Benim gibi düşünen var mı diye soruyorum?

Yabancı falan fark etmez. Pop müziğin en iyisi kim sizce?
Erkek olan Michael J.
Kadın olarak ise Tanrıçam Madonna zaten gelmiş geçmiş popun en başarılı kadını olarak anılıyor. Sizin düşünceniz neler?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• pop muziginin krali michael jackson dir bana gore

0|0
    0|0
    • Evet dünya genelinde o zaten. Babam yabancıları hiç sevmez ama bir gün işten eve geldiğinde bilgisayardan MJ ko nserin açıp iki saat izlemiştik babam da bile etkisi varsa.. söyleyecek bir şey yok

Erkekler Ne Diyor 8

• izzet altınmeşe neden yok :(

1|0
    0|0
  • ya şu algıyı bırakın mj'bin dünya Yıldız'ı olması Müziği'nin kalitesinden değil, tamam etkisi var ama genel olarak yaptığı veya yaşadığı şeylerden dolayı. Bir "they dont care about us" neden 2 klipli neden sözleri değişik bilir misiniz? yok. Tek bildiğiniz enivici vokke "abi çok kaliteli ya"

0|0
    0|0
    • Peki ne etkisi var onu açıklayabilir misin?

• dedim ya yaptıkları Yaşadıkları sayamam ki burada şu şu diye, aklıma gelen Şarkısı ve devletin yayından kaldırıp satışlarını durdurması, tekrar başka klip ve farklı sözlerle çıkması. Bir konuşması var devletin kendisine şöyle müzik yapacaksın dediğini falan anlatıyor yaptığı birçok parçanın piyasaya dürülemediğinden yakınıyor. Ayrıca ölmediği hakkında da ciddi söylentiler var, zira bugüne kadar ölüpte her Eşyası yüksek fiyatlara satılan kaç tane sanatçı var? Mj hakkında araştırmalar yapan (Dediğin konuşma videosunu çeken) adamlar var bir ara merak salmıştım sürekli kuliste kamera arkalarında kayıt ettiği görüntüleri gösteriyorlardı

• ben türk olarak hande yener diyorum

0|0
    0|1
    • Ben türklerde o ışığı göremiyorum bir eskileri severim bir iki tane şarkfalan

• pop müzikğin eskisi olmaz bence sezonluk şarkılar hep

• erkekte arap şükrü
    kadında cansever

0|0
    0|0
  • MJ efsane ama... bir aralar "blue" ve enrique iglesias diyebilirim.

0|0
    0|0
    • Evet olabilir bu aralar hep bilindik şarkılar dinliyorum ama Enrique'nin iki tane şarkısını biliyorum heart attack ve finally found you ikisi de çok güzel şarkı zaten sadece ikisini biliyorum

• Erkeklerde Kahtalı miçi bayanlarda yok

0|0
    0|0
  • Tanrıça yıldız tilbe hem kafasıda iyi

0|0
    0|0
  • rihanna tek geçerim

0|0
    0|0
    • Onu da severim ama Madonna dünya genelinde Rihanna, Gaga, Beyonce gibi isimlerin çok daha üstünde 😛

Kızlar Ne Diyor 6

• michael j, lady gaga

0|0
    0|0
  • lady gaga

0|0
    0|0
    • Onu da severim applause ve bad romance favorim

• Şah şah şah dam dam dam ar ar ar şahdamar ajdar ajdar ajdaaaaaaaarrr asdghkl

1|0
    0|0
  • Mantık içeren tek bir pop şarkısı duymadım bugüne kadar

0|0
    0|0
  • Aa Sinan Akçıl'a haksızlık yapmışsınız kjksjs

0|0
    0|1
  • Katy Perry... ❤️

0|0
    0|0
Yükleniyor...