Kendini yakışıklı hisseden ne kadar çok erkek varmış...

Vay be dedim resim koyup yorum isteyen üyelerin ne kadar özgüveni varmış helal olsun , tip var yada yok adam hiç cebimdede şu kadarda para var diye söylemiyor ,yok çünkü pok kokulu evlerinden nete giriyorlar bide tipiyle övünüyorlar , ne çelişki değil mi?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Cinsiyet önemli değil, resim koyup tanımadığı insandan yorum isteyenler özgüvenden dolayı mı yapıyorlar gerçekten? Övgüven eksikliği, onaylanma isteği sadece. Ben yazık diyorum..

0|0
    0|0
  • paralarıyla mı övünsünler diyorsun yani.

cok mantıklı

0|0
    0|0
    • Tabikide hayır , ben bu soruyu sorunca o mu akla geliyor hemen , demek istediğim yakışıklılık kriter değildir karşı cinste gözlerini açıyoruz çocukların

• tip var yada yok adam hiç cebimdede şu kadarda para var diye söylemiyor ,yok çünkü pok kokulu evlerinden nete giriyorlar bide tipiyle övünüyorlar

sevmedim ben bu cümleleri,bilmem

• Ama parası olmadanda yakışıklıyım diye övünmesin diyorum , aksettirmek istediğim bu

• Şahinleri var bir kere onların :D

0|0
    0|0
    • Mutlularsa sorun da yok o zaman , ne diyelim

Erkekler Ne Diyor 9

• bunları söyleyen sensin ve araba resmi koymuşsun .:) kızlar düşünecek aa audisi varmış en azından auidyle gezeriz dicek. diyen de çıkar eminim :))

sen de özgüvenini böyle sağlıyorsun istediğin kadar hayır de. oraya koyduğun resimler kişiliğini ruh halini yansıtır.

0|0
    0|0
    • Evet bazılarına göre öyle gelebilir ama ben gözlerini açmaya geldim bunların , işim gücüm yok siteden kız mı gezdirecem , şu zamana kadar bir tane kız üye çıksın desinki sen bana sulandın , yorumlarıma sorularıma baksın herkes öyle cevap versin

• adnan oktar kazakistan'da inşaat işleri yapıyor. kazandığı paranın haddi hesabı yok. ordaki her kızın altında son model bmw mercedes var. inanmıyorsan twitter adreslerine ulaşabilirsin kızların.

bilemiyorum o zaman pasif bir tipsin kızlara karşı ilgin yok demek ki o kadar.

• Gerçek hayatta bulurum takılırım burada değil demek istedim , adam sevgilisini yatağa atmak için kırk takla atarken ben istediğim zaman atıyorum , onlardan farkımız bu

• Ben de sinir oluyorum o tiplere. Fakat adamları da anlamak lazım. O kadar çaresiz durumdalar ki. Adamlar hiç tiplerine güvenemiyorlar. Biraz övülmeye ihtiyaçları var. Burdaki kızlardan pozitif yorum aldıklarında kendilerine güven geliyordur büyük ihtimal. "Haa, demek ki benim tipi de beğenen var, oh rahatladım." diyebilmek amacıyla soruyorlar bence. Yoksa kendini bilen insan sormaz böyle bir soru. Ben çok yakışıklıyım demiyorum. Allahıma şükür elim yüzüm düzgün. Ağzım burnum yerinde. Ben veya sen neden böyle sorular sormuyoruz? Çünkü kendimizi tanıyoruz. Ama bu adamlar tanımıyorlar kendilerini.

0|0
    0|0
  • onların paraları,mersedesleri,villaları yokdurdur ama onların gönülleri vardır daima alçak gönüllüdürler cana yakındırlar,kibirlenmezler,büyüklük taslamazlar onlar sevdimi adam gibi severler...senin sorun çok kibir kokan bir soru onun için ne demiş şair ''gururlanma insanoğlu ölmemeye çaremi var''zenginde fakirde öldüğünde beyaz bir kefenle gömülecek orda zengin o malın hesabını verecek ama fakirin öyle bir derdi olmayacak.

0|0
    0|0
    • Herkeste anasının karnında zengin doğmuyor açlık ,sefaletten te gelenler var onun hesabını kim verecek , akılı kullananacaksın bu devirde

• Neyse boşverelim bu soruda ben tam anlatamadım ve anlaşılamadı ne demek istediğim , ilerdeki sorularda yorumlarda görüşmek üzere

• yolun açık olsun

• Bi kaç Sarısın Arabana asık oldu diye kendini yakısıklımı sandın GAVAT.

0|0
    0|1
    • ahahaah bak sen , senin pipini keser kuşlara yediririrm görürsün gavatı sübyan seni :))

• araban var diye adam olduğunu kim söyledi.

0|0
    0|1
  • Sen bi defa arabanın resmini kaldır ondan sonra böyle soru sor gavat herif :)))

0|0
    0|0
    • Lan daha dur ne resimler koyacam oraya :D desinlerciliğimi gösterecem :D

• Boşver kanki kime ne ispat edicen , mekanlarda yapıyorsun zaten yapıcağını :D

• Doğrudur öyle olmasa neden hissetsin adam ayna diye bişey icat edilmiş sonuçta

0|0
    0|0
  • yarının ne getireceğini bilen var mı ?

ne oldum delisi olmak gerekli ne olacağım demeli insan

0|0
    0|0
  • hissettiren çok kız var be azizim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...