Film önerisi isteyen?

Neredeyse bir yıldır izlediğim filmlerin listesini tutuyorum 216 ya ulaşmış. Tavsiye isterseniz türünü söylemeniz yeterli :)

2|1
837

En İyi Erkek Görüşü

• into the wild

0|0
    0|0
    • edit:benim önerim oydu onun dışında macera olsun türü

• Hepsini izledim

• çok film var hatırlayamıyorum artık aşağıda birine baya bir liste yazdım onların arasında izlemediğiniz macera filmleri de vardır bir bakın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Psikoloji

0|0
    0|0
  • bende liste tutmaktan çok iyi olanları arşivliyorum bilgisayarımda bluray 100 civar kayıtlarımdada dvd olarak tahminen 300 film var...:)

0|0
    0|0
    • filmleri depolarsam bilgisayarım kaldıramaz malesef :)

• dvdlere yükleyebilirsin ayrıca harici diskte depolaman için çok uygun
      boyutları büyük olan filmlerin kalitesini bozmadan çeviri programlarıyla küçültebilirsin...;)

• bir izlediğimi bidaha izlemediğim ve internette her film bulunduğu için gerek duymuyorum aslında boşa çaba olur Tr altyazısı bulunmayan filmleri indiriyorum sadece o da mecburiyet

• Psikolojik, dram türü şeyler varsa alabilirim tavsiyeni

0|0
    0|0
    • A long way down, Monster, Donnie Darko, Ejderha Dövmeli Kız
      Ateşle Oynayan Kız
      Arı Kovanına Çomak Sokan Kız

• Millennium üçlemesini ve donnie darko'yu izledim a long way down'a bakıyorum şimdi teşekkürler

• Bence hazırla :P

0|0
    0|0
  • Eğer çok etkilendiğin filmler varsa sana zahmet bir yazıver canım sıkılıyo sabaha kadar izlerim :)

( Bilim Kurgu Veya Komedi ) türleri olursa sevinirim :)

0|0
    0|0
  • fantastik. şaşırt beni :)

0|0
    0|0
  • Fantastik kategorisinde bir filmin varsa alırım.

0|0
    0|0
    • Hobbit izlemediysen tabi Açlık oyunları, Malefiz, Frankenstein Ölümsüzlerin savaşı, 47 Ronin, Filozoflar, Zamana karşı, Thor, Zamanda Aşk, FAQ About Time Travel, Sherlock Holmes, Hayalimdeki Aşk

• GERİLİM:Böyle kesmeli biçmeli

0|0
    0|0
  • psikoloji ve gerilim tarzında olursa iyi olur

0|0
    0|0
  • öneriyle film izleyen ağır eziktir, film seçecek özgüveni bile olmayan, izleyeceği filmi bile başkasının seçmesini isteyen bir eziktir

0|0
    0|0
    • öneriyle izleyecekleri filmin kalitesini biraz daha artırabilirler zaten bende bir sürü film yazdım yine kendileri seçicekler

• Süper bir soru :) izleyeceğim zamanlarda rahatsız edebilir miyim seni?

0|0
    0|0
  • Sonunda agzim acik kalsin the prestige, the illusionist, sihirbazlar cetesi kivaminda. Gizem yani. Ama farkli filmler olsun. Abartmiyorum 1000 tane rahat film izlemisimdir.

0|0
    0|0
  • duygusal aşk film mi tarzı olsun türk yapımı varsa yabancı izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Bilimkurgu pls

0|0
    0|0
  • Seni 5'e katlıyorum muhtemelen izlediğim filmler konusunda :D Fazla izleme hiçbirini hatırlamıyosun sonra :P

0|0
    0|0
  • Aşk ve komedi ne kadar film varsa isterim.)

0|0
    0|0
    • aşk ödevi, son moda aşk, kalbim sende, aşka yükseliş, sensiz olmaz, teklif, bir gün, Cesaretin var mı aşka, Sil baştan, zamanda aşk, aşk olur, havada aşk var, Beni asla bırakma, An, Aşk limanı, Umut ışığım, Saksı olmanın faydaları, Barefoot, Hep seni aradım, Nükleer Santral, Pitch Perfect, Step up:All in, Foot Journey bunlar aşk filmleri komedi pek izlemiyorum Acayip bir film ve Açlıktan ölme oyunlarını izlemiştim.

• Çok teşekkür ederim tek tek inceleyeceğim :)

• rica ederim :)

• Arkadaşlar eğer bir kızla duygusal film izlemek isteyen varsa Jak tab hai jann bir hint filmi bence çok hoş...

0|0
    0|0
  • bol efektli olması şartıyla savaş fantastik bilmi kurgu

0|0
    0|0
  • Gençlik ya da gizem?

0|0
    0|0
  • Mavi en sıcak renktir...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 8

• Seri katil ve onu yakalamaya çalışan polis veya dedktif türü olsn lütfen :)

0|0
    0|0
  • Ya şöyle gerilim, gizem arası ama korku olmayan fazlasıyla etkisinde kalıp günlerce düşüneceğim tarzda bir kaç film önerir misin? Valla çok büyük sevap işlersin :

0|0
    0|0
  • korku, gerilim, aşk üçü de olabilir :)

0|0
    0|0
    • aşk ödevi, son moda aşk, kalbim sende, aşka yükseliş, sensiz olmaz, teklif, bir gün, Cesaretin var mı aşka, Sil baştan, zamanda aşk, aşk olur, havada aşk var bunlar aşk filmleri Çatı katı, Donnie Darko, Kayıp kız, Afflicted, Grand Piano, Freezer, The Returned, 13 Sins, Hannibal serisi, 28 gün sonra, 28 hafta sonra gerilim filmleri

• teşekkür ederim :)

• Korku film onerir misin?

0|0
    0|0
  • Romantik komedi

0|0
    0|0
  • hint aşk filmi var mı?

0|0
    0|0
  • Ask: Ama Turk film:))

0|0
    0|0
    • Aşk tutulması, Berlin Kaplanı, Evim sensin, Başka dilde aşk, Aşk geliyorum demez, Romantik komedi, Aşk tesadüfleri sever bu kadar fazla Türk yapımı izlemiyorum.

• Sonu ile adamı dumur eden filmler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...