Ks kitap bölümü açsın diyenler?

Okudugumuz Kitaplarımızi takas yapalım burdan alamayanlar okusun

Güncellemeler:
@kizlarsoruyor dikkate alır mı acaba

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben bunu çok düşündüm çok güzel bir fikir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yapıma başladık

1|0
    0|0
  • Kitap okuyanlar için güzel olur ama bunu da fırsata çevirmek isteyen abazalar vardır kesin :)

0|0
    0|0
  • okuduğum kitaplar genelde 100 lira üzeri kitaplar oluyor ondan dolayı başkasına vermeye kıyamam, zaten versem de okumazsınız onları =))

0|0
    0|0
  • çok güzel katılıyorum.. Edebiyat bölümü olmalı kesinlikle.. Edebi tartışmalar, fikir alışverişleri çok güzel olur.. Ama sanmam ki rağbet olsun, cinsellik aşk derken millet yazmaz.. Malum ne kadar kitap düşkünü ( !) bir milletiz değil mi?

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • Acmasin.

0|0
    0|0
  • Vermem ben kitaplarımı, hiç birisi geri gelmedi gidenlerden :D

0|0
    0|0
  • güzel fikir

0|0
    0|0
  • İkili ilişkiler kurma adına "Cin Ali" terk adamlar "Bukowski" olacak başımıza. Ama katılıyorum mutlaka açılmalı.

0|0
    0|0
  • isterim güzel insan

0|0
    0|0
  • mukemmel

0|0
    0|0
  • O nasıl olcak anlatsana biraz

0|0
    0|0
  • Iki bölüm şart kitap ve din

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• olur

0|0
    0|0
  • Evet hoş fikir :)

0|0
    0|0
  • o nasıl olacak kargoyla mı yollayacağız kütüphaneler var zaten

0|0
    0|0
  • sitenin amacı dışında :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmalı

0|0
    0|0
  • Sacma ve gereksiz bir dusunce. Oldu olacak filmde kiralayalim hatta ikinci el esyalarimizi satalim. Boyle isler icin baska siteler var burasi sorularimizi paylasip yorumlar yaptigimiz bir yer.

2|0
    2|0
  • Çok güzel olurdu. Hatta hediye etmek isterdim ben. Bitirdiğim kitapları nereye vereceğimi ya da atsam mı diye düşünüyorum. Böyle bir şey yapsalar süper olurdu. :) Hatta ygs, lys, kpss gibi kitaplarımızı paylaşırdık buradan çok güzel olurdu.

1|0
    0|0
Yükleniyor...