Film önerisi isteyen?

Neredeyse bir yıldır izlediğim filmlerin listesini tutuyorum 216 ya ulaşmış. Tavsiye isterseniz türünü söylemeniz yeterli :)

2|1
8|37

En İyi Erkek Görüşü

• into the wild

0|0
    0|0
    • edit:benim önerim oydu onun dışında macera olsun türü

• Hepsini izledim

• çok film var hatırlayamıyorum artık aşağıda birine baya bir liste yazdım onların arasında izlemediğiniz macera filmleri de vardır bir bakın

Erkekler Ne Diyor 36

• Psikoloji

0|0
    0|0
  • Eğer çok etkilendiğin filmler varsa sana zahmet bir yazıver canım sıkılıyo sabaha kadar izlerim :)

( Bilim Kurgu Veya Komedi ) türleri olursa sevinirim :)

0|0
    0|0
  • bende liste tutmaktan çok iyi olanları arşivliyorum bilgisayarımda bluray 100 civar kayıtlarımdada dvd olarak tahminen 300 film var...:)

0|0
    0|0
    • filmleri depolarsam bilgisayarım kaldıramaz malesef :)

• dvdlere yükleyebilirsin ayrıca harici diskte depolaman için çok uygun
      boyutları büyük olan filmlerin kalitesini bozmadan çeviri programlarıyla küçültebilirsin...;)

• bir izlediğimi bidaha izlemediğim ve internette her film bulunduğu için gerek duymuyorum aslında boşa çaba olur Tr altyazısı bulunmayan filmleri indiriyorum sadece o da mecburiyet

• fantastik. şaşırt beni :)

0|0
    0|0
  • Psikolojik, dram türü şeyler varsa alabilirim tavsiyeni

0|0
    0|0
    • A long way down, Monster, Donnie Darko, Ejderha Dövmeli Kız
      Ateşle Oynayan Kız
      Arı Kovanına Çomak Sokan Kız

• Millennium üçlemesini ve donnie darko'yu izledim a long way down'a bakıyorum şimdi teşekkürler

• Fantastik kategorisinde bir filmin varsa alırım.

0|0
    0|0
    • Hobbit izlemediysen tabi Açlık oyunları, Malefiz, Frankenstein Ölümsüzlerin savaşı, 47 Ronin, Filozoflar, Zamana karşı, Thor, Zamanda Aşk, FAQ About Time Travel, Sherlock Holmes, Hayalimdeki Aşk

• Süper bir soru :) izleyeceğim zamanlarda rahatsız edebilir miyim seni?

0|0
    0|0
  • Seni 5'e katlıyorum muhtemelen izlediğim filmler konusunda :D Fazla izleme hiçbirini hatırlamıyosun sonra :P

0|0
    0|0
  • Aşk ve komedi ne kadar film varsa isterim.)

0|0
    0|0
    • aşk ödevi, son moda aşk, kalbim sende, aşka yükseliş, sensiz olmaz, teklif, bir gün, Cesaretin var mı aşka, Sil baştan, zamanda aşk, aşk olur, havada aşk var, Beni asla bırakma, An, Aşk limanı, Umut ışığım, Saksı olmanın faydaları, Barefoot, Hep seni aradım, Nükleer Santral, Pitch Perfect, Step up:All in, Foot Journey bunlar aşk filmleri komedi pek izlemiyorum Acayip bir film ve Açlıktan ölme oyunlarını izlemiştim.

• Çok teşekkür ederim tek tek inceleyeceğim :)

• rica ederim :)

• GERİLİM:Böyle kesmeli biçmeli

0|0
    0|0
  • psikoloji ve gerilim tarzında olursa iyi olur

0|0
    0|0
  • Bence hazırla :P

0|0
    0|0
  • duygusal aşk film mi tarzı olsun türk yapımı varsa yabancı izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar eğer bir kızla duygusal film izlemek isteyen varsa Jak tab hai jann bir hint filmi bence çok hoş...

0|0
    0|0
  • öneriyle film izleyen ağır eziktir, film seçecek özgüveni bile olmayan, izleyeceği filmi bile başkasının seçmesini isteyen bir eziktir

0|0
    0|0
    • öneriyle izleyecekleri filmin kalitesini biraz daha artırabilirler zaten bende bir sürü film yazdım yine kendileri seçicekler

• Sonunda agzim acik kalsin the prestige, the illusionist, sihirbazlar cetesi kivaminda. Gizem yani. Ama farkli filmler olsun. Abartmiyorum 1000 tane rahat film izlemisimdir.

0|0
    0|0
  • bol efektli olması şartıyla savaş fantastik bilmi kurgu

0|0
    0|0
  • Listeyi atarmısın? mail adresimi versem ya da buraya bütün listeyi kopyalarmısın?

0|0
    0|0
    • Liste ayıklanmalı o yüzden buradan takip ederseniz istediğiniz türde filmler bulabilirsiniz

• rica ederim türlerini de yazardım ama sabaha kadar sürer

• gerek yok fragmanları yeter

• The Guardian ı tavsiye eder mi ne dersin @egomanyakça

0|0
    0|0
  • Mavi en sıcak renktir...

0|0
    0|0
  • en beğendiğin 6 filmi yazarmısın

0|0
    0|0
  • Gençlik ya da gizem?

0|0
    0|0
  • İzle film iyidir.

0|0
    0|0
  • Yolla bir tane karakterime uysun begenirsem alırım sürekli :))

0|0
    0|0
  • Amir Khan ın hangi filmleri var listede?

0|0
    0|0
  • 1922 ve 2014 arası tavsiyede bulunabilirim :p

0|0
    0|0
  • Bilimkurgu pls

0|0
    0|0
  • Romantik veya bilim kurgu :)

0|0
    0|0
  • bilimkurgu bebek

0|0
    0|0
  • gizem macera aksiy? :)

0|0
    0|0
    • Riddick, Geçit yok, Galaksinin koruyucuları, Teenage mutant ninga turtles, Yarının sınırında, Need for Speed gizemde diğer yorumlarda baya bir yazdım onlardan bakabilirsiniz

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...