Kitap okuyanlar bir baksanız?

Arkadaşlar ben şu aralar Kristin Hannah ve Debbie Macomber in kitaplarına sardım ama sadece 1 tane almicam zaten Macomber'in kitaplarının tanesi 20 lira Kristin Hannah ın kitapları 28 lira. ucuz bildiğiniz yerler var mı İstanbul da yaşıyorum.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kadiköy'de genelde etiket üzerinden %30 indirimli satan yerler var. Metro, Kabalcı (kendi yayınları özellikle) gibi kitapevleri. Bunun yanında D&R, Idefix, İlk Nokta'da internet üzerinden bu şekilde indirimli satışlar yapıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İnternet üzerinden kitap almak en mantıklısı. Gidip bir kitapçıdan aldığında en azından 3 5 lira fazlasını ödüyorsun. Oraya fazla para vermek yerine o para ile bir kitap daha alırsın.

1|0
    0|0
    • haklısın ama istediğim kitaplar normalde 28 lirayken 20 liraya düşmüş mesela bu da çok

• Kitapçıdan almaya kalkarsan 28 den alacaksın :) Benim için orijinal olması önemli değil diyorsan bulursun daha uygun fiyata ama onlarda da sorunlar çıkabiliyormuş ki bence almamalısın. Emeğe saygı sonuçta :P Eğer kitaplık kurmak gibi bir düşüncen yoksa bunları geçici olarak edinebileceğin yerler illaki vardır İstanbul'da onları araştır :)

• evet ama bir ara bir kitap almıştım kütüphaneden kaybetmiştim mesela farkında olmadan bu yüzden çok gerekmedikçe geçici olarak bir yerlerden almak istemiyorum

• Gaziosmanpaşa ya yakınsan Bağlarbaşında bir yer var çok uygun
    en son emrah Serbes in deliduman ı 8 liraya aldım :)

1|0
    0|0
    • Gaziosmanpaşa'da kaymakamlığın karşısında da bir yer var, merkeze çıkarken, bir alana bir bedava kitaplar falan da var

• Yok orası değil eskiden süpermarket vardı sımdı depo gibi bir şey yapmışlar alt gecıdın hemen yukarısında kalıyor @freudumsu

• Anladım orayı bilmiyordum teşekkürler

• Benim takıldığım kütüphaneler var gayet uygun kiralayip okuyabiliyorum hem verdiğim paranın bir kısmı yardıma muhtaç insanlara gidiyor

1|0
    0|0
    • İstanbul da mısın? hangi kütüphaneler?

• 189 muu :D:D bendede 25 falan işte :))

• 270 civarı kiralık kitap var birgün olumum kitap üstünden olucak

• İnternetten kitap dünyasından alabilirsin

1|0
    0|0
  • DR den alabilirsin istanbuldaysan

1|0
    0|0
  • valla beyazıtta ya da kadıköyde bulabilirsin ama bandrolsuz olur

1|0
    0|0
  • Ankara oturan tanıdığın varsa kitapları 5 liraya alıp kargo bedelini ödeyerek sahip olabilirsin :)

1|0
    0|0
    • Ankarada olgunlar carsisi var oradaki bandrolsuz kitaplar 5 lira çoğu korsan orijinali bile 5 veya 7.5 TL bir arkadasin varsa oradan aldirtip kargo ile istanbula göndertebilirsin ankarada olsam alip yollardim ama kirklarelideyim

• Teşekkürler :) ne yapıcan aliskanlik okumadan olmuyor kitabı bitirince elinde kitap olmayınca insan kendini boşlukta hissediyor :)

• evet ya güzel okumak güzel :D:D:D

• Kadıköy çarşı'da kitapçılar var bir uğra istersen.

1|0
    0|0
  • internetten söyleyebilirsin %20 civarı indirim olur ama diğer türlü İstanbul'da yer bilmiyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadıköyde ki akmardan neredeyse yarı yarıya düşük fiyatlarla istedigin kitabı alabilirsin:)
    Kristin Hannah'dan Ateşböcegi yolunu keyifle okumuştum tavsiye ediyorum. Onun haricinde sürükleyici aşk kitapları okumak istiyorsan Judith McNaught İçinde aşk saklı veya Mutluluk kitabınıda okuyabilirsin kadının yazı dili muhteşem

1|0
    0|0
  • Kadıköy akmar Pasajından alışveriş yapıyorum.
    orijinal kitapları bazen 25 lira yerine 15 liraya alabiliyorum :) 20 liralık kitaplari ortalama 12 13e veriyorlar

Kadıköy Metro Kitabevi var orada da kitaplar % 25 indirimli satılıyor her zaman

1|0
    0|0
  • Sahaflara gittiniz mi? Bu arada Kristın Hannah Kış Bahçesi romanını mutlaka okuyun.

1|0
    0|0
    • onu okudum zaten Kristin Hannah ı bu kitapla tanıdım tam bir efsaneydi.

• bende gitmek istiyorum inşallah en kısa zamanda gideriz :D

• İnşallah :D

• Kütüphanelerde okuyabilirsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...