Büyücülerin kullandığı bir icat mıydı?

2000 Yıllık pil Alman arkeolog Wilhelm Konig tarafından 1938'de Irak'ın başkenti Bağdat'ın yakınlarında bulunan 2 bin yıllık, pil, bilim adamlarını şakına düşürdü.13 santimetre boyundaki toprak bir kabin içine monte edilmiş bir bakır silindir, onun etrafındaki demir çubuk, ve testinin ağzını kapatan asfalttan oluşan bu nesneyi ''dünyanın en eski pili'' olarak tanımlandı. pilin 2 volt enerji ürettiği saplanmıştır. büyücülerin kullandığı bir icat dahi olsa pilin 2000 yıl önce bulunması zaten hayret verici?
http://i.hizliresim.com/LYLJJo.jpg

Güncellemeler:
süpersiniz bu ne zeka biraz yavaş yazın hızınıza yetişemiyorum arkadaşlar.

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Pildeki enerjiyle insanları kandırmış olabilir büyücüler :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ilgincmis ya

0|1
    0|0
  • Çık ilginç napıyorlardı çok merak ettim. İnsan geçmiş yılları bir araştırınca tarihte kayboluyo resmen. Çok ilgi çekici bunlar bana göre 😊

0|1
    0|0
    • bilirmisin kralları etkilemek için büyücüler vardı? onların ışıklı küreleri yani onlar birer hile bazdı aslında bunu kullanıyolardı çok basit.

• Çok ilginçmiş

0|0
    0|0
  • Inanilmaz. Antik buluntularin gizemi insani buyuluyor.

0|1
    0|0
  • Testinin içinde olması çok ilginç bence başka bir şey bulmak için kullanılıyor olabilir. Büyücülerin kullandıgınıda bilim adamları diyor?

0|0
    0|0
  • acaba bu 2 volt enerjiyle ne yapıyorlardı? Cok garip beşlide tüm tarih değişebilir Doğa üstü varlıklar ortaya Çıkabilir 2000 yıl dile kolay resmen

0|0
    0|0
    • çok basit bunun cevabı aslında kralları etikilemek için büyücülük pozları vermek ışıklı bir küre gibi düşün

• fantastik bir hikaye bekliyordun sanırım ama değil.

• kesinliğini bilemezsin ama değil mi? bence herşeyi sınırlandırmak cok saçma. Bilim adamları da belki daha farklı belki daha fazlası dıyerek hergün çalışmalarına devam edip farklı açılardan bakmaya çalışırlar. bu yüzden her konuda şok iddia diye yeniden yeniden ve yeniden haberleri gözümüze sokarlar :D

• ilginç gerçekten bununla ne yapıyorlardı acaba merak ettim 😮

0|0
    0|0
  • Pil buyuculerin isi mi ¿

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ABD nin Iraka giriş nedeni zaten petrol değil 1984 de kazılarda bulunan 11 000 yıl evveline ait bir medeniyet ile ilgili buluntular... Çok gelişmiş aygıtlar ve bir sürü çürümez maddeden yapılmış kozmik alfebe ile yazılmış kitaplar bulundu.. Bulunanların tamamı taşındı ABD ye ve Iraktan çıktılar başkaları orada kazı yapmasın diye de IŞİD denilen deyyuslar ortalığa salındı...

0|1
    0|1
    • Hocam bilginin doğruluğu nedir?

• Evet başta altın olmak üzere bütün kütüphaneleri bosalttilar, Çaldılar. Fakat kitap okunursa değeri olur. ABD ırak a girmeseydi biz gidip o kitapları okuyacakmiydik?

• Siyonistin işi ne başkaları cahil kalsın, fakir olsun Yahudi götü yalasın.. Ondan sonra namaz kıldığını Müslüman olduğunu söyleyen anası köpeklerle düzüşen deyyus Müslüman icat yapmaz desin iyice Yahudiye uşak olunsun.. Çünkü orada bulunan medeniyet kimbilir dünyada neleri değiştirecek bilgiler veriyor..

• hıtler ve akıl hocası kadınları arastırın.. kaybolur gıdersınız.. kımbılır dunyanın hangı dongusunden kalma kım bılır kım getırdı bıraktı.. suleymanın hazınesını neden aradı?

0|0
    0|0
  • Büyücüler ile alakası yok konu dünya dışı uygarlıklara kadar uzanıyor bu konuda Erich Von Daniken'in yazmış olduğu bir kitapta vardı hatta.

0|0
    0|0
  • ne len bu.

0|0
    0|1
  • Simyacilik vardi o zamanlar onlar kullanmis olabilir.

1|0
    0|0
  • Da bu energyi nerde kullaniyordu asil soru bu bence. Pili gameboy un icindemi takiyodu?

0|0
    0|0
  • bu haber doğrumu cidden?

0|0
    0|0
  • Şu anda halen kullananlar var diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • bana göre değil çünkü kayıp kıta mu ve atlantis bizim teknolojimizden çok üstündü aynı zamanda suanki tek noloji ile bir piramit ortalama 70 senede zor biter

0|0
    0|0
  • Piramitlerdede bazı düzenekler çıkmıştı eskiden elektriğin kullanıldığına dair buda onu destekliyor. Sitede böyle şeyler görmek güzel. Eline sağlık

0|0
    0|0
  • Bunu kullanan babiller. Irak topraklarinda bagdatin 80 km yakinlarinda bulundu. Ismi bagdat pili.

0|0
    0|0
  • bak merak ettim acaba ne için kullanılıyordu

0|0
    0|0
  • evet iranda kullanilmis

0|0
    0|0
  • vet çok ilginçe

0|0
    0|0
  • İnsanları kandırmak için nüyücüler kullanırdı