Kapat

Cover yaptım nasıl olmuş?

Cover yaptım nasıl olmuş? Zamanınızı biraz ayırıp eleştirebilir misiniz? Puanlayadabilirsiniz fark etmez :)
https://www.youtube.com/watch?v=sLkGsh_PpSs

Müzikseverler ne der merak ediyorum?

1|0
95|83

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 94

• Çok güzel söylemişsin ama senin sesin Kısık kalmış biraz müzik daha ön planda duruyor onların yerine değiştirebilirsin daha iyi :)

0|1
    0|0
  • kusuyordum iyk

1|5
    3|2
    • Emek vermiş söylemiş demi daha güzel söyleyebiliyorsanız sizde koyun bir kayıt? Eleştirmek çok kolay..

• Begenmemek değilde saygisizlik etmek...

• beğenmedim * yalan mı söyliycem saygısızlıkla ne elakası var? Hakaret mi ettim. İşine gelmeyince saygısızlık de.

@nazlii666 nickinin sonundaki harfleri mikiyim avukatı mısın , sesim gayet güzel, bunun için kendimi tatmin ettirmek için sesimi atmıyorum...

• Fena değil daha iyi olabilir

0|1
    0|0
  • Güzel..

0|1
    1|0
  • Guzel😁

1|1
    0|0
  • Sesin güzel. Ben beğendim. Ufak tefek kusurlar yok değil. Ama çalışarak düzelmeyecek şeyler de değil. Yalnız müzik senin sesini biraz bastırmış sanki kulağı biraz rahatsız ediyor Dengelenirse daha hoş olur :)

0|1
    0|0
  • Bateri sesi sesini bastırdığı için sesini duymakta güçlük çektim ama duyduğum kadarıyla gayet başarılı kısacası devam etmelisin :))

0|1
    0|0
  • cover da müzikten çok ses duymak isterim.
    müzikten sesin geri planda kalmış.
    duymakta zorlandım.
    ama beğendim başarılı :)
    ama dinlediğim en iyi cover; ipek&mert;unutuverdim.

0|1
    0|0
  • sesinin volume'ünü arttırman gerek sadece kayboluyor çünkü şarkıda. onun dışında müthiş performans bence değerlendirmelisin :)

0|1
    0|0
  • bir iş yaptıgında seni eleştirenler kötüleyenler elbette olacaktır senin yapman gereken onları umursamamak :)
    bana göre iyi. dogal ve guzel bir ses tonun var. biraz daha calısırsan daha guzel olacagına eminim :)

0|1
    0|0
  • Baya iyi.. :)

0|1
    0|0
  • Beğenmedim

3|2
    0|0
  • Bu senin sesin mi

0|1
    0|0
  • Gitar davulun arkasında kalmış biraz ama olabilir aslında çünkü stüdyo kaydı olmadığını düşünüyorum. Güzel de söylemişsin ama bazı kısımlarında biraz detone oldun, yeteri kadar çalışıp bir de stüdyo kaydı alırsan olur bu iş ;)

0|1
    0|0
  • Güzel sesin var ama hadi söyleyeyimde bir an önce bitsin der gibi söylemişsin. Artı müzik sesini bastırmış bu da sanki biri sana zorla söyletmiş hissi uyandırıyor, dinlerken.

0|1
    0|0
  • Sesin cok guzel ama calan gitar mi orkestrami neyse o cok fazla sanki ben pek muzikten anlamam ama sesin guzel yani :)) basarilar

0|1
    0|0
  • Süper olmuş... Bence erkeklerin şarkı söylemesi bile mucize zaten.. Herkes beceremez :)

1|1
    2|0
  • Gayet güzel, kızım müzikle dans etmeye başladı :))
    Sesin güzel ama üzerinde çalışman lazım biraz.

0|1
    0|0
  • Beğenmedim ya sesin kötü değil idare eder ama gitarın sesinin çok arkasında kalmış sesin

1|1
    0|0
  • güzel ama sesin çok az çıkıyo yani müzik sesini bastırıyo

0|2
    0|0
  • Muzigin sesi cok senin sesin az duyuluyo onun ayari falan varsa oynasan bir guzel olabilir. ama sesin guzel

0|1
    0|0
  • Güzel olmuş ama müzik sesi senin sesini bastırıyor

0|1
    0|0
  • Ben beğendim

1|1
    0|0
  • Doğruyu söylemek gerekirse beğenmedim ama emeğine sağlık.

1|1
    0|0
  • Ggüzel.

0|1
    0|0
  • Guzel sesin var

0|1
    0|0
  • Gayet guzel ama, muzik sesini bastırıyor.

0|1
    0|0
  • Ne dediğin anlaşılmıyor. Biraz da detonesin.

1|1
    0|0
  • Bazı ufak hatalar var ama çok rahatsız etmiyor o tempoyu yakalamışsın ve bence çok hoş bir sesin var ^_^ eğer kısa bir eğitim alırsan çok iyi yerlere gelebilirsin tavsiye ederim ^_^

0|1
    1|1
  • Ağzına sağlık ufak hatalar rahatsız etmedi sonuna kadar dinledim. Tatlı sesin var.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    64

Erkekler Ne Diyor 83

• Koo - ver gitsin , adamsınn...

