İngilizce ne kadar bir sürede öğrenilebilir?

Kursa gitmeden, evde çalışarak ne kadar sürede orta düzeyde öğrenilebilir?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Orta düzeyde ögrenmek kolay bu çalışma saatlerine ve kapasitene bağlı. Android varsa dualingo, ingilizce metin dinleme ve kelime çalıştırıcı uygulamalarını yükleyerek başlayabilirsin..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Birkaç yılda her yönden belli bir seviyeye gelinebilir. Ama bir yerden sonra kurstu, yabancı ülkeydi lazım olan şeyler.

1|0
    0|0
  • en kısa nasil mi öğrenirsin. Kendin gibi ingilizce öğrenmek isteyen birini bul ve sadece ingilizce konusun. ilk etapta saçmalarsiniz ama en kısa zamanda öğrenirsin. not: sınavlar için istiyorsan bu yontemi boşver bir çay demle gitsin.

1|0
    0|0
  • Senin çalışma sürene konsantrene bağlı. İki üç ayda öğrenebilirsin.

1|0
    0|0
  • öğrenilemez... tüm kurları tamamlayan hem de dil okullarında.. ingilterey gidip iki kelime konuşamadıklarını gördüm.. tamamen hikaye yani.. 6 ayda orta düzeye gelirsin ama kimseyle konuşamazsın.. :)

0|0
    0|0
  • internetten bir sürrü kaynak var öğrenebileceğin ancak uygulama yaparak öğrenebilirsin mesela phonetic alphabet çok önemli bir kelimeyi doğru söylemek için phonetic alphabet öğrenmen şart.
    www.dilkoleji.com/.../...nal_Phonetic_Alphabet.php
    şu linkten incele istersen ama tamamı yok orda malesef internettende pek bullunmuyor eğer istersen özelden ulaş phonetic alphabet in tamamını sana göndere bilirim... kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • 1 senede öğrenirsin ama konusamazsın.

0|0
    0|0
  • Himmm zor soru kimse bilemez

0|0
    0|0
  • azime bağlı

0|0
    0|0
  • Benim 1.5 ayimi aldı
    ıngilizce.

0|0
    0|0
    • Peki öğrenmek için neler yaptın? Ne düzeyde öğrendin?

• Öncelikle hiç kimse ıngilizceyi cook akıcı konuşamaz bnmde hatalarim var bana sevgilim öğretti ama geceleri internetten film ve ıngilizce dersi konular falan indirdim izledim ve not aldim tekrarliya tekrarliya öğrendim yeni yeni kelimeler öğrenmeye dvm ediyrm karşılikli konusuck biri olunca daha kolay tabi :)

• 28 senedir öğrenemedim evde olmaz o iş sürekli pratik tek formül bu

0|0
    0|0
  • 1haftada

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir dili ogrenmeye omur yetmez

0|0
    0|0
  • Dil bölümünde okuyorum. Evde öğrenmen mümkün değil çok basit şeyleri anca öğrenirsin orta seviye öğrenemezsin

0|0
    0|0
    • Hiçte bile illaki sular seller gibi konuşmaya grk yk sen hiç bir ıngilizin akıcı türkçe konuştugunu gordunmu hep u ü leri karıştırrlar karamsar olmayın :/

• Valla ben 4. Sınıfta öğretmenlerin ogretmesi ile başladım ama daha öğrenmedim

0|0
    0|0
  • hem dinleyip hem uygulama yaparsan kısa zaman alır

1|0
    0|0
Yükleniyor...