Wattpad en sevdiğiniz aşk kitabı hangisi?

Ya ben böyle baya sert aşk maço adamlar falan zorba adamlar vurdulu kırdılı aksiyonlu kitapları seviyorum nedense :D var mı öyle bildiğiniz bir kitap yaa çok aşk dolu olsun ayy kitap hevesim geldi :d

0|1
20|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 19

• ben güzel kitap bulamadım orda hep playboy yok zengin kız fakir kız fakir oğlan aptalca kitapta betimleme yok hiç bişey yok türkçe desen sıfır güzel kitap önerin varsa bana öner

0|0
    0|0
  • Yabancıyı oku Wattpadda Olmadı Kötü Çocuk Mafya da var. Bende severim öyle kitapları. Büşranın kötü çocuk serisini eksik etme derim ben. Ama Yabancı ile başlayabilirsin..

0|0
    0|0
  • Sessiz var çok başarılı bir kitap. Kötü çocuk vardı daha sonra yayımlandı onu satın alabilirsin. Karanlığın güneşi tavsiye ederim. Aklıma gelenler :)

0|0
    0|0
  • Kusursuzu okumalısın :))
    şu an 35. bölümdeyim ve severek okuyorum

0|0
    0|0
  • Sen Gitmeden Önce yi oku mutlaka kesinlikle oneriyorum cok guzel. Ve KUZEN i oku komedi ask bir arada :)

0|0
    0|0
  • Pek sevmedim uygulamayı kiraz mevsimini okudum bir tek o da güzeldi işte sert cocuk sert gibi gözüken ona sıvanmaya çalışan kız 😂

0|0
    0|0
  • Yabanci

0|0
    0|0
  • Wattpad Sarviour. Beni ağlattı resmen sonu. Ah Esra Ah, Yaktın beni :(

0|0
    0|0
  • Kotu cocuk
    sessiz
    Cakil ♡♡♡
    Karanlik lise

0|0
    0|0
  • Ediz-Yabancı
    Tam aradığın gibi..

0|0
    0|0
    • okudum yabancıyı bir birbuçuk yıl olmuştur herhalde yeni bölümde gelmiyo ki yaa

• Aşk romanlarını ve hikayelerini sevmesemde farklı bir konusu vardı..
      Devamını getirmemesi hiç hoş olmadı..
      Wattpad de ilk ve son okuduğum hikaye.

• Nehir serisi duygu ve sir kiraz mevsimi bide yabanci ha bide firtina ve yaprak

0|0
    0|0
  • vurdulu kırdılı seviyorsan kesinlikle psikopat mafyayı oku derim :)

0|0
    0|0
  • Destan

0|0
    0|0
  • yabancının üstüne hikaye tanımam

0|0
    0|0
  • Vurmalı kirmali mafya kitabinyok mu ya 😢

0|0
    0|0
  • Valla hiç okuyamam aşk kitabı. Sonunda mutlu olsalar bile ağlama tutar beni.

0|0
    0|0
  • Kalbime oturan okuz

0|0
    0|0
  • Ask ve nefret güzel bir kitap oku bnce

0|0
    0|0
  • Töre ve karanlığın güneşi

0|0
    0|0
Yükleniyor...