0|1
    0|0
  • Geliştirilmesi gereken sen ama bence
    Emre Aydın tarzında şarkı söylesen çok daha iyi olur ;)
    10 üzerinden 7 :)
    Mesela bu tarz
    https://www.youtube.com/watch?v=tN0tDRCachE
    https://www.youtube.com/watch?v=73-qOiZywLU

0|1
    0|0
  • Güzel olmuş. Başarılar!

0|1
    0|0
  • çocukluğumdan beri müzikle uğraşıyorum,

kayıt çok iyi bir kayıt değil.
    mikrofon iyi değil galiba :)
    sesin çok boğuk,
    yorumlarda sesim kalın demişsin,
    tizlere çok zor inersin zaten, sesine göre şarkı seç.
    ritimle aynı anda söylememişsin, ses kaymış yani.

profesyonel değilsin zaten bu yüzden çok kötü diyemeyiz ama çalışıp geliştirmelisin

0|1
    0|0
  • Güzel olmuş.

0|1
    0|0
  • Bu şarkı anca bu kadar coverlanir sacma sapan yorumlar yapmayin şarkı secimide super sesine uygun.

0|1
    0|0
  • Ağzına emeğine sağlık kardeşim. Sesin gayet güzel. Ama sesini kontrol etmek üzerine biraz daha çalışırsan bu işi mükemmele taşırsın bence. Pes tonlara iniş çıkışlar, güçlü söylerken sesi yumuşatma durumlarında detoneler var biraz ama tabi ki ben bunları ilerletmen için tavsiye ediyorum. Yoksa gayet iyisin ;) Farklı tarz şarkılarla da denemelisin kendini ;)

0|1
    0|0
  • güzel, beğendim.

0|1
    0|0
  • müzik çok baskın olmuş sesine göre...10 üzerinden 4...

0|1
    0|0
  • Daha rahat bir tona çekmelisin belki şarkıyı. Biraz pes kalmış sanki. Müzik çok önde. Davul ride'a vurmaya başladığında kayboluyo sesin iyice. Çalışmaya devam.

0|1
    0|0
  • Sesin güzel kardeş ama melodi tonuyla ses pek uyuşmamış bu sesle bir gripin aşk nerden nereye söyle :D

1|1
    0|0
  • Dostum bende elektro gitar ve bas gitar kullaniyorum fakat sen ritim kaciriyorsun sesini müzigin akisina göre ayarlayamiyorsun tam girecekken tonlar karışıyor kötü diyemem eline saglik..

0|1
    0|0
  • Baterist ve müzikle içli dışlı olarak tarzına vs yorum yapamam ama kanal kayıt? Ve bateri kaydın berbat kardes çalmanda vs sıkıntı yok guzel ama mıkrofon vs onlar sıkıntılı gıbı. Programla yapılmısa benzemeıyor cunku.

0|1
    0|0
  • ben sevdim. lakin sesin çıkış ve düşüşleri çok var. eğer biraz daha çalışırsan, daha iyilerini yapabilirsin. başarılar diliyorum.

0|1
    0|0
  • baterinin tonlarını iyi ayarla çat çat ses geliyo biraz gitarın sesini de aç sesini bastırsın çünkü şarkının çıkış yerlerlerinden sonra sesin kayıyo... tonmysterin var mı yok mu bilmiyorum... o yüzden önce şarkının referans noktalarına çalışırsan her zaman iniş çıkışların daha sağlam olur saygılar :)

0|1
    0|0
  • gayet hoş ve güzel

0|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=xfhBUkXwoM0 ben kendım yazıyorum #D bu da benden olsun

3|0
    0|0
  • Hadi yine iyisin

0|1
    0|0
  • Baterinin sesi yüksek çıkıyo ve şan eğitimi al ve solfej eğitimin yarım yamalak bir daha geliş derim...

0|1
    0|0
  • arkadaşım ben müzikleri zor beğenirim, ama bu müzikten enerji aldım güzel deyil ama kötü de deyil orta derece

0|1
    0|0
  • İdare eder

0|1
    0|0
  • Güzel

0|1
    0|0
  • emeğine saglık
    ses kaydında bıraz problem var ama çalışman güzel
    akorların temız

0|1
    0|0
  • hacı bir git yahu :D

0|0
    0|1
  • zorlamayın abi olmamış :D

0|1
    0|0
  • Kardeşim Yalan Yok Dinlemedim Müzikle Aram Pek İyi Değildir Ama Emek Vermissin Eminim Güzel Olmuştur Eğer Sende Beğendiysen Number1'a Yükle Derim.

0|1
    0|0
  • biraz daha sesli söyleseydin iyi olucakmış. Müziğin sesi senin sesini bastırmış. Pek bişi anlaşılmıyor..

0|1
    0|0
  • Işssizlikte çığır açanlar , Yaz günleri güzeldir.

0|0
    0|1
  • Güzel beğendim

0|1
    0|0
  • ses çok altta kalmış mix mastering yapıldımı buna

0|1
    0|0
    • Yaptim da çok iyi olmadi galiba. Aslinda kulaklikta iyi gibiydi

• Kardeşim ses net ve güzel çıkmış mixde sesi biraz daha ön plana alsan çok daha iyi olur. güzel bir mikrofon ve ses kartıyla çok daha profesyonel işler yapabilirsin bence yolun açık olsun

• Mikrofon çok lüks degil ses karti m audio tesekkurler

• Erkekler Devam
    53
Yükleniyor...