Sizce de doğru değil mi?

Birisi, kabuk tutmuş yaralarımızı okşamaya başladığında, cırt diye açılıveriyor ve oluk oluk kanama başlıyor yeniden. Birine teslim olduğumuzda ve içimizi döktüğümüzde, bedenimiz ve ruhumuz kan içinde kalıveriyor. O yüzden değil mi, içimizi tutmalarımız, birine teslim olmaktan korkmalarımız, ortalıkta tedirgin ve gergin dolanmalarımız?

-Anlatsam mı, anlatmasam mı?- Kararsızlığımız,
-Bu sevgi beni acıtır mı?- Kuşkularımız.

Her zaman seni üzecek birileri olacaktır. Tek yapmamız gereken; sevginin bize vadettiklerine güvenmeyi sürdürmek, ama kime ikinci defa güveneceğimizi de iyi seçmek.

Gabriel Garcia Marquez (Yüzyıllık Yalnızlık)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• "
    Ve baş kaldırmak ölüme, sonsuza kadar, sevip hatırlayarak...

Zaman bir değirmen olduğu sürece keder girer, hüzün çıkar bir kapıdan...

Ben de toy girip, olgun çıktım içinden... Bakmayın hüzünlenip böyle içerlenmelerime... Yağmur yağar toprak kokarım, güneş açar çiçek gibi gülümserim..

Sadece, güneşli günlerde kalem oynatmaz bu yürek..." Alıntı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynen
    'Acaba'lar bitiriyor insanı

1|0
    0|0
  • İşte böyle böyle..
    Yaralarımız kanamaz, kalbimiz nasırlaşır, sızılarımızı hissedemez oluruz..

Her giden bir parçamızı götürdüğünden olsa gerek, yeni birisine, eski benliğimizi değilde yeni kendimizi sunarız..
    Kendimize eskilerin acıttığı yarayı kimse el sürmeyecek sözünü vermiş olsak bile gene kanar kanar..

0|0
    0|0
    • Tamamen değiştiğini düşünüyorsun, artık o eski hataları yapacak acemi insan yok diyorsun. Sonra bir şey oluyor ve etrafına ördüğün duvarların hepsi paramparça oluyor..

• Ben şu ana kadar hep arkadaşlık ilişkilerinde yaşadım bu problemi, gönül ilişkilerinde ne kadar yıkılır insan hiçbir fikrim yok :) daha çok yıkılır herhalde

• Arkadaşlıklarda yaşadığın acının bin katına bile razı olursun aşk acısı yaşamaktansa..

Yaşın 20 ve bir 20 yaş daha koy ömrüne... İlk aşk acısını tattığında MERHABA de hayata..

• Okumuştum. Güzel kitaptır. Sonuna kadar da doğru. Yaşamadan bilemeyiz. O yüzden yaşamaya devam etmeliyiz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...