Yurt dışına çıktınız mi? Cikmadiysaniz nereye gitmek isterdiniz?

Yurt disinda nereleri görmek isterdiniz? Gidenler nerelere gitti nasil bir duygu?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• çıktım bir kere ingiltere'ye bir kere fransa'ya gittim
    yurtdışı apayrı bir dünya, oradaki yaşamın bize neden daha ilginç geldiğini anlıyorum.
    ingiltere'de dolaşma fırsatım oldu. (london eye ve big ben başta olmak üzere çoğu yere gittim) Fransa'da ise küçük bir kasabaya dil staji için gittim. 20 kişilik bir gruptuk ve yasitlarimizin icinde bulundugu bir okulda calismalar yaptık. Orada yasayan insanlarin evinde kaldik.

Kesinlikle yurtdışı ve Türkiye arasında çok fark var ve ne yazik ki Türkiye diğer ülkelere göre çok geride...

Peki hangi ülkeler gezilmeli? Bana kalsa hepsi. Bir fotoğrafçı olup dünya turu yapmak en büyük dileklerim arasinda. Eğer yurtdisina cikacaksan ve hangi ulkeye gitmeliyim sorusunu kafaya taktiysan sana onerim avrupada gerceklesen turlar var. Bir ay icerisinde sana tum avrupayi gezdiriyor. Bence Muhteşem!

0|0
    0|0
    • yaşam standartları bizden farklı daha çok rahatlar daha çok olanaklar var yaşam standartları bizden yüksek gerçekten kimse kimsenin umrunda değil herkes kendi kafasına göre yaşıyor tabii ki bazı kurallar çerçevesinde bende güney korede 6 ay yaşadım oradaki yaşam standartları bizim kat kat üstün. en azından herkesin bir arabası var benzin fiyatları daha ucuz

• haklısın yaşam standartlarının bizden kat be kat yüksek olması en büyük etken
      Ve benim ilgimi ceken onemli konulardan biri de kurallar. Yurt dışında kurallar her ne kadar daha esnek olsa da insanlar bundan yararlanarak ihlal etmiyor. Aksine kendi kurallarini kendileri koyarak daha yasanabilir bir ortam olusturuyorlatr

Kızlar Ne Diyor 2

• Çıkmadım. Güney avrupa, İskandinav ülkeleri, Afrika ülkeleri özellikle orta ve güney, Hindistan, ve Amerika gitmek, görmek istiyorum çok ahhh birgün belki olur :D

0|0
    0|0
  • Çin ve Japonya atın beni oralara hiç yabancılik cekmem:))

0|0
    0|0
    • bana kalırsa yabancılık çeker çünkü yaşam standartları farkları yüzünden bende güney kore'ye gittim 6 ay kadar kaldım gerçekten bazı şeyleri bulmak ve yapmak zordur

• inşallah gidersin

Erkekler Ne Diyor 2

• Almanya, rusya, gürcistan, osetya:D

0|0
    0|0
  • çıktım fransaya gittim

0|0
    0|0
Yükleniyor...