0|0
    0|0
  • Metal ve punk rock

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Latin müzikleri.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hangsii hosuma giderse onu dinlerim ama em cok turk halk müziği baglama calmamdan kaynaklanıyor ayrica kültürümüzün bir parçası yaşatmak lazim o turkuleri insanin ruhunu dinlendiriyor.

0|0
    0|0
    • Bence bağlama çalman türk halk müziği sevmenden kaynaklanmıştır küçükken her haftasonu köye giderdik araba tangır tungur ilerlerken hep türkü dinlerdi babam babamın favoriside karadır kaşların keman istemem nuri sesigüzelden bunu ve cengiz özkandan keklik dağlarda çağıları dinlemeni tavsiye ederim

• Karadir kaslarini biliyorum diger ikisine bkicam Sağol :)

• pop ve rock kesinlikle...

0|0
    0|0
  • Türk sanat çok az dinlerim ama halk müziğimi 7/24 dinlerim ve icra ederim

0|0
    0|0
  • Eski turkuler harika

0|0
    0|0
  • Rock ve metal müzik dinlerim

0|0
    0|0
  • kulağıma güzel gelen her müziği şarkıyı dinlerim ama en çok klasik

0|0
    0|0
  • turk sanat muzigi
    deyisler
    turkuler
    yerli popculardan bir kaci

0|0
    0|0
  • T-Rap

0|0
    0|0
  • Prograsif ve saykodelik rock

0|0
    0|0
  • Damar

0|0
    0|0
  • Ethnic, Techno, Dub-step, Chill out, Lounge, New Age.

0|0
    0|0
Yükleniyor...