Michael Jackson / Görüşleriniz?

Michael Jackson, mübalağasız bir fenomendi.
Guinness satış rekorlarıyla Jackson kitlesel bir stardı.
Şarkıları, dansları, giyim tarzıyla alışılmış starlardan bambaşka biriydi.

Michael Jackson şarkılarını dinlememiş, videolarını izlememiş bir çocukluk olamaz. Bu video 1995 MTV gecesi çekilmiş bir video, en popüler şarkılarıyla harika dansını yapıyor.

Sizin düşünceleriniz neler? Düşünceleriniz merak ettiğim için soruyorum gerçekten :) Ve en sevdiğiniz şarkısını yazarsanız sevinirim :) Teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=OqKm-NUDR_U

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Michael Jackson benim en sevdiğim sanatçıdır ve o dansı o müziği o sesi ve hümanizmi benim karakterimi değiştirdi. Bugün savunduğum fikirleri ve insan sevgimi ona borçluyum ve günümüzde en üzüldüğüm şeylerden birisi yeni neslin onu unutmaya başlaması. Senin gibi MJ'i sevenlerin olduğunu gördükçe mutlu oluyorum. Ayrıca Michael yıllarca alçak ve taraflı medyanın, Amerikan kapitalizminin kurbanı oldu. Ağır hastalıklarla ve yaşayamadığı çocukluğunu yeninden yaşamak için mücadele etti ama onu çok yordular. Evini lösemili kanserli çocuklara açtı milyonlarca dolar yardım bağışında bulundu ama kimse bunları görmedi. Hatta terbiyesizce onu pedofili olmakla suçladılar ki bu dünyada öyle bir iğrençliği yapacak en son insanlardan birisiydi o. Bunu müziğinde, sözlerinde ve yaşamında hissettiriyordu. Her 25 Haziran günü benim için bir yas günüdür ve o gün sadece onu dinlerim çocukluğumda onu nasıl dinlediğimi hatırlarım. Michael müziğiyle 5 nesile canlı bir şekilde tanıklık etmiş ve sonraki nesiller de onu mutlaka öğrenecekler. Her şarkısını albümünü bilirim ve odamda şu an yanı başımda Bad albüm kapağının poster vardır süper bir poz vermiştir. Onu unutmak mümkün mü :)

2|0
    0|0
    • Harika, işte beklediğim yorumlardan bir tanesi. Düşüncelerine canı gönülden katılıyorum. Yeni nesil bu sesi, bu müziği, bu dansı, bu kişiliği tanımalı. Usanmadan dinleyeceğim efsanelerden biri. Öldüğünü duyduğum günü, anı hiç unutamam. Arkadaşım MJ öldü dediğinde ona bağırmıştım. Dalga geçecek konu mu bulamadın, başka konularla ilgilen demiştim. Üzerine de ölemez ya diye söylendiğimi hatırlıyorum.. Dün gibi aklımda ah ah :) Şimdi sadece, dinlemek ve izlemek kaldı bize.. Yorumun için teşekkür ederim, harika!

• Ben de o günü çok iyi hatırlıyorum ne yazık ki. Keşke Michael Jackson'ı benim ve senin kadar seven bir sevgilim olsa :(

• İnşallah olur ahah :))

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle süper bir sanatçıydı. Hakkında iyi kötü ne denirse desin sesi ve müziği harika bir insan. ve Keşke ölmeden önce keşfetseydim dediğim bir sanatçı

2|1
    0|0
    • Ben öldüğünü arkadaşımdan duymuştum, ve bağırarak sen dalga mı geçiyorsun başka konu mu bulamadın diye çıkışmıştım :) İnanmak istememiştim bir iki gün, çok seviyordum hala da seviyorum :)

Yükleniyor